وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

چین تنها میزبان گوشی جدید نوکیا

بعد از این که مایکروسافت نوکیا را خرید، تولید تلفن‌های همراه با برند نوکیا متوقف شد. امتیاز استفاده از نام نوکیا بر روی تلفن‌های همراه حالا در اختیار کمپانی HMD Global قرار گرفته است. این شرکت اولین تلفن همراه خود را با نام Nokia 6 به طور انحصاری برای بازار چین آماده کرده است.

چین تنها میزبان گوشی جدید نوکیا

نوکیا 6 با سیستم عامل اندروید گوگل کار می‌کند و توسط فاکسکان تولید می‌شود. این گوشی به شکل انحصاری در بازار چین عرضه خواهد شد. این محصول نخستین تلفن هوشمند با نام نوکیا از سال 2014 به بعد است. HMD Global اعلام کرده تصمیم این شرکت برای عرضه نخستین گوشی اندرویدی خود در چین منعکس‌کننده تمایل HMD برای تامین نیازهای مصرف کنندگان در بازارهای مختلف جهان است. این شرکت گفته چین از نظر استراتژیکی بازار مهمی به شمار می‌رود.

نوکیا زمانی بزرگترین سازنده تلفن همراه در جهان بود، اما عقب ماندن این شرکت در رقابت تلفن‌های هوشمند نام این برند را از دنیای موبایل حذف کرد. شرکت HMD در سال گذشته قراردادی امضا کرد که به این شرکت حق استفاده از برند نوکیا در همه گوشی‌ها و تبلت‌هایی که در یک دهه آینده تولید می‌کند را می‌دهد. نوکیا در حال حاضر در عرصه تجهیزات شبکه مخابراتی و امتیازهای انحصاری فناوری مشغول فعالیت است.

به "چین تنها میزبان گوشی جدید نوکیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین تنها میزبان گوشی جدید نوکیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021