مقایسه هتل های 5 ستاره تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 بهار 1395 (قسمت دوم)

همانطور که در قسمت اول عنوان شد، در ادامه این مقاله به بررسی هتلهای پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانسهای چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان خواهیم پرداخت. در بخش دوم با معرفی هتل 5 ستاره دانگ فانگ DONGFANG HOTEL GUANGZHOU  در منطقه LIUHUA گوانجو و هتل 5 ستاره کاوان CAVAN در منطقه Haizhu گوانجو، به ارائه دیدگاه های وبسایت های رسمی TripAdvisor،Agoda و Booking و همچنین نظرات و سلایق مسافرین ایرانی در سالهای گذشته می پردازیم.

مقایسه هتل های 5 ستاره تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 بهار 1395 (قسمت دوم)

هتل 5 ستاره دانگ فانگ DONGFANG HOTEL GUANGZHOU  در منطقه LIUHUA گوانجو

فاصله هتل تا محل نمایشگاه گوانجو با تاکسی 17 کیلومتر حدود 27 دقیقه و با پای پیاده 14 کیلومتر میباشد. این هتل 5 ستاره لوکس از آنجایی که در منطقه قدیمی تر گوانجو (Down Town) قرار گرفته دارای لوکیشن شهری بی نظیری می باشد. رستوران معروف هزار و یک شب گوانجو که بعلت سرو غذای بوفه حلال با انواع کباب و چنجه های لذیذ و همچنین اجرای Dance عربی زنده مورد توجه بیشتر مسافرین ایرانی است، با پای پیاده تا این هتل 5 دقیقه فاصله دارد. از آنجایی که این هتل در Down Town قرار گرفته 24 ساعت شبانه روز تاکسی در دسترس میباشد، مسافرین با پای پیاده به تمامی مراکز خرید، انواع رستورانها و مراکز تفریحی دسترسی دارند. مجموعه هتل/ماساژ سنتر OSOTO که به همراه شام بوفه خود محبوب بیشتر گردشگران است، در 6 کیلومتری جنوب هتل (14 دقیقه با تاکسی) قرار گرفته است. هتل لوکس دانگ فنگ گوانجو در نزدیکی چند ایستگاه مترو قرار گرفته که مسافرین پس از خروج از هتل با طی چند قدم به آن ایستگاهها خواهند رسید. بررسی نظرات مسافرین در سایت آگودا ما را با میانگینی نزدیک به 7/8مواجه می کند که رتبه Very Good را از مجموع 1091 نظر (Reviews) برای این هتل به همراه دارد. سایت Booking.com نیز از مجموع 594 نظر (Reviews) ارائه شده امتیاز 7/5 را با رتبه  Good به این هتل داده است. سایت تریپ ادوایزر نیز از مجموع 709 نظر ارائه شده امتیاز 4/04 از 5 را به این هتل اختصاص داده چنانچه تعداد 192  Reviews با درجه  Excellent و 396 Reviews با درجه  Very Good از مجموعه هتل و خدمات آن ابراز رضایت کرده اند. هتل دانگ فانگ در سال 1961 ساخته شده و در سال 2011 مورد بازسازی کامل با معماری و دکوراسیون داخلی جدید قرار گرفته است. این هتل در 2 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و با 680 اتاق در 10 طبقه آماده پذیرایی از مسافرین تور نمایشگاه گوانجو میباشد.

هتل 5 ستاره  CAVAN در منطقه Haizhu گوانجو

 این هتل در 15 کیلومتری جنوب مرکز نمایشگاهی پاژو شهر گوانجو قرار گرفته است و با تاکسی نزدیک به 30 دقیقه زمان لازم است تا مسافر از هتل به نمایشگاه برسد. این هتل از مرکز شهر فاصله زیادی دارد ولی در نزدیکی آن یک ایستگاه مترو قرار گرفته است. این هتل که هتل نسبتا جدیدی است در سال 2013 به بهره برداری رسیده است. بعلت منطقه ای که هتل در آن قرار گرفته در اطراف هتل هیچگونه امکانات رفاهی، رستوران و مراکز خرید وجود ندارد و مسافرین این هتل برای تامین مایحتاج خود باید به مرکز شهر گوانجو بروند که با تاکسی حدود 30 دقیقه در راه خواهند بود . بررسی و استناد به نظرات یک نمونه آماری و تعمیم آن به کل جامعه آماری نیاز به حداقل هایی از نظر علم آمار دارد. باید درنظر داشت که بعلت پایین بودن تعداد  Reviews (نظرات) مسافرین هتل کاوان در وب سایتهای معتبر، بررسی کیفیت خدمات و مجموعه هتل کمی با مشکل همراه خواهد بود. از مجموع 107 Reviews سایت آگودا این هتل امتیاز 7/7 را کسب کرده که امتیاز نسبتا خوبی است . مجموع نظر دهندگان در سایت بوکینگ دات کام که در این هتل اقامت داشته اند از مجموع 91 رای امتیاز 8 را به این هتل داده اند که امتیاز بالایی است. مجموع 20 نظر در سایت تریپ ادوایزر نیز امتیاز 3/75 از 5 را برای هتل کاوان به همراه داشته است.

منبع: آوای بورالان
اخبار و مقالات مرتبط با "مقایسه هتل های 5 ستاره تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 بهار 1395 (قسمت دوم)"

در سه مقاله قبل نگارنده در تلاش بوده تا به بررسی هتلهای پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانسهای چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان بپردازد. در قسمت آخر به بررسی هتلهای شنزن در تورهای ترکیبی تور گوانجو مربوط به هتل 5 ستاره لوکس  SUNSHINE در شهر ساحلی شنزن چین...

در صورتی که در دو مقاله قبل همراه ما بودید، می دانید که در این نگارش به بررسی هتل های پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانس های چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان پرداخته ایم، در قسمت سوم به بررسی تور نمایشگاه گوانجو در هتل 4 ستاره YUTONG گوانجو واقع در خیابان...

در این مقاله به اختصار به بررسی هتلهای پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانسهای چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان می پردازیم. با بررسی پکیج تورهای موجود در بازار جهت بازدید از یکصدو نوزدهمین دوره نمایشگاه گوانجو چین در فروردین و اردیبهشت 1395 مصادف با ماههای...

طی سالیان گذشته برخی از متقاضیان بازدید از نمایشگاه گوانجو با پرسشی روبه‌رو شده اند که خرید تور گوانجو  مقرون به صرفه ‌تر است یا سفر انفرادی به گوانجو؟ در این مقاله سعی بر آن شده است که راه های سفر به گوانگجو از لحاظ قیمت و مشکلات بررسی گردد.

نمایشگاه گوانجو چین که هر 6 ماه در شهر گوانجو، مرکز استان گوانگ دونگ در جنوب چین برگزار میشود در آخرین دوره برگزاری خود در دوره 118 آن در پاییز 1394 در مجموع سه فاز، دارای 24،700 غرفه گذار و 185،969 بازدیدکننده بوده است.

هتل فوراما ریور فرانت سنگاپور بین جاده اورچارد و محله رنگارنگ چینی‌ها قرار گرفته و از فرودگاه چانگی با تاکسی 30 دقیقه فاصله دارد. 2 رستوران و یک استخر روباز در این هتل وجود دارند. مسافران تور سنگاپور می‌توانند از بوفه صبحانه هتل شامل غذاهای چینی و غربی لذت ببرند. یک شاتل رایگان...

دیدگاه های مرتبط با مقایسه هتل های 5 ستاره تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 بهار 1395 (قسمت دوم)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021