پل اهریمن در دره زیبای Reuss سوئیس

پل اهریمن (Teufelsbrücke) در دهکده Andermatt سوئیس قرار گرفته است. در کل اروپا پل‌های بسیاری وجود دارند که آن‌ها را با نام پل اهریمن می‌شناسند؛ اما این پل به خصوص در سوئیس و در دره خوش‌منظره و زیبای Reuss قرار گرفته و از روی گلوگاه Schöllenen عبور می‌کند.

پل اهریمن در دره زیبای Reuss سوئیس

بر طبق افسانه‌ها، ساخت این پل در این مکان آن قدر سخت و ناممکن بود که در حدود قرن سیزدهم، رئیس ناامید و مستاصل دهکده از اهریمن خواست این پل را بسازد. اهریمن قبول کرد اما در عوضش درخواست کرد که جان اولین نفری که از روی پل عبور می‌کند را بگیرد. محلی‌ها البته زرنگی کردند و یک بز را به سوی او فرستادند و یک صلیب را روی سنگ‌های پل حکاکی کردند.

امروزه کوهنوردان و طبیعت‌گردان، مسیر دایره‌ای شکل Schöllenen را طی می‌کنند تا منظره‌ای عالی از دره، رودخانه Reuss و پل را ببینند. با این که این منطقه با صخره‌های شیبدار احاطه شده اما مسیر کوهنوردی مسیر ساده‌ای است و کامل کردن آن حدود 30 دقیقه طول می‌کشد.

منطقه‌ای خوش‌منظره، مسیرهای پیاده‌روی عالی و پل‌های باستانی بسیاری از مسافران تور سوئیس را به این منطقه می‌کشانند. هر زمانی به جز زمستان برای بازدید از این پل عالی است. در زمستان مسیرهای کوهنوردی در Schöllenen  غیر قابل تردد می‌شوند. برای رسیدن به دهکده زیبای Andermatt می‌توانید از اتومبیل یا قطار استفاده کنید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "پل اهریمن در دره زیبای Reuss سوئیس"

معبد چالونگ (Wat Chalong)، یکی از  زیباترین معابد کشور تایلند است که به شما توصیه می‌کنیم در تور پوکت به بازدید آن بروید، این معبد در قرن 19 ساخته شده است و یکی از شاهکارهای معماری این جزیره به شمار می‌رود. 

معبد په پونگ (WAT PAH PONG)، یکی از جاذبه‌های محبوب در شهر چیانگ مای کشور تایلند است. این معبد در واقع صومعه بودائی است که معماری زیبایی هم دارد.

معبد پهارا سینگ (wat phra singh chiang mai)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تاریخی شهر چیانگ مای است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن بروید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا این جاذبه در بین مردم تایلند محبوبیت بالایی دارد.

معبد سوآن داک (wat suan dok)، یکی از زیباترین جاذبه‌هایی است که می‌توانید در تور تایلند در شهر زیبای چیانگ مای به بازدید آن بروید. این معبد با معماری جالبی که دارد یکی از بهترین جاذبه‌های این شهر به شمار می‌رود.

معبد وانسانگ وارارام پاتایا (Wat Yansangwararam)، یکی از جاذبه‌های تاریخی تور پاتایا است که در فاصله 12 کیلومتری این شهر قرار گرفته است. شهر ساحلی پاتایا علاوه بر جاذبه‌های طبیعی و تفریحی جاذبه‌های تاریخی شاخصی مانند این معبد دارد.

رودخانه چائوپرایا بانکوک (Chao Phraya River Bangkok)، یکی از جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن‌ بروید. در این مقاله شما را با تاریخچه این رودخانه استراتژیک در کشور تایلند آشنا خواهیم کرد.

دیدگاه های مرتبط با پل اهریمن در دره زیبای Reuss سوئیس

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021