مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت اول)

در این مقاله به اختصار به بررسی هتلهای پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانسهای چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان می پردازیم. با بررسی پکیج تورهای موجود در بازار جهت بازدید از یکصدو نوزدهمین دوره نمایشگاه گوانجو چین در فروردین و اردیبهشت 1395 مصادف با ماههای  آپریل و  می 2016، به نام چند هتل مشخص برخورد می کنیم، هتلهای 5 ستاره  CAVAN و  DONGFANG و همچنین هتلهای 4 ستاره  YUTONG STAR و NANYANG KING GATE شهر گوانجو چین. در تورهای ترکیبی گوانجو و شهر شنزن نیز یک هتل 4 ستاره به نام CENTURY PLAZA و یک هتل 5 ستاره به نام  SUNSHINE وجود دارد. نگارنده در اینجا جهت بررسی و مقایسه این هتلها علاوه بر اطلاعات آنلاین که با ارقام و اعداد سر وکار دارد به مشاهدات و تجربیات میدانی خود نیز اشاره خواهد داشت.

مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت اول)

مرکز نمایشگاهی بین المللی شهر گوانجو چین که در نقشه با عنوان China Import And Export Exhibition Center قابل مشاهده است در میانه رودخانه اصلی شهر گوانجو به نام  ZHUJIANG قرار گرفته است. از آنجاییکه مسافرین با قصد بازدید از این نمایشگاه عازم شهر گوانجو گشته اند، نسبت فاصله هتل به مرکز نمایشگاهی گوانجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا مسافرین حداقل روزانه یک بار به محل نمایشگاه مراجعه خواهند کرد. عدم انتخاب هتل مناسب سبب اتلاف وقت مسافرین و همچنین خستگی ناشی از حضور بیش از حد در سرویسهای نمایشگاهی بویژه در ساعتهای پیک ترافیک صبحگاهی خواهد شد. نکته دیگری که از اهمیت ویژه ای برخوردار است محیط اطراف هتل میباشد. اغلب افراد در بازه زمانی 4 الی 5 بعد از ظهر بازدید خود را به پایان رسانده و به سمت هتل خود بازمیگردند، این بدان معناست که بیشتر افراد تا پایان شب، 5 الی 7 ساعت زمان آزاد دارند که میتوان برای آن برنامه ریزی داشت. درصورتیکه هتل خود را با مطالعه انتخاب کرده باشید به این نکته توجه خواهید داشت که لوکیشن هتل از چه میزان اهمیت برخوردار خواهد بود. پاسخ به این پرسشها میتواند مسافرین را در انتخاب یک تور نمایشگاه گوانگجو که سفری امن و آرام را برایشان رقم بزند، یاری کند.

  • اینکه آیا در محیط اطراف هتل مجموعه رستوران هایی که باب طبع مسافرین ایرانی باشد وجود دارد؟
  • آیا در نزدیکی هتل مراکز خرید و شاپینگ مالهای بزرگ که خوراکی و نوشیدنی مصرفی روزانه مسافرین با قیمتهای بسیار پایین از آنها قابل تهیه است، وجود دارد؟
  • آیا در 24 ساعت شبانه روز از مقابل هتل تاکسی با تاکسی متر وجود دارد؟
  • آیا از هتل سرویس روزانه رایگان به محل نمایشگاه وجود دارد؟
  • آیا ایستگاه مترو در نزدیکی هتل وجود دارد؟
  • سال ساخت و سال بازسازی هتل چه زمانی بوده است؟
  • مسافرینی که طی یکسال اخیر به این هتلها مراجعه و در آنها اقامت گزیده اند، در سایتهای معتبر چه نظری در رابطه با این هتلها داشته اند؟
منبع: آوای بورالان
اخبار و مقالات مرتبط با "مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت اول)"

در سه مقاله قبل نگارنده در تلاش بوده تا به بررسی هتلهای پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانسهای چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان بپردازد. در قسمت آخر به بررسی هتلهای شنزن در تورهای ترکیبی تور گوانجو مربوط به هتل 5 ستاره لوکس  SUNSHINE در شهر ساحلی شنزن چین...

در صورتی که در دو مقاله قبل همراه ما بودید، می دانید که در این نگارش به بررسی هتل های پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانس های چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان پرداخته ایم، در قسمت سوم به بررسی تور نمایشگاه گوانجو در هتل 4 ستاره YUTONG گوانجو واقع در خیابان...

همانطور که در قسمت اول عنوان شد، در ادامه این مقاله به بررسی هتلهای پیش بینی شده برای تورهای نمایشگاه گوانجو بهار 1395 توسط آژانسهای چارتر کننده پرواز هواپیمایی ماهان خواهیم پرداخت. در بخش دوم با معرفی هتل 5 ستاره دانگ فانگ DONGFANG HOTEL GUANGZHOU  در منطقه LIUHUA گوانجو و هتل 5 ستاره کاوان...

طی سالیان گذشته برخی از متقاضیان بازدید از نمایشگاه گوانجو با پرسشی روبه‌رو شده اند که خرید تور گوانجو  مقرون به صرفه ‌تر است یا سفر انفرادی به گوانجو؟ در این مقاله سعی بر آن شده است که راه های سفر به گوانگجو از لحاظ قیمت و مشکلات بررسی گردد.

نمایشگاه گوانجو چین که هر 6 ماه در شهر گوانجو، مرکز استان گوانگ دونگ در جنوب چین برگزار میشود در آخرین دوره برگزاری خود در دوره 118 آن در پاییز 1394 در مجموع سه فاز، دارای 24،700 غرفه گذار و 185،969 بازدیدکننده بوده است.

هتل فوراما ریور فرانت سنگاپور بین جاده اورچارد و محله رنگارنگ چینی‌ها قرار گرفته و از فرودگاه چانگی با تاکسی 30 دقیقه فاصله دارد. 2 رستوران و یک استخر روباز در این هتل وجود دارند. مسافران تور سنگاپور می‌توانند از بوفه صبحانه هتل شامل غذاهای چینی و غربی لذت ببرند. یک شاتل رایگان...

دیدگاه های مرتبط با مقایسه هتل تورهای چارتر کننده پرواز ماهان، در پکیج تورهای نمایشگاه گوانجو 119 چین در بهار 1395 (قسمت اول)

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021