وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

فستیوال فانوس های شناور تایلند

فستیوال لوی کراتونگ تایلند هر سال در دوازدهمین ماه کامل جشن گرفته می‌شود. این جشن معمولا در ماه نوامبر برگزار می‌شود. در این جشن شمع‌های روشنی که روی سبدهایی ساخته شده از برگ موز و چوب قرار گرفته‌اند، بر روی آب شناور می‌شوند. تجربه این جشن برای هر کسی که به تور تایلند می‌رود از واجبات سفر است.

فستیوال فانوس های شناور تایلند

در شهر شمالی چیانگ مای، مردم محلی یک ویژگی منحصر به فرد به جشن‌شان اضافه کرده‌اند. به جای انداختن سبدهای شناور در آب، مانند کاری که ساکنان بانکوک انجام می‌دهند، آن‌ها هزاران فانوس کاغذی را به هوا می‌فرستند. نتیجه، جشنی است که با نام فستیوال فانوس‌های شناور Yi Peng شناخته می‌شود و آسمان جادویی با نورهای سوسوکننده ایجاد می‌کند. یک عکاس این صحنه را به شناور شدن دسته‌ای از عروس‌های دریایی فلورسنتی بزرگ در آسمان تشبیه کرد.

اگر دوست دارید در تور تایلند در این جشن شرکت کنید، خیلی سریع اقدام کنید. همزمانی که جزئیات فستیوال سال بعد مشخص می‌شود، فروش بلیت‌ها آغاز می‌شود. دقت کنید که بلیت‌های شرکت در این فستیوال بسیار محدود است و رقابت شدیدی هم برای به دست آوردن آن وجود دارد. اگر نتوانید در این زمان در تایلند باشید، می‌توانید از دیدن عکس‌های زیبای آن لذت ببرید.

منبع: Travel + Leisure
اخبار و مقالات مرتبط با "فستیوال فانوس های شناور تایلند"

به این خاطر که آوریل گرمترین ماه سال در تایلند است، تمام مردم تایلند در جنگ آب‌بازی فستیوال سونگ‌کران که در کل کشور در جریان است مشارکت می‌کنند و فرصتی پیدا می‌کنند که در این گرمای طاقت‌فرسا کمی تفریح کنند.

سونگ‌کران یک فستیوال سالانه در تایلند است که در سه روز از تعطیلات سال نوی سنتی تایلند از سیزدهم تا پانزدهم آوریل برگزار می‌شود. فستیوال سونگ‌کران رسما باید سه روز باشد، ولی در عمل در تایلند کل هفته جشنی بزرگ برگزار می‌شود که در آن کل مردم تایلند همه چیز را تعطیل می‌کنند و آب‌بازی...

شاد بودن و تفریح کردن بخشی از فرهنگ مردم تایلند است و تفریح کردن در سوزان‌ترین زمان سال نیز از این قضیه مستثنی نیست. وقتی در آوریل که گرمترین ماه در تایلند است، به تور تایلند بروید، خواهید دید که تمامی مردم تایلند در سراسر کشور در حال آب پاشیدن به هم دیگر و برگزاری جشن‌های خیابانی...

سفر و گردش بدون توجه به خوراک، برای خیلی از ما کسل کننده است، اما خیالتان راحت در تایلند خبری از کسالت غذایی نیست، آشپزهای تایلندی خوراکی های لذیذی را برایتان آماده کرده اند و آنقدر تنوع زیاد است که تصمیم گرفتیم در مقاله ای محبوبترین آنها را به شما معرفی کنیم.

باغ ارکیده بونگ سای تایلند (Bang Sai Orchid Garden)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. این جاذبه برای کسانی که به طبیعت علاقه دارند می‌تواند یک انتخاب مناسب برای بازدید می‌باشد.

در هر کشوری می‌توان جاذبه‌های عجیبی برای بازدید پیدا کرد که شما را به حیرت واخواهد داشت. در این مقاله شما را با دو جاذبه عجیبی که می‌توانید در تور تایلند، از دیدن آن‌ها متعجب شوید، آشنا خواهیم کرد.

دیدگاه های مرتبط با فستیوال فانوس های شناور تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021