وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

احتمال حضور کلاتبرگ در فوتبال چین

چین برای جهانی کردن و قدرتمند کردن فوتبال خود برنامه‌های فراوانی دارد. یکی از این برنامه‌ها به کار گرفتن چهره‌های مطرح و با تجربه خارجی این ورزش است. در کنار اسم‌های کوچک و بزرگی که گفته می‌شود می‌خواهند به فوتبال چین بروند نام کلاتبرگ (داور فوتبال) نیز دیده می‌شود.

احتمال حضور کلاتبرگ در فوتبال چین

مارک کلاتنبرگ در سال 2016 فینال لیگ قهرمانان اروپا، فینال جام حذفی انگلیس و فینال یورو 2016 را سوت زد. در روزهای اخیر خبری مبنی بر حضور این داور در سطح اول فوتبال باشگاهی چین منتشر شده است. این داور 41 ساله که از سال 2004 قضاوتش را در لیگ برتر انگلیس آغاز کرده، در واکنش به این خبر به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت قطعا چین به دنبال توسعه و پیشرفت فوتبالش است و این را می‌شود از بازیکنان و مربیانی که به خدمت می‌گیرد، متوجه شد.

این داور سرشناس انگلیسی همچنین گفت اگر فرصتی برای داوری در چین فراهم آید، با توجه به استراتژی طولانی مدت دوران حرفه‌ای‌ام باید به آن نگاه کنم. اکنون 12 سال می‌شود که در لیگ برتر داوری می‌کنم، 12 سال فوق‌العاده. تا به این لحظه پیشنهادی از سوی چین دریافت نکرده‌ام، اما اگر پیشنهادی دریافت کنم، آن را بررسی خواهم کرد. در حال حاضر اما از کار برای لیگ برتر و یوفا لذت می‌برم.

به "احتمال حضور کلاتبرگ در فوتبال چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال حضور کلاتبرگ در فوتبال چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021