وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

همکاری علمی دانشگاه جیرفت و دانشگاه میلان ایتالیا

در راستای برقراری ارتباط و استفاده حداکثری از تجارب دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی، دانشگاه جیرفت توافقنامه همکاری با دانشگاه میلان ایتالیا را امضا کرد. این امر بر میزان تولیدات عملی دانشگاه‌های داخلی افزوده و فرصت‌های آموزشی بسیاری را فرهم می‌آورد.

همکاری علمی دانشگاه جیرفت و دانشگاه میلان ایتالیا

ناصر برومند رئیس دانشگاه جیرفت افزود: مطابق با توافقنامه همکاری مشترک میان دانشگاه جیرفت و دانشگاه میلان ایتالیا، در راستای انجام فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، طی نشست‌ها و رایزنی‌های مشترک این تفاهمنامه به امضای طرفین رسید.

وی تصریح کرد: نمایندگان دانشگاه میلان از ظرفیت‌های دانشگاه جیرفت بازدید به عمل آورده‌اند و در طی دعوتنامه‌ای رسمی از سوی دانشگاه میلان ایتالیا در شهریورماه سال جاری چند تن از مدیران دانشگاه جیرفت از توانمندی‌های این دانشگاه بازدید نموده‌اند و سپس توافقنامه همکاری متقابل آموزشی و پژوهشی به امضاء رسید.

برومند با اشاره به هیئت علمی جوان و با انگیزه دانشگاه جیرفت به عنوان یکی از ظرفیت‌های مهم آن متذکر شد که در این توافقنامه بر تبادل دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی برای دوره‌های آموزشی و پژوهشی و تبادل استاد تاکید‌ شده است.

وی بیان داشت: استفاده متقابل از تسهیلات و خدمات رفاهی و آموزشی، از دیگر بند‌های این توافقنامه است که امکان استفاده از این تسهیلات را برای اعضای هیئت علمی و یا دانشجویانی که برای تحصیل و یا تحقیق در هر دو دانشگاه حضور می‌یابند فراهم می‌آورد.

برومند با اشاره به نوپا بودن دانشگاه جیرفت اظهار داشت که در راستای این تفاهمنامه در جهت راه‌اندازی رشته‌های دکتری میان دو دانشگاه مذکور همکاری مشترک صورت خواهد گرفت.

برومند افزود که انجام طرح‌های تحقیقی بین‌المللی، برگزاری کنفرانس‌ها، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی مشترک و همکاری در پرداخت هزینه فعالیت‌های متقابل از دیگر بندهای مهم این توافقنامه است.

به "همکاری علمی دانشگاه جیرفت و دانشگاه میلان ایتالیا" امتیاز دهید

1 کاربر به "همکاری علمی دانشگاه جیرفت و دانشگاه میلان ایتالیا" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری علمی دانشگاه جیرفت و دانشگاه میلان ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021