وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

معرفی تبریز در نمایشگاه گردشگری وین 2018

در سیزدهمین نمایشگاه گردشگری وین 2018 معرفی تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام و شهر لالجین به عنوان پایتخت سفال ایران مورد توجه ویژه قرارگرفت.

معرفی تبریز در نمایشگاه گردشگری وین 2018

سیزدهمین نمایشگاه گردشگری وین 2018 با حضور بیش از 850 شرکت کننده از 80 کشور جهان، از 21 تا 24 دی ماه در شهر وین برگزار شد.

از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه، آشنایی شرکت های گردشگری با یکدیگر، مشاوره دادن به مردم در مورد سفر، شناخت و بررسی کمپین های جدید بازاریابی، توسعه بازارهای جدید گردشگری، برگزاری شو و سخنرانی، جمع آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات تجاری در زمینه گردشگری و تماس با مشتریان است.

آژانس های مسافرتی، شرکت های فعال در حوزه تورسیم محلی، سازمان های رسمی اتریش و سایر کشورها در صنعت گردشگری، تورگردانان، شرکت های حمل و نقل، هتل ها و اقامتگاه ها، شرکت های خدماتی، انجمن های تجاری، مراکز آموزش خدمات جهان گردی و گردشگری و مطبوعات فعال در زمینه صنعت گردشگری در این نمایشگاه حضور داشتند.

سفیر ایران در اتریش و رئیس بخش جهانگردی کانون اتومبیلرانی و جهانگردی و مسئول هیات ایرانی شرکت کننده در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و اوقات فراغت وین، در محل پاویون غرفه کشورمان با رئیس اتریشی کارگروه جهانگردی دو کشور و همچنین رئیس نمایشگاه بین المللی وین به طور جداگانه دیدار و گفتگو کردند.

در دیدار با مدیرکل وزارت اقتصاد اتریش و رئیس کارگره توریسم در خصوص تبادل هیات های کارشناسی در حوزه صنعت گردشگری در آینده نزدیک توافق بعمل آمد.

همچنین در دیدار با رئیس نمایشگاه بین المللی وین حضور مستمر موسسات و آژانس های ایرانی در نمایشگاه مسه وین در سال های آتی منوط به همکاری کامل طرف های اتریشی در ارایه تسهیلات جهت حضور به موقع تمامی شرکت کنندگان و عوامل ایرانی در این نمایشگاه عنوان شد.

همچنین در این دیدار برای حضور موثرتر آژانس های ایرانی در نمایشگاه مسه وین 2019 توافق شد.

به "معرفی تبریز در نمایشگاه گردشگری وین 2018" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی تبریز در نمایشگاه گردشگری وین 2018"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021