وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

همکاری نفتی بین ایتالیا و ایران

رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی نفت اعلام نمود: انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران با انجمن معدن و نفت کشور ایتالیا و نیز انجمن انرژی هلند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده اند. اما ما اجازه نخواهیم داد این تفاهم نامه به شکل کاغذبازی بماند و در حال آغاز به کار هستیم.

همکاری نفتی بین ایتالیا و ایران

رضا خیامیان در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، تصریح نمود: وقتی طرف‌های خارجی به دنبال صنعت نفت ایران هستند باید شرکت‌های ایرانی را هم مد نظر داشته باشیم و یا حتی آن‌ها را در اولویت قرار دهیم.

این مقام همچنین گفت: در این شرایط شرکت‌های نفتی ایران باید دانش خود را بالا ببرند و با شرکت‌های خارجی که دانش فنی بالایی دارند، همکاری کنند. در این صورت است که می‌توان آینده روشنی را برای صنعت نفت ایران تصور نمود. می‌توان ضمن انتقال تکنولوژی، دانش شرکت‌های ایرانی را بالا برد. در این صورت است که در کنار تامین نیاز داخلی می‌توانیم در بخش صادرات نیز بهتر عمل کنیم و ایران را به کشوری تبدیل کنیم که توان صادرات تجهیزات فنی در منطقه دارد.

رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت اعلام کرد: امیدواریم با همکاری و مشارکت شرکت‌های ایرانی و خارجی توانسته ایران را به مرکزی برای انتقال تکنولوژی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی در زمینه ساخت تجهیزات نفتی تبدیل نماییم.

کشورهای ایتالیا و هلند از پیشرفت بالایی در بین کشورهای اروپایی در صنعت نفت برخوردارند.

به "همکاری نفتی بین ایتالیا و ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری نفتی بین ایتالیا و ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021