وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

معبد وانسانگ وارارام پاتایا

معبد وانسانگ وارارام پاتایا (Wat Yansangwararam)، یکی از جاذبه‌های تاریخی تور پاتایا است که در فاصله 12 کیلومتری این شهر قرار گرفته است. شهر ساحلی پاتایا علاوه بر جاذبه‌های طبیعی و تفریحی جاذبه‌های تاریخی شاخصی مانند این معبد دارد.

معبد وانسانگ وارارام پاتایا

یکی از محبوب ترین جاهای دیدنی پاتایا، معبد مدرن یانسانگ وارارام می باشد که موقعیت خوبی دارد. معماری معبد دیدنی وانسانگ وارارام پاتایا برگرفته از معماری ژاپنی، چینی، هندی،سوئیسی و مرکزی برای مدیتیشن پیشرفته نیز دارد. برخی بر این باور هستند که این سالن مدیتیشن می‌تواند آرامش خدایان را به شما القا خواهد کرد. تایلند کشوری پر از معابد گوناگون، مقدس و قابل احترام است، اما معبد وانسانگ وارارام که در پاتایا چیز دیگری می‌باشد و بیشتر گردشگران تور پاتایا را به خود جذب خواهد کرد.

تور پاتایا بدون بازدید از جاذبه‌ای مانند معبد وانسانگ وارام تمام نشده است. به شما توصیه می‌کنیم بازدید از آن را در برنامه سفر خود قرار بدهید.

معبد وانسانگ وارارام پاتایا یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری تایلند در سال 1976 ساخته شده است. کلاس‌های مدیتیشن معبد وانسانگ به صورت روزانه هستند و طیف وسیعی از دوره‌های مختلف را دربرمی‌گیرند. در کنار معبد Wat Yansangwararam یک موزه چینی معروف به به نام ویهان سیان داشته که غنایم و اشیای عتیقه ارزشمند را برای نمایش گذاشته است. در اطراف این معبد باغ‌های زیبا، دریاچه‌های بزرگ و چندین ساختمان با معماری زیبا وجود دارد که این مکان را به محیطی زیبا و آرام تبدیل کرد است. این معبد تنها 3 کیلومتر تا باغ استوایی نانگ نوچ فاصله دارد و در نزدیکی کوه بودا قرار گرفته و ساختمانی مدرن دارد.

اخبار و مقالات مرتبط با "معبد وانسانگ وارارام پاتایا"

رودخانه چائوپرایا بانکوک (Chao Phraya River Bangkok)، یکی از جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن‌ بروید. در این مقاله شما را با تاریخچه این رودخانه استراتژیک در کشور تایلند آشنا خواهیم کرد.

معبد وات پراکائو (Wat Phra Kaew)، یکی از مشهورترین جاذبه‌های تاریخی تور تایلند برای بازدید است که شهرت خود را بیشتر به خاطر وجود مجسمه بودای زمردین بدست آورده است. جنس این مجسمه از یشم بوده و مقدس‌ترین مجسمه بودا در کشور تایلند است.

معبد تپتیدارام بانکوک (Wat Thepthidaram Bangkok)، یکی از برترین جاذبه‌های تاریخی تور بانکوک برای بازدید می‌باشد. این معبد توسط رامای سوم در سال 1836، به عنوان هدیه برای دخترش شاه دخت آپسورن ساداتیپ ساخته شد.

وقتی در تورهای آسیایی شرکت می‌کنید اغلب می‌شنوید گردشگران می‌گویند به حد کافی معبد دیده‌اند. فرقی ندارد که از معبد مشهور Wat Angkor در Siem Reap دیدن کرده باشند یا معابد کامبوج و یا معابد شمالی تایلند در چیانگ مای و چیانگ رای؛ در هر صورت پس از مدتی اکثر توریست‌های تور تایلند احساس می‌کنند...

احتمالا حدودا در اواخر صده 1700، شهر آیوتایا بزرگترین شهر جهان به حساب می‌آمده است. در واقع پیش از آن که کشور تایلند در سال 1939 به وجود بیاید، نام آن Siam بود. نامی اروپایی برای پادشاهی آیوتایا که از سال 1351 تا 1767 رونق یافت و به شکوفایی رسید. بقایای این امپراطوری باستانی هنوز در قالب خرابه‌های...

قدیمی‌ترین معبد بانکوک، حتی قبل از خود شهر ساخته شده است. این معبد در اصل در قرن هفدهم و با نام Wat Phodharam ساخته شد. قبل از ساخت معبد، در این محل مدرسه پزشکی سنتی دایر بوده است. این میراث امروزه همچنان پابرجاست و معبد Wat Pho یکی از مهم‌ترین مراکز در تایلند برای پزشکی سنتی و به خصوص ماساژ...

دیدگاه های مرتبط با معبد وانسانگ وارارام پاتایا

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021