شکست تیم ملی فوتسال بانوان ایران در برابر تایلند

در طی آخرین دیدار تدارکاتی که بین تیم های ملی فوتسال بانوان ایران و تایلند برگزار شد، تیم فوتسال بانوان تایلند توانست با نتیجه 3 بر یک تیم ملی بانوان ایران را شکست بدهد.

شکست تیم ملی فوتسال بانوان ایران در برابر تایلند

نیمه نخست آخرین دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی فوتسال تایلند و ایران برگزار گردید و نتیجه این بازی دو برصفر به سود تیم فوتسال تایلند شد.

نیمه دوم این دیدار در حالی برگزار شد که شاگردان مربی این تیم، مظفر برای جبران نتیجه پا به میدان گذاشته بودند و دقایقی بعد از آغاز نیمه دوم، سارا شیربیگی تک گل ایران را به ثمر رساند. به این ترتیب و با پایان وقت قانونی این دیدار تدارکاتی، نتیجه بازی ۳ بر یک به سود تیم ملی فوتسال بانوان تایلند تمام شد.

ملی پوشان کشورمان به منظور کسب آمادگی در رقابت‌های درون سالن آسیایی ترکمنستان در تایلند کمپ 10 روزه‌ای را برگزار کرده و در این اردوی آماده‌سازی در دیدار دوستانه برابر تیم ملی فوتسال میانمار با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی دست پیدا کرد.

دومین بازی دوستانه‌ای که در برابر تایلند برگزار شد، شاگردان مظفر این دیدار را با نتیجه دو بر یک به تمام کردند. در سومین دیدار این بازی با نتیجه سه بر یک از تیم میزبان شکست خوردند. ملی پوشان کشور عزیزمان در تاریخ دهم مرداد ماه بانکوک را به مقصد تهران ترک می‌کنند.

برای بازدید از جاذبه‌های کشور تایلند، با تور ارزان تایلند همراه شوید.

دیدگاه های مرتبط با شکست تیم ملی فوتسال بانوان ایران در برابر تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021