کارهای احمقانه ای که توریست ها در این هفته انجام داده اند

گاهی توریست ها دست به کارهای عجیبی می‌زنند که موجبات تاسف ما را فراهم می‌سازند. در ادامه بخوانید: چند مورد از کارهای احمقانه ای که توریست ها در این هفته انجام داده اند! 

کارهای احمقانه ای که توریست ها در این هفته انجام داده اند

دو توریست در پارک ملی Yellowstone یک بچه گاومیش را پشت SUV خودشان گذاشتند، چون "به نظر می آمده سردش است".

بیشتر از این چه می‌شود راجع به این داستان گفت؟ این که حیات‌وحش را برای "نجات آنها" نربایید برای این که فکر می‌کنید بیشتر از رنجرهای پارک می‌فهمید، به نظر شروع خوبی می‌آید. نه تنها این کار خطرناک است، بلکه غیر قانونی است. به این جهالت این را هم اضافه کنید که دما در آن روز در آن جا 50 درجه بوده است. به خاطر این دو نابغه، بچه گاومیش کمی بعدتر مُرد.

Vanessa Hudgens قبول کرد که هزار دلار جریمه بپردازد، برای قلبی که بر روی دیوار صخره ای سرخ در آریزونا کشیده بود و سپس آن را اینستاگرام کرده بود.

صادقانه، انتظار بیشتری از این بازیگر جوان و خوب فیلم‌های High School Musical می‌رفت. البته هیچ برنده واقعی دیگری غیر از دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام این بازیگر، در این داستان وجود ندارد. کسانی که رسانه‌ها را خبر کردند و باعث شدند که مراجع قانونی هم  وارد ماجرا شوند. آن‌ها هم برای آسیب رساندن به طبیعت او را 1000 دلار جریمه کردند. تبریک به طرفداران Vanessa.

یک بابایی در پرتغال یک پیکره 126 ساله را بعد از بالا رفتن از آن برای گرفتن سلفی خرد کرد.

در این لحظه ما فقط سرمان را تکان می‌دهیم. چه چیز بیشتری می‌توانیم برای Dom Sebastiao، پادشاه قرن شانزدهم پرتغال بگوییم. کسی که مجسمه یادبودش تکه تکه شد، به خاطر توریستی که سعی کرده بود از آن بالا برود و کنارش عکس بگیرد. این مجسمه در ایستگاه قطار Rossio شهر لیسبون قرار داشته و شخص مضنون "سعی داشته به چاک بزند".

منبع: Budget Travel

دیدگاه های مرتبط با کارهای احمقانه ای که توریست ها در این هفته انجام داده اند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021