وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

پارک های ملی تایلند

تایلند یکی از زیباترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. پارک های ملی تایلند بهترین مکان برای ماجراجویی در دل طبیعتی زیبا و رویایی هستند. این پارک ها فرصت بازدید از حیات وحش را هم به شما خواهند داد.

پارک های ملی تایلند

پارک ملی اراوان (erawan national park) تایلند

پارک ملی erawan، در غرب تایلند در ایالت کانتچانابوری قرار دارد و یکی از جاذبه های مهم پارک اراوان فالز، آبشار هفت طبقه‌ای آن است که بعد از فیل اسطوره هندو آن را نام داده‌اند. در این پارک می‌توانید از این آبشار بالا رفته و در استخر حمام کنید. همچنین این پارک دارای چندین غار می‌باشد که می‌توانید در آنها به گشت و گذار بپردازید. بهترین راه برای رسیدن به پارک، سوار شدن به اتوبوس از کانچانابوری در تور تایلند است.

پارک ملی خاو سام روئی یوت (khao sam roi yot) تایلند

این پارک در استان پراچواپ خیری خان قرار گرفته و برای تپه‌های سنگ آهک آن، محبوبیت پیدا کرده است. نام پارک به معنای کوه با 300 قله است. بسیاری از بازدیدکنندگان، برای بازدید غار فایا ناخون به این پارک مراجعه می‌کنند، چرا که در درون این غار یک معبد وجود دارد. این پارک قسمتی محبوب برای تماشاگران پرنده‌گان است و 300 گونه پرنده در این پارک به زندگی می‌پردازند. ماه‌های ژانویه و فوریه، برای مشاهده پرندگان مهاجر، مطلوب می‌باشد. اگر شما در هواهین بمانید، ترتیب سفری یک روزه به پارک ملی خاو سام روئی یوت، آسان می‌باشد.

پارک ملی کائنگ کراچان (Kaeng Krachan) تایلند

کائنگ کراچان (Kaeng Krachan National Park)، بزرگترین پارک ملی این کشور و یکی از بهترین جاذبه‌های طبیعی تور تایلند برای بازدید است. این پارک در حاشیه منطقه طبیعی حفاظت شده تانینتار در  برمه قرار گرفته است. این پارک، بیشتر جنگلی بوده و به خاطر مه صبحگاهی متراکم پوشش دهنده پارک با تپه‌های چسبیده به ابرها در ماه دسامبر و مارس، معروف شده است. این پارک هم برای حیات وحش متنوع خود به ویژه پرندگان و پروانه‌های شناخته شده، محبوبیت دارد. د این پارک بیش از 400 گونه از پرندگان برای بازدید وجود دارد. پیتای غول پیکر، لک لک بزرگ آرگوس و گردن کلفت از حیوانات کمیابی هستند که در این پارک خودشان را به شما نشان بدهند. در تور تایلند با طبیعتی مواجه خواهید شد که در طول عمر خود مشاهده نکرده‌اید.

پارک ملی کوی بوری (Kui Buri) تایلند

این پارک در نزدیکی مرز برمه، پارک ملی کوی بوری به عنوان یکی از بهترین مقاصد در تایلند برای مشاهده حیات وحش، به ویژه فیل‌ها، شناخته شده است. گله‌های فیل را اغلب می‌توان در حال حمام کردن در استخرهای آب در نزدیکی ایستگاه فرعی پایانگ پیدا نمایید که با سکوهای مشاهده حیات وحش مجهز هستند. در حالی که بازدید کنندگان مجاز به رانندگی اتومبیل خود در پارک هستند، باید تور راهنما برای کشف مناطق حفاظت شده پارک را داشته باشید. اگر می خواهید اقامت شبانه داشته باشید می توانید چادر یا خانه های ییلاقی اجاره نمایید که واقعا حس ماجراجویی به شما می‌دهد.

اخبار و مقالات مرتبط با "پارک های ملی تایلند"

شهر بانکوک که یکی از زیباترین شهرهای جهان است در سسال 2016 به عنوان پرگردشگرترین شهر جهان شناخته شده است. بنابراین بد نیست قبل از همراهی با تور تایلند با سیستم حمل و نقل این شهر آشنا شوید.

گران ترین قهوه دنیا را چگونه تهیه می‌کنند؟ این سوالی است که در این مقاله پاسخ آن را خواهیم داد. هر کیلو از این قهوه 1100 دلار قیمت دارد که با نحوه فراوری آن هم در این مقاله آشنا خواهید شد.

اگر بخت با شما یار باشد و در زمان تور تایلند یکی از محبوب‌ترین فستیوال‌های تایلند برگزار می‌شود. فستیوال‌های تایلندی با شور هیجان خاصی برگزار می‌شوند که باید به در آنها شرکت کنید، تا بهتر متوجه شوید.

یکی از جاذبه‌هایی که باید در تور تایلند انجام بدهید، ماساژ تایلندی است. در هر جای کشور تایلند می‌توانید مراکزی را پیدا کنید که خدمات ماساژ تایلندی را برای ارائه دارند. در این مقاله شما را بیشتر با این مهارت دستی آشنا خواهیم کرد.

تایلند از زیباترین کشورهای جنوب شرقی آسیا است. تایلند کشوری با تفریحات آبی متنوع است که در این مقاله به معرفی شادترین آن‌ها پرداخته‌ایم. در این مقاله همچنین شما را برای انتخاب بهترین محل برای انجام بهترین تفریحات آبی آشنا خواهیم کرد.

غواصی و شنا از بهترین جاذبه‌های جزایر تایلند هستند. در تور تایلند می‌توانید گواهینامه دوره های آب‌های آزاد را دریافت کنید. بنابراین در این مقاله شما را با فصل غواصی و بهترین سایت‌های غواصی در این کشور آشنا خواهیم کرد.

دیدگاه های مرتبط با پارک های ملی تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021