قیمت تور گوانجو، کیفیت تمامی فاکتورهای یک تور، هتل تور گوانگجو، پرواز ماهان گوانجو و ... کدام یک اولویت مسافر در انتخاب تور نمایشگاه گوانژو می باشد؟

نمایشگاه گوانجو چین هر ساله در 2 مقطع بهار و پاییز در 3 فاز و هر فاز 5 روز، برگزار می گردد. بعلت تنوع بسیار زیاد محصولات  در هر سه فاز نمایشگاه گوانجو، این پدیده تجارت جهانی با استقبال بی نظیری از طرف مخاطبین همراه می گردد.

قیمت تور گوانجو، کیفیت تمامی فاکتورهای یک تور، هتل تور گوانگجو، پرواز ماهان گوانجو و ... کدام یک اولویت مسافر در انتخاب تور نمایشگاه گوانژو می باشد؟

مشتاقان بازدید از این نمایشگاه میتوانند به صنایع پایین دستی و بالا دستی محصولات مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. بازار ایران نیز همگام با بازارهای جهانی همواره طی 15 سال گذشته حضور چشمگیری در این نمایشگاه داشته است. بازدید از این نمایشگاه راههای مختلفی دارد و مسافرین با سلایق گوناگون به شیوه های مختلفی برای بازدید از این نمایشگاه به شهر گوانجو عظیمت می کنند. در حال حاضر بعلت وجود پرواز مستقیم از تهران به گوانجو با یکی از مدرنترین هواپیماهای حال حاضر جهان که ایرباس A340 هواپیمایی ماهان ایر میباشد. اقبال عموم مسافرین به پرواز گوانجو بصورت مستقیم میباشد و به همین خاطر این مسیر از طرفداران زیادی برخوردار است. پروازهایی همچون هواپیمایی امارات از طریق ترانزیت از شهر دبی، پرواز قطر ایر با ترانزیت از شهر دوحه و گاهی پرواز غیر متعارف ترکیش با ترانزیت بیش از 24 ساعت در استانبول در مسیر رفت و برگشت و طول پرواز نزدیک به 12 ساعت در مسیر بازگشت دیگر گزینه های پیش روی مسافرین می باشند.

مسافرینی که قصد سفر و بازدید از نمایشگاه گوانجو چین را در قالب یک پکیج کامل تور گوانجو دارند، در صورتی که از تجربه کمتری در این مسیر برخوردار باشند ممکن است با سئوالات متعددی مواجه شوند که پاسخ مناسب به این پرسشها می تواند سفری امن و آرام همراه با یک موفقیت تجاری توامان را برایشان به همراه داشته باشد. اولین پرسش ممکن است این باشد که برای انتخاب تور گوانجو مناسب حال خود، چه گزینه هایی را پیش رو دارد و پرسش دوم اینکه کدام شرکت های خدمات مسافرتی ارائه کننده تور گوانجو چین می باشند. در پاسخ به این سوالها باید گفت که جهت سفر به گوانجو در قالب پکیج تور کامل معمولا 4 یا 5 گزینه را پیش رو خواهید داشت: عواملی همچون تاریخ پرواز رفت و برگشت، مجموع مدت اقامت، کیفیت هتلها از نظر 4 و یا 5 ستاره بودن، ترکیب تور که معمولا گوانجو تک و یا ترکیب گوانجو و شنزن میباشد. این چند مورد که بدان اشاره شد 90 درصد گزینه های پیش روی مسافر را در بر میگیرد و 10 درصد باقی مانده جزو موارد خاص میباشد که اینجا از ذکر آن صرف نظر می کنیم. 

پاسخ به سوال بعدی در واقع راه های یافتن چارتر کننده های پرواز ماهان به مقصد گوانجو در ایام نمایشگاه کانتون فیر می باشد. مطمئن ترین راه برای کسب پاسخ این است که مسافرین از طریق تماس با قسمت چارتری شرکت هواپیمایی ماهان از نام آژانسهای چارتر کننده پرواز مطلع شوند. 

راههای دیگر که با اطمینان کمتری ممکن است همراه باشد:

مراجعه به روزنامه همشهری، صفحات اصلی، آگهی های رنگی مربوط به تورهای مسافرتی. اغلب آژانسهای چارتر کننده پرواز در روزنامه همشهری آگهی دارند.

مراجعه به اینترنت و استفاده از موتور جستجوگر گوگل. که این امر به مطالعه دقیق و هوشمندانه نیازمند است. معمولا آژانسهای چارتر کننده اصلی وب سایتهای کامل و جامعی در مورد تور مورد نظر شما به شما ارائه می کنند.

تماس با آژانسهایی که احتمال می دهید که چارتر کننده اصلی پرواز مورد نظر شما باشند. شایان ذکر است که معمولا آژانسهای چارتر کننده اصلی از اطلاعات کافی برای پاسخگویی به سوالات شما برخوردارند و نیاز به پرسش از فرد دیگری نمی باشند.

پس از یافتن آژانسهای چاتر کننده پرواز ماهان به مقصد گوانجو کافیست که پس از دریافت پکیج، تورهای گوانجو آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. برای دریافت پکیج این شرکتها میتوانید به وب سایتشان مراجعه فرمایید.

