یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین

رودخانه 83 کیلومتری لی، بین گویلین و یانگشو جاری بوده و به خاطر مناظر فوق‌العاده زیبایش مشهور است. بهترین راه برای لذت بردن از این مناظر، سفر در طول رودخانه همراه با یک تور قایق سواری است. رودخانه Li محبوب‌ترین جاذبه منطقه Guangxi چین و یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری این کشور برای مسافران تور چین است.

یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین

در طول سفر با قایق در طول رودخانه لی، راهنماهای تور شما را با بخش‌های مختلف رودخانه آشنا می‌کنند. هر کدام از جاذبه‌های مسیر، داستانی جذاب و شنیدنی دارند. تپه خرطوم فیل (Elephant Trunk Hill) صخره‌ای در کنار رودخانه است که همانند یک فیل در حال نوشیدن آب از رودخانه به نظر می‌آید. تپه پاگودا محل قرارگیری یک پاگودا باقی‌مانده از سلسله مینگ است. در پاییز و زمانی که این تپه کوچک با برگ‌های قرمز درختان پوشیده می‌شود، منظره‌ای فوق‌العاده زیبا پدید می‌آید. شهر باستانی Daxu، یک شهر کوچک، باقی مانده از سلسله مینگ است که 2 کیلومتر در امتداد رودخانه کشیده شده است. در تور قایق سواری در طول رودخانه لی، شما از بازارها، فروشگاه‌ها و این شهر قدیمی دیدن می‌کنید.

غار دوازده کیلومتری Guanyan همراه با تعداد زیادی قله‌های کارستی و دهکده‌های زیبا از دیگر جذابیت‌های این مسیر هستند. توریست‌های تور چین همچنین می‌توانند یک روش سنتی صید ماهی را در این منطقه ببینند: ماهیگیران محلی در این منطقه از پرنده باکلان (Cormorant) برای صید ماهی استفاده می‌کنند. این پرنده‌ها در آب شیرجه زده و ماهی شکار می‌کنند. سپس ماهیگیر، ماهی را از دهان باکلان بیرون می‌آورد. شهر کوچک Xingping مناظری شاعرانه و نفس‌گیر دارد؛ تصاویر این شهر در نقاشی‌های چینی زیاد به چشم می‌خورد.

تور کروز رودخانه لی حدود 4 یا 5 ساعت زمان می‌برد. خود شهر گویلین مکانی شگفت‌انگیز و زیبا است. باغ‌های مبهوت‌کننده پلکانی از جاذبه‌های اصلی گویلین هستند. مسافران تور چین همچنین می‌توانند شهر یانگشو را نیز گشته و در اقامتگاه لوکس رودخانه لی (Li River Resort) اقامت کنند.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین"

تایلند را با نام سرزمین لبخندها می‌شناسند؛ مقصدی شگفت‌انگیز در آسیا که با فرهنگ، تاریخ، هنر و غذاهای لذیذ پر شده است. با یک سفر در داخل این کشور شما همزمان می‌توانید از قبیله‌های کوهستان‌نشین در مناطق توسعه نیافته دیدن کنید، زندگی شبانه مشهور بانکوک را تجربه کنید، در معابد...

با وجود اینکه شرکت در مناطق توریستی می‌تواند بسیار سرگرم کننده و جذاب باشد، اما در کاوش و جستجو در مناطق گرانبهای کمتر شناخته شده، لذت ماجراجویانه خاصی است که در تور تایلند بی نظیر خواهد بود. بنابراین وقتی به اندازه کافی در سواحل و دیگر اماکن توریستی تایلند تفریح کردید، سری به...

هرگونه بحث و صحبتی درباره بازدید از اماکن دیدنی شمال تایلند با نام پایتخت شمالی تایلند و با صحبت از تور چیانگ مای آغاز می‌شود. بسیاری از این اماکن گردشگری در فاصله اندکی از شهر چیانگ مای قرار دارند.

باوجود اینکه شمال کشور تایلند فاقد جزایر زیبا و منطقه‌ای کوهستانی و محصور در خشکی است، اما این منطقه در لیست بهترین جاهایی که در تور تایلند باید از آن بازدید کرد قرار دارد.

یکی از بهترین کشورهایی که می‌توان در تور اروپا از آن دیدن کرد، کشور اسپانیا است. وسعت کشور اسپانیا به حدی است که گاهی باید از برنامه‌های از پیش تعیین شده تور کمی فراتر رفت. از خلیج‌های کوچک ساکت و آرام گرفته تا روستاهای قدیمی کمتر شناخته شده یا مکان‌های ترسناک و وهم‌آلود؛ در...

ساحل هاد یوآن در جزیره Koh Phangan، یک مثال دیگر است که نشان می‌دهد این جزیره خیلی بیشتر از جشن‌های ماه کامل معروفش، برای مسافران تور تایلند جاذبه دارد. ساحل دلپذیر Haad Yuan، ساحلی آرام و بدون جاده و مکانی عالی برای شنا است. این ساحل در مقایسه با جو شلوغ Haad Rin، حال و هوای آرام‌تری دارد.

دیدگاه های مرتبط با یک تجربه شاعرانه با قایق سواری در رودخانه لی در چین

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021