وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

صحبت های ژاوی در مورد نقل و انتقالات اخیر باشگاه های چین

به گزارش آژانس خدمات مسافرتی، در چند وقت اخیر بازیکن‌های مشهور زیادی با رقم‌های گاه نجومی به باشگاه‌های چین رفته‌اند. به نظر می‌آید چین در مسیر تبدیل شدن به رقیبی برای لیگ‌های کشورهای اروپایی در جذب بازیکنان مطرح فوتبال است. ژاوی که چنین پیش‌بینی می‌کند.

صحبت های ژاوی در مورد نقل و انتقالات اخیر باشگاه های چین

ژاوی درباره لیگ چین و این که بازیکنان شاغل در لیگ‌های اروپایی را جذب می‌کند صحبت‌هایی داشته است. او گفته چین در آینده بهترین بازیکنان حاضر در اروپا را جذب خواهد کرد. باید این موضوع را جدی گرفت. سال‌های زیادی اروپا مقصد بهترین بازیکنان جهان بود، اما اکنون تیم‌های فوتبال چین با پیشنهادهای گران‌قیمت آنها را به لیگ خود جذب می‌کنند.

ژاوی درباره تفاوت لیگ MLS و سوپرلیگ چین گفت سوپرلیگ چین اکنون بازیکنان بزرگی در اختیار دارد. این لیگ قابل مقایسه با MLS نیست، اغلب بازیکنانی که در پایان دوران ورزشیشان هستند به آمریکا می‌روند در حالی که کاری که چین انجام می‌دهد، متفاوت است؛ چین بهترین بازیکنان دنیا را در نقطه اوج فوتبالشان جذب می‌کند. کاری که چین انجام می‌دهد، شاید مقصد واقعی بهترین‌های جهان باشد. اگر چین لیگی با بازیکنان و مربیان برتر تشکیل بدهد، می‌تواند مقصد دیگری برای بهترین‌های جهان باشد و زمانی برسد که اروپا به تنهایی این ویژگی را نداشته باشد.

به "صحبت های ژاوی در مورد نقل و انتقالات اخیر باشگاه های چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های ژاوی در مورد نقل و انتقالات اخیر باشگاه های چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021