درصورتیکه از لحاظ نوع و تاریخ پرواز و همچنین مدت اقامت دو پکیج شرایط مساوی داشتند میتوانید به سراغ مهمترین قسمت پکیج تور گوانجو بروید که بدون شک هتلهای این پکیجها میباشد. جهت مقایسه هتلها در صورتیکه شخصا اطلاعات دقیقی از این هتلها ندارید میتوانید به وب سایتهای شناخته شده دنیا جهت بررسی کیفیت هتلها مراجعه فرمایید. در اینجا سه وب سایت شناخته شده دنیا به نامهای booking.com سایت agoda.com و همچنین شاخصترین این سایتها  tripadvisor.com مراجعه فرمایید و از برآیند نظرات ارائه شده مسافرین این هتلها به یک جمع بندی جامع در این مورد دست یابید. اگر بعلت کمبود وقت زمان لازم را برای این کار در اختیار ندارید میتوانید به مقالات درج شده در مجله گردشگری وب سایت شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان مراجعه فرمایید. در این مجموعه مقالات به تجزیه و تحلیل تمام هتلهای موجود در پکیج تورهای مربوط به  119 امین دوره نمایشگاه گوانجو چین بر اساس آمار و اطلاعات این سه سایت معتبر جهانی پرداخته شده است. یکی از نکات قابل توجه برای مسافرین در مطالعه این آمار و ارغام تعداد افراد شرکت کننده این نظر سنجی ها میباشد زیرا هر چه تعداد افراد بیشتر باشد ضریب خطای آمار و اطلاعات کاهش میابد تا جایی که آمار و ارغام نظر سنجی هایی که زیر 30 نفر باشند از لحاظ علم آمار چندان قابل اعتنا نیست.

در مجموع عواملی که قیمت یک تور را برای ایام نمایشگاه گوانجو چین تعیین میکند شامل موارد زیر میباشد:

  1. تاریخ پرواز: اهمیت این امر تا جایی است که گاهی یک روز نزدیک یا دور بودن به تاریخ شروع نمایشگاه میتواند اختلافی تا 1 میلیون تومان ایجاد کند، هر چقدر تاریخ تور با تاریخ نمایشگاه منطبق تر باشد معمولا قیمت بلیط و خدمات هتل نیز به همان نسبت افزایش می یابد.
  2. زمان ثبت نام مسافر. معمولا هر چقدر مسافرین زودتر در تورها ثبت نام کنند امکان استفاده از تخفیفات به همان نسبت بیشتر است. معمولا بازه 1 تا 2 ماه قبل از تاریخ نمایشگاه مناسبترین زمان ثبت نام میباشد.
  3. نوع ویزا. ویزای گروهی و انفرادی چین و همچنین عادی و یا فوری بودن ویزای چین بطور قطع در قیمت مجموع تور شما تاثیر دارد بطوری که بعلت ازدحام درخواست در ایام نمایشگاه گوانجو گاهی تا 300 هزار تومان افزایش نرخ تور بعلت ویزای انفرادی و فوری میباشد.
  4. درجه هتل. بدون شک درجه هتلها که معمولا 4 و یا 5 ستاره میباشند در قیمت تور نقش مستقیمی دارند.
  5. سایر موارد هتل. عواملی همچون کیفیت بنای هتل، محل قرار گیری هتل، محیط اطراف هتل، کیفیت صبحانه هتل، فاصله هتل تا محل نمایشگاه، سرعت اینترنت هتل و ... میتواند نقش بسزایی در مجموع قیمت تور گوانجو داشته باشد.
منبع: آوای بورالان
اخبار و مقالات مرتبط با "قیمت تور گوانجو، کیفیت تمامی فاکتورهای یک تور، هتل تور گوانگجو، پرواز ماهان گوانجو و ... کدام یک اولویت مسافر در انتخاب تور نمایشگاه گوانژو می باشد؟"

فاز 3 نمایشگاه گوانجو 123 چین در تاریخ 11 تا 15 اردیبهشت 97 (1 تا 5 می 2018) و در موضوعات منسوجات و پوشاک، کفش، تجهیزات اداری، کیف و کیف دستی، محصولات سرگرمی، دارو، تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی و غذا برگزار میگردد.

فاز 2 نمایشگاه گوانگجو 123 در تاریخ 3 تا 7 اردیبهشت 97 (23 تا 27 آوریل 2018) در دسته بندی های کالاهای مصرفی، هدایا و دکوراسیون خانه برگزار می شود.

فاز 1 نمایشگاه گوانگجو 123 در تاریخ 26 تا 30 فروردین 97 (15 تا 19 آوریل 2018) در دسته بندی های لوازم الکترونیک و لوازم برقی خانگی، تجهیزات نوری، وسایل نقلیه و قطعات یدکی، ماشین آلات، مصالح ساختمانی، محصولات شیمیایی، منابع انرژی برگزار می‌گردد.

طی سالیان گذشته برخی از متقاضیان بازدید از نمایشگاه گوانجو با پرسشی روبه‌رو شده اند که خرید تور گوانجو  مقرون به صرفه ‌تر است یا سفر انفرادی به گوانجو؟ در این مقاله سعی بر آن شده است که راه های سفر به گوانگجو از لحاظ قیمت و مشکلات بررسی گردد.

در سه مقاله قبل نگارنده در تلاش بوده تا به بررسی هتلهای پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانسهای چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان بپردازد. در قسمت آخر به بررسی هتلهای شنزن در تورهای ترکیبی تور گوانجو مربوط به هتل 5 ستاره لوکس  SUNSHINE در شهر ساحلی شنزن چین...

در صورتی که در دو مقاله قبل همراه ما بودید، می دانید که در این نگارش به بررسی هتل های پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانس های چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان پرداخته ایم، در قسمت سوم به بررسی تور نمایشگاه گوانجو در هتل 4 ستاره YUTONG گوانجو واقع در خیابان...

دیدگاه های مرتبط با قیمت تور گوانجو، کیفیت تمامی فاکتورهای یک تور، هتل تور گوانگجو، پرواز ماهان گوانجو و ... کدام یک اولویت مسافر در انتخاب تور نمایشگاه گوانژو می باشد؟

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021