وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

طعنه هری کین به بازیکنان در حال رفتن به چین

به گزارش آژانس خدمات مسافرتی، نقل و انتقالات باشگاه‌های چین اظهارنظرهای مختلفی را در چند وقت اخیر به راه انداخته است. بسیاری حضور در لیگ چین را فرصتی برای کسب تجربه‌های جدید در لیگی در حال شکوفایی می‌بینند و برخی بازیکنان قرارداد بسته با باشگاه‌های چین را به پول‌پرستی متهم می‌کنند. در آخرین اظهارنظرها هری کین از این بازیکنان انتقاد کرده است.

طعنه هری کین به بازیکنان در حال رفتن به چین

هری کین در این زمینه گفته یکسری از بازیکنان در یکسری از باشگاه‌ها هستند که برای پیشرفت یا مسائلی دیگر، به لیگ چین می‌روند اما در تاتنهام چنین بازیکنانی دیده نمی‌شوند. بازیکنان تاتنهام شخصیت لازم را دارند و هیچ وقت به لیگ چین نمی‌روند. آینده تاتنهام بسیار روشن است. همه بازیکنان تاتنهام به تیمشان حس مسئولیت‌پذیری دارند. احمقانه است که آنها بخواهند تیم را در این شرایط تنها بگذارند و به لیگی همچون چین بروند.

بعد از رفتن اسکار و جان اوبی میکل از چلسی به لیگ چین، بسیاری از این بازیکنان انتقاد کردند. به ویژه‌ اسکار که چند سال می‌توانست در اروپا باشد اما در تصمیمی عجیب لیگ چین را انتخاب کرد. این روزها اخبار پیوستن کاستا به لیگ چین بسیار شنیده می‌شود؛ آن هم با پیشنهاد 80 میلیون پوندی از طرف باشگاه تیانجین، که به نظر می‌رسد این بازیکن را هوایی کرده است.

به "طعنه هری کین به بازیکنان در حال رفتن به چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه هری کین به بازیکنان در حال رفتن به چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021