ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 97، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان در روزهای 5 ، 6 ، 7 و 8 فروردین از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

آزمایش نسل جدید جنگنده های چین

چین با سرعت زیادی در زمینه نظامی رشد کرد و به یکی از بزرگترین قدرت‌های جهان تبدیل شد. چین به تازگی از نسل جدید جنگنده‌های خود پرده برداشته است. این جنگنده تست شده و احتمال حضور آن در آینده‌ای نزدیک در نیروی هوایی چین وجود دارد.

آزمایش نسل جدید جنگنده های چین

پرواز آزمایشی کامل این جنگنده با نام جدید FC-31 در شهر Shenyang (استان Liaoning) انجام شد. نماینده شرکت هوایی میهنی چین اطلاع داده که این آزمایش انجام شده است، اما از گفتن جزئیات در این خصوص امتناع کرد. اطلاعات مربوط به FC-31 برای اولین بار در اکتبر سال ۲۰۱۲ منتشر شد. در آن زمان نمونه اول جنگنده با موفقیت پرواز آزمایشی خود را در استان Liaoning چین انجام داد و این آزمایش ۱۱ دقیقه طول کشید. نمونه دوم FC-31 خصوصیات بهتری از لحاظ دید راداری داشته، تجهیزات الکترونیکی آن بهبود یافته و همچنین حداکثر بار مفید را داراست. یک کارشناس نیروی هوایی ارتش ملی چین اطلاع داد که قیمت FC-31 ممکن است به ۷۰ میلیون دلار برسد.

منبع: Sputnik

دیدگاه های مرتبط با آزمایش نسل جدید جنگنده های چین

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021