وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

معبد سوآن داک تایلند

معبد سوآن داک (wat suan dok)، یکی از زیباترین جاذبه‌هایی است که می‌توانید در تور تایلند در شهر زیبای چیانگ مای به بازدید آن بروید. این معبد با معماری جالبی که دارد یکی از بهترین جاذبه‌های این شهر به شمار می‌رود.

معبد سوآن داک تایلند

سوآن داک از باشکوه‌ترین معابد شهر چیانگ مای برای بازدید است. این معبد بسیار قدیمی معماری ویژه‌ای دارد که باعث جذب هر چه بیشتر گردشگران تور تایلند شده است. سوآن داک در خیابان سوتب و در نزدیکی دیوارهای باستانی شهر چیانگ مای قرار دارد. سوآن دوک از مجسمه‌ها و نقاشی‌های زیبایی تشکیل شده که فضای آرام بخشی دارد. دعا و عبادت کاهنان بودایی این معبد نیز برای گردشگرانی که از نقاط مختلف جهان به چیانگ مای سفر کرده‌اند، جذاب است. این معبد ویژگی‌هایی دارد که در سایر مکان ها و معابد این کشور نمی‌توانید مانند آن را مشاهده نمایید.

مهمترین خصوصیات این معبد، سالن نمازگزاری کاهنان بودایی آن است. از ویژگی‌های دیگر این معبد می‌توان به طراحی مناره‌های آن اشاره کرد که بسیار زیبا و دیدنی هستند. در این مناره‌ها آثار مقدس بوداها قرار دارند. مناره اصلی به رنگ طلا و بقیه آن ها سفید رنگ هستند. علاوه بر مناره ها، می توان از نقش های دیواری برجسته این معبد نیز به عنوان جاذبه توریستی یاد کرد. از معبد سوآن داک، می‌توان مکان‌های دیگر شهر چیانگ مای تایلند را مشاهده کنید. جالب است بدانید که گردشگران تور تایلند نیز می توانند اطلاعات کامل از این مذهب و این معبد را به صورت مستقیم از خود راهبان و کاهنان پرسش کنند.

اخبار و مقالات مرتبط با "معبد سوآن داک تایلند"

معبد په پونگ (WAT PAH PONG)، یکی از جاذبه‌های محبوب در شهر چیانگ مای کشور تایلند است. این معبد در واقع صومعه بودائی است که معماری زیبایی هم دارد.

معبد پهارا سینگ (wat phra singh chiang mai)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تاریخی شهر چیانگ مای است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن بروید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا این جاذبه در بین مردم تایلند محبوبیت بالایی دارد.

اگر به حیوانات و نگهداری از آن‌ها علاقه دارید، به شما توصیه می‌کنیم در تور تایند به سراغ کمپ فیل های Maesa بروید. کمپ فیل‌های Maesa در سی کیلومتری شهر چیانگ‌مای قرار گرفته است.

معبد چالونگ (Wat Chalong)، یکی از  زیباترین معابد کشور تایلند است که به شما توصیه می‌کنیم در تور پوکت به بازدید آن بروید، این معبد در قرن 19 ساخته شده است و یکی از شاهکارهای معماری این جزیره به شمار می‌رود. 

معبد وانسانگ وارارام پاتایا (Wat Yansangwararam)، یکی از جاذبه‌های تاریخی تور پاتایا است که در فاصله 12 کیلومتری این شهر قرار گرفته است. شهر ساحلی پاتایا علاوه بر جاذبه‌های طبیعی و تفریحی جاذبه‌های تاریخی شاخصی مانند این معبد دارد.

رودخانه چائوپرایا بانکوک (Chao Phraya River Bangkok)، یکی از جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن‌ بروید. در این مقاله شما را با تاریخچه این رودخانه استراتژیک در کشور تایلند آشنا خواهیم کرد.

دیدگاه های مرتبط با معبد سوآن داک تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021