وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

کرایه یک میلیون تومانی فرودگاه امام تا تهران

رانندگان فرودگاه امام در فرصت بدست آمده از شرایط جوی اخیر از مسافران برای مسیر فرودگاه امام به تهران یک میلیون تومان کرایه درخواست می‌کنند.

کرایه یک میلیون تومانی فرودگاه امام تا تهران

«علی رستمی» عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، 8 بهمن با تاکید بر این‌که فرودگاه امام کاملا بازگشایی شده است به مسدود شدن اتوبان‌های تهران-قم و تهران-ساوه اشاره نمود و افزود:

با توجه به لغو شدن پروازها،‌ مسافران فرودگاه امام را در هتل مجموعه به ظرفیت 1800 نفر اسکان دادیم.

رستمی با بیان این‌که در جاهای مختلف فرودگاه فلاسک‌های بزرگ چای و 10 هزار لیوان کاغذی قرار داده‌ایم، افزود:

به غرفه‌داران اولتیماتوم داده‌ایم در صورت اعتراض یک مسافر در خصوص گران‌فروشی (اگر حق هم با مسافر نباشد) دیگر اجازه فعالیت آنها را در فرودگاه نمی‌دهیم.

وی بیان کرد:‌

به تاکسی‌های فرودگاه هم اعلام کرده‌ایم در صورت نارضایتی یک مسافر دیگر اجازه ورود آنها را به فرودگاه نخواهیم داد.

دو روز از این اظهارات می‌گذرد و بخش زیادی از پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) لغو شده است. با توجه به لغو تعداد زیادی پرواز فرودگاه امام خمینی (ره) و انسداد برخی آزادراه‌های منتهی به این فرودگاه، مسافران از سفر مانده برای عزیمت به شهرهای خود (از جمله تهران) با مصیبت جدیدی روبرو شده‌اند.

ماجرا از این قرار است که تاکسی‌داران برای انتقال مسافران به رباط‌کریم و تهران به ترتیب درخواست 500 و یک میلیون تومان را می‌کنند.

یکی از مسافران در این‌باره گفته است:‌

متاسفانه رانندگان در نبود نظارت و با وجود وعده‌های متعدد برای جلوگیری از بروز نابسامانی در حمل‌ونقل فرودگاه‌ امام، رانندگان برای مسیر فرودگاه تا تهران یک میلیون تومان می‌خواهند، یعنی نفری 250 هزار تومان.

این مسافر بیان کرد:

رانندگان خودروهای خود را در پارکینگ،‌ پارک کرده‌اند و به میان مسافران می‌آیند و پیشنهادات خود را (کرایه 500 هزار تومانی تا رباط‌کریم و یک میلیون تومانی تا تهران) ارائه می‌کنند.

به "کرایه یک میلیون تومانی فرودگاه امام تا تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرایه یک میلیون تومانی فرودگاه امام تا تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021