کارخانه جدید هوندا در چین

شرکت سرمایه‌گذاری مشترک هوندا و دونگ‌فنگ (Dongfeng Honda) شرکتی است که خودروهای مبتنی بر مدل‌های هوندا را در بازار چین ارائه می‌دهد. حال این شرکت قصد دارد فعالیت‌های خود را در چین گسترش داده و کارخانه‌ای بزرگ بسازد.

کارخانه جدید هوندا در چین

هوندا اعلام کرده تا سال ۲۰۱۹ یک کارخانه جدید با ظرفیت تولید سالانه ۱۲۰ هزار خودرو در چین خواهد ساخت. این شرکتِ مشارکتی حدود سه میلیارد یوان (۴۳۶ میلیون دلار) در کارخانه جدید خود در چین سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

با وجود کندی رشد اقتصادی چین، هوندا در دو سال گذشته رشد انفجاری در این کشور داشته و با عرضه مدل‌های خوب در بخش خودروهای شاسی بلند، مشتریان زیادی را جذب کرده است. فروش این خودروساز در ۱۱ ماه سال جاری میلادی ۲۸.۳ درصد افزایش یافته است.

Dongfeng Honda یکی از دو جوینت ونچر هوندا موتور در چین است. این شرکت در حال حاضر در دو کارخانه فعلی خود با محدودیت ظرفیت تولید روبه‌رو است. هوندا فروش ۴۵۰ هزار خودرو را برای سال ۲۰۱۶ در چین هدف خود قرار داده است، در حالی که ظرفیت فعلی تولیدش ۴۸۰ هزار دستگاه است. در بیانیه هوندا آمده است کارخانه جدید، ظرفیت ساخت خودروهای پاک شامل خودروهای برقی و پلاگین هیبریدی را خواهد داشت.

منبع: ایسنا

دیدگاه های مرتبط با کارخانه جدید هوندا در چین

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021