وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

دورخیز چین برای عنوان بهترین تیم فوتبال جهان در سال 2030

فوتبال چین در همین لحظه نیز یکی از قدرتمندترین تیم‌های فوتبال جهان را داراست. اما به نظر می‌آید برای مردم چین این کافی نیست و آنها تصمیم گرفته‌اند تا سال 2030 برترین تیم فوتبال جهان را داشته باشند؛ هدفی که با یک برنامه منسجم همراه است.

دورخیز چین برای عنوان بهترین تیم فوتبال جهان در سال 2030

یکی از اصلی‌ترین رقیبان ایران در مقدماتی جام جهانی 2018 که به تازگی مارچلو لیپی مشهور را به عنوان سرمربی به خدمت گرفته است، بعد از این که باشگاه های حرفه‌ای کشور با قراردادهای کلان پای ستاره‌های مشهور را به چین باز کردند، حالا برنامه‌های کلی خود برای تبدیل شدن به قدرت مطلق فوتبال دنیا در سال 2030 را رونمایی کرد تا از حالا همه نگاه ها را متوجه خود کند.

با همکاری شرکتی استعدادیاب در برزیل که شهرتی جهانی دارد، چین برنامه‌های خود برای تبدیل شدن به قدرتی بزرگ در دنیای فوتبال را آغاز کردند که در گام اول تاسیس 20 هزار آکادمی فوتبال با مشارکت 30 میلیون دانش آموز مشتاق آموختن فوتبال در دستور کار چینی‌ها قرار گرفت. اقدامی که می تواند فوتبال پایه این کشور را با سونامی بزرگی روبرو کند.

تام پایر همان کسی است که فوتبال ژاپن را از نو ساخت و این کشور را تبدیل به قدرت اول آسیا کرد. حالا با چین همکاری جدی دارد و با برنامه های ارائه شده از سوی او چین امیدوار است با حمایت رئیس جمهور فوتبال‌دوستش تا سال 2030 بتواند قدرت مطلق فوتبال آسیا و دنیا شود که با توجه به جمعیت پرشمار این کشور رسیدن به این آرزو چندان دشوار نخواهد بود.

به "دورخیز چین برای عنوان بهترین تیم فوتبال جهان در سال 2030" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دورخیز چین برای عنوان بهترین تیم فوتبال جهان در سال 2030"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021