بازدید از چیانگ دائو در تور تایلند

شهر چیانگ دائو که در شمال شهر چیانگ مای قرار دارد حدود 90 دقیقه با آن فاصله دارد. این شهر محلی برای بازدید از صخره‌ها و پرتگاه‌های سنگی زیبا و خوش منظره در تور تایلند است و کوهستان Doi Chaing Dao، سومین کوهستان مرتفع تایلند، با ارتفاعی بالغ بر 7135 فوت در این منطقه قرار دارد. اگرچه این کوهستان در مقایسه با رشته کوه هیمالیا، مشابه یک ریگ به حساب می‌آید اما شهر چیانگ دائو بهترین منطقه برای تماشای پرندگان در تور تایلند است. در این منطقه بیش از 300 گونه پرنده زندگی می‌کنند که بسیاری از آن‌ها جزو گونه‌های نادر و کم‌یاب هستند.

بازدید از چیانگ دائو در تور تایلند

برای آن دسته از گردشگرانی که علاقه چندانی به تماشای پرندگان در تور تایلند ندارند، بازدید از غارهای طبیعی و چشمه‌های آبگرم گزینه بسیار مناسبی است. اگر در فصل زمستان در تور تایلند شرکت می‌کنید، مسلما بازدید از چشمه‌های آبگرم گزینه بسیار مناسبی است زیرا آب و هوای شهر چیانگ دائو در زمستان کاملا خنک است.

این شهر در نزدیکی پارک جنگلی Pha Daeng قرار دارد. شهرت این منطقه به دلیل وجود جنگل بامبو است و اینکه می‌توان در آب و هوایی که همانند دیگر نقاط تایلند گرم نیست، به گردش در میان این جنگل‌ها پرداخت و سری هم به دهکده‌های قبیله‌ای تپه کارن (Karen) زد.

اگر کوهستان Doi Chiang Dao به نظر شما چندان مرتفع نبوده می‌توانید 8415 فوت از سطح زمین بالا رفته و به بلندترین قله تایلند یعنی Doi Inthanon بروید. با رفتن به معبدی که در نزدیکی قله قرار دارد می‌توانید از آب و هوای خنک منطقه و مناظر سنگ‌های آهکی خاص لذت ببرید.

کوهستان Doi Inthanon در غرب شهر چیانگ مای واقع شده و حدود دو ساعت با آن فاصله دارد. با رفتن به این کوهستان در تور تایلند می‌توانید از رصدخانه ملی تایلند که دارای یک تلسکوپ نجومی بزرگ است دیدن کنید.

منبع: trip savvy
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از چیانگ دائو در تور تایلند"

نام منطقه لامپانگ در لیست گردشگری تور تایلند در میان دیگر مناطق معروف شمال تایلند، کمی ناشناخته است و شاید دلیل آن موقعیت جغرافیایی لامپانگ است زیرا این منطقه برخلاف پای (Pai)، چیانگ رای (Chaing Rai) و مای هونگ سون (Mae Hong Son) در جنوب شهر چیانگ مای (90 دقیقه فاصله) قرار دارد.

اگرچه برای رفتن به مای هونگ سون باید بیش از 1000 پیچ و بریدگی جاده را در طول 6 ساعت رانندگی از شهر چیانگ مای تحمل کنید، اما بی شک این منطقه یکی از بهترین‌های شمال تایلند است. این شهر کوچک با 7000 نفر جمعیت به حدی به میانمار نزدیک است که می‌توانید به راحتی از آنجا به میانمار بروید. تاثیرات...

شهر چیانگ رای درمیان شهرها و اماکن شمال تایلند یک تافته جدا بافته به حساب می‌آید. این شهر با جمعیت حدود 75000 نفر، به مراتب کوچک‌تر از چیانگ مای است. اما این شهر علیرغم کوچکی سرشار از بازرگانی و تجارت، دانشگاه‌های مختلف و روح زندگی و زندگی روزمره است که البته باعث شده این شهر ترافیک...

باوجود زیاد بودن راه‌ها و جاده‌های چیانگ مای، گاهی ترافیک سنگینی حوالی ورودی‌های این شهر وجود دارد. در این مواقع شاید بهترین مکان شهر پای باشد.

سفر و گردش بدون توجه به خوراک، برای خیلی از ما کسل کننده است، اما خیالتان راحت در تایلند خبری از کسالت غذایی نیست، آشپزهای تایلندی خوراکی های لذیذی را برایتان آماده کرده اند و آنقدر تنوع زیاد است که تصمیم گرفتیم در مقاله ای محبوبترین آنها را به شما معرفی کنیم.

باغ ارکیده بونگ سای تایلند (Bang Sai Orchid Garden)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. این جاذبه برای کسانی که به طبیعت علاقه دارند می‌تواند یک انتخاب مناسب برای بازدید می‌باشد.

دیدگاه های مرتبط با بازدید از چیانگ دائو در تور تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021