وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

نمایشگاه صنعت گردشگری در چین با حضور ایران

نمایشگاه‌های گردشگری فرصت‌های خوبی ارائه می‌کنند تا مردم نقاط مختلف دنیا با جاذبه‌های کشورها آشنا شوند. با این که مردم در طول سال سفرهای زیادی به ایران دارند با این حال بیشتر این سفرها تجاری بوده و مردم چین با جاذبه‌های توریستی ایران آنچنان آشنا نیستند. نمایشگاه جدید گردشگری در چین می‌تواند این کار را انجام دهد.

نمایشگاه صنعت گردشگری در چین با حضور ایران

نمایشگاه بین‌المللی صنعت گردشگری چین به مدت سه روز در جزیره Hainan و با حضور بیش از 20 کشور و شماری از دفاتر و سازمان‌های مرتبط با حوزه گردشگری در چین برگزار شد. برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی گامی ارزشمند در راستای توسعه مناسبات گردشگری بین چین و دیگر کشورهای دنیا محسوب می‌شود.

غرفه ایران در این دوره از نمایشگاه توسط کانون گردشگری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برپا شده است. غرفه ایران قصد دارد با توزیع اقلام فرهنگی، شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان را با ویژگی‌ها و امتیازات گردشگری کشورمان آشنا سازد.

جزیره Hainan به دلیل آب و هوای بسیار خوب و طبیعت سرسبز همواره میزبان خیل عظیمی از مردم به خصوص از استان‌های سردسیر شمالی چین در چنین ایامی است و از مراکز مشهور گردشگری بین مسافران تور چین به حساب می‌آید. پیش از آن نیز ایران در نمایشگاه‌هایی در استان Guangdong در جنوب چین با موضوع گردشگری شرکت داشته است. نزدیک به 200 هزار گردشگر ایرانی هر سال به چین سفر می‌کنند و شمار مسافرانی که از چین به ایران می‌روند بین 150 تا 200 هزار نفر در سال برآورد می‌شود.

به "نمایشگاه صنعت گردشگری در چین با حضور ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه صنعت گردشگری در چین با حضور ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021