میکونوس، بهشت گردشگران تور یونان

میکونوس یکی از جزیره‌های یونان بوده و در دریای اژه قرار دارد. میکونوس یکی از محبوب‌ترین مقصدهای مسافران تور یونان در کل کشور است. افراد مشهور بسیاری عاشق میکونوس شده‌اند و برای تعطیلات به این جزیره آمده‌اند.

میکونوس، بهشت گردشگران تور یونان

این جزیره تاریخی طولانی دارد. میکونوس زمانی محل زندگی مصریان باستان، ایونیان، فنیقی‌ها و بسیاری از تمدن‌های دیگر بوده است. توریست‌های علاقه‌مند می‌توانند در مدت تور یونان از موزه باستان شناسی، محوطه باستان‌شناسی Delos یا موزه دریایی اژه دیدن کنند. بازدید از خانه لنا به شما فرصت می‌دهد نیم نگاهی به خانه یک خانواده قرن نوزدهمی ساکن در میکونوس داشته باشید.

آسیاب‌های بادی میکونوس، ویژگی شاخص جزیره هستند. این آسیاب‌ها بین قرن‌های شانزدهم تا بیستم توسط ونیزی‌ها ساخته شده‌اند. آسیاب‌های بادی را می‌توان از هر جایی در جزیره دید، چرا که بر روی بلندترین تپه جزیره و در ارتفاع 341 متری قرار گرفته‌اند. در یکی از آن‌ها یک موزه وجود دارد.

البته جاذبه‌های اصلی میکونوس برای مسافران تور یونان، آفتاب، ساحل و دریا هستند. توریست‌ها می‌توانند فعالیت‌های متنوعی را در جزیره انجام دهند و بعضی به دنبال آرامش و استراحت می‌روند و بعضی تفریحاتی مانند جشن گرفتن و ورزش‌های آبی را انتخاب می‌کنند. میکونوس برای زندگی شبانه‌اش نیز مشهور است. این طور به نظر می‌آید که این جزیره کوچک می‌تواند برای تمام گردشگران با سلیقه‌های مختلف مقصدی رویایی باشد.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "میکونوس، بهشت گردشگران تور یونان"

میکونوس یکی از مهمترین مقاصد توریستی در یونان است. میکونوس مقصدی محبوب برای کشتی‌های کروز، خانواده‌ها و زوج‌هایی است که به ماه عسل می‌روند. مقاومت در برابر زیبایی‌های میکونوس کمی مشکل است: خیابان‌های آرام و کوچه‌های باریک که با خانه‌هایی به سمت بندرگاه‌های زیبا پر شده‌اند،...

تایلند را با نام سرزمین لبخندها می‌شناسند؛ مقصدی شگفت‌انگیز در آسیا که با فرهنگ، تاریخ، هنر و غذاهای لذیذ پر شده است. با یک سفر در داخل این کشور شما همزمان می‌توانید از قبیله‌های کوهستان‌نشین در مناطق توسعه نیافته دیدن کنید، زندگی شبانه مشهور بانکوک را تجربه کنید، در معابد...

با وجود اینکه شرکت در مناطق توریستی می‌تواند بسیار سرگرم کننده و جذاب باشد، اما در کاوش و جستجو در مناطق گرانبهای کمتر شناخته شده، لذت ماجراجویانه خاصی است که در تور تایلند بی نظیر خواهد بود. بنابراین وقتی به اندازه کافی در سواحل و دیگر اماکن توریستی تایلند تفریح کردید، سری به...

هرگونه بحث و صحبتی درباره بازدید از اماکن دیدنی شمال تایلند با نام پایتخت شمالی تایلند و با صحبت از تور چیانگ مای آغاز می‌شود. بسیاری از این اماکن گردشگری در فاصله اندکی از شهر چیانگ مای قرار دارند.

باوجود اینکه شمال کشور تایلند فاقد جزایر زیبا و منطقه‌ای کوهستانی و محصور در خشکی است، اما این منطقه در لیست بهترین جاهایی که در تور تایلند باید از آن بازدید کرد قرار دارد.

یکی از بهترین کشورهایی که می‌توان در تور اروپا از آن دیدن کرد، کشور اسپانیا است. وسعت کشور اسپانیا به حدی است که گاهی باید از برنامه‌های از پیش تعیین شده تور کمی فراتر رفت. از خلیج‌های کوچک ساکت و آرام گرفته تا روستاهای قدیمی کمتر شناخته شده یا مکان‌های ترسناک و وهم‌آلود؛ در...

دیدگاه های مرتبط با میکونوس، بهشت گردشگران تور یونان

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021