نتیجه بازی تیم فوتسال گیتی پسند و چونبوری تایلند

دو تيم گيتي پسند و چونبوری کشور تايلند در ديدار نهايی فوتسال جام باشگاه‌های آسيا در تاریخ 8 مرداد 96 برگزار شد که این بازی با شکست تیم گیتی پسند در برای تیم چونبوری و با نتيجه 2 بر 3 به پایان رسید.

نتیجه بازی تیم فوتسال گیتی پسند و چونبوری تایلند

گگيتي پسند  در نيمه اول این بازی دو گل از حریف خود عقب بود و تیم چونبوری این تیم فوتسال ایران را در نیمه اول غافلگیر کرده بود. گل اول اشتباه بازيکنان گيتي پسند براي چونبوری به دست آمد و گل دوم هم از روی نقطه پنالتي دوم وارد دروازه تیم گیتی پسند شد.

گيتی پسند اما نيمه دوم را خوب آغاز کرد و در حالي که هنوز 10 ثانيه از شروع اين نيمه نگذشته بود، احمد اسماعيل پور با استفاده از اشتباه دروازه بان چونبوري، گل اول را به ثمر رساند. دقايقي بعد علي اصغر حسن زاده هم گل تساوي را براي نماينده ايران به ثمر رساند.

با اين حال بعد از گذشت چند دقیقه چونبوری گل سوم خود را هم  وارد دروازه این تیم کرد و نتيجه بازی را 3 بر 2 تغییر داد. در ادامه تلاش‌های بازيکنان گيتی پسند ثمری نداشت و دفاع خوب حريف مانع از بازشدن مجدد دروازه اين تيم شد و نماينده ايران نتوانست به دومين عنوان قهرمانی خود در قاره آسيا دست پيدا کند. تیم گيتي پسند در مرحله مقدماتی توانسته بود نمايندگان چين و ژاپن را شکست بدهد و وارد مرحله يک چهارم نهایی شد. 

بازیکنان این تیم فوتسال از کشور عزیزمان در مرحله يک چهارم نهایی بانک بيروت را شکست دادند و در نيمه نهایی هم الريان قطر را شکست دادند اما در فينال از از تيم چونبوری کشور تايلند شکست خوردند و مقام نایب قهرمانی را کسب کردند. 

شهر چونبوری می‌تواند یکی از جاذبه‌های تور تایلند لحظه آخری باشد. نام این شهر به معنی شهر آب می‌باشد و در نزدیکی سواحل پاتایا قرار گرفته است. 

دیدگاه های مرتبط با نتیجه بازی تیم فوتسال گیتی پسند و چونبوری تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021