بازدید از مای هونگ سون در تور تایلند

اگرچه برای رفتن به مای هونگ سون باید بیش از 1000 پیچ و بریدگی جاده را در طول 6 ساعت رانندگی از شهر چیانگ مای تحمل کنید، اما بی شک این منطقه یکی از بهترین‌های شمال تایلند است. این شهر کوچک با 7000 نفر جمعیت به حدی به میانمار نزدیک است که می‌توانید به راحتی از آنجا به میانمار بروید. تاثیرات فرهنگ شان (Shan) در غذا و نگرش و برخورد مردم این منطقه کاملا مشهود است. این شهر ماوای بسیاری از مردم برمه است.

بازدید از مای هونگ سون در تور تایلند

دورافتادگی این شهر هم یه موهبت است و هم یک نکته منفی. شهر مای هونگ سون اغلب در برنامه‌های گردشگری تور تایلند گنجانده نمی‌شود و معمولا توقف‌گاهی برای مسافرانی که با موتورسیکلت سفر می‌کنند به حساب می‌آید. جاده معروف مای هونگ سون لوپ (Mae Hong Son Loop)، برای موتورسیلکت سواران مسیری است معروف و دیدنی که طی کردن تمام آن حدود 4 تا 5 روز طول می‌کشد.

شهر مای هونگ سون دارای تمامی گزینه‌های لذت‌بخش و جذاب دیگر مناطق شمال تایلند می‌باشد. از جاذبه‌های این منطقه که می‌توان در تور تایلند به آن‌ها سر زد می‌توان به : معابد، بازارهای شبانه، غارهای طبیعی، و سفر به روستاهای قبیله‌ای روی تپه اطراف اشاره کرد. در این شهر مهمانخانه، هتل و کافه به اندازه کافی وجود دارد و اکثر آن‌ها در اطراف یک دریاچه قرار دارند. به راحتی می‌توانید در تمام شهر قدم بزنید و پیاده آن را طی کنید.

منبع: trip savvy
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از مای هونگ سون در تور تایلند"

نام منطقه لامپانگ در لیست گردشگری تور تایلند در میان دیگر مناطق معروف شمال تایلند، کمی ناشناخته است و شاید دلیل آن موقعیت جغرافیایی لامپانگ است زیرا این منطقه برخلاف پای (Pai)، چیانگ رای (Chaing Rai) و مای هونگ سون (Mae Hong Son) در جنوب شهر چیانگ مای (90 دقیقه فاصله) قرار دارد.

شهر چیانگ دائو که در شمال شهر چیانگ مای قرار دارد حدود 90 دقیقه با آن فاصله دارد. این شهر محلی برای بازدید از صخره‌ها و پرتگاه‌های سنگی زیبا و خوش منظره در تور تایلند است و کوهستان Doi Chaing Dao، سومین کوهستان مرتفع تایلند، با ارتفاعی بالغ بر 7135 فوت در این منطقه قرار دارد. اگرچه این کوهستان...

شهر چیانگ رای درمیان شهرها و اماکن شمال تایلند یک تافته جدا بافته به حساب می‌آید. این شهر با جمعیت حدود 75000 نفر، به مراتب کوچک‌تر از چیانگ مای است. اما این شهر علیرغم کوچکی سرشار از بازرگانی و تجارت، دانشگاه‌های مختلف و روح زندگی و زندگی روزمره است که البته باعث شده این شهر ترافیک...

باوجود زیاد بودن راه‌ها و جاده‌های چیانگ مای، گاهی ترافیک سنگینی حوالی ورودی‌های این شهر وجود دارد. در این مواقع شاید بهترین مکان شهر پای باشد.

سفر و گردش بدون توجه به خوراک، برای خیلی از ما کسل کننده است، اما خیالتان راحت در تایلند خبری از کسالت غذایی نیست، آشپزهای تایلندی خوراکی های لذیذی را برایتان آماده کرده اند و آنقدر تنوع زیاد است که تصمیم گرفتیم در مقاله ای محبوبترین آنها را به شما معرفی کنیم.

باغ ارکیده بونگ سای تایلند (Bang Sai Orchid Garden)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. این جاذبه برای کسانی که به طبیعت علاقه دارند می‌تواند یک انتخاب مناسب برای بازدید می‌باشد.

دیدگاه های مرتبط با بازدید از مای هونگ سون در تور تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021