ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 97، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان در روزهای 5 ، 6 ، 7 و 8 فروردین از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

غواصی در تایلند

غواصی و شنا از بهترین جاذبه‌های جزایر تایلند هستند. در تور تایلند می‌توانید گواهینامه دوره های آب‌های آزاد را دریافت کنید. بنابراین در این مقاله شما را با فصل غواصی و بهترین سایت‌های غواصی در این کشور آشنا خواهیم کرد.

غواصی در تایلند

بهترین مکان‌ها برای غواصی در تایلند

جزایر پوکت، کائو لک (Khao Lak)، فی فی (phi phi) و ساحل آئو نانگ (ao nang beach) در کرابی از بهترین مکان‌ها برای غواصی در تور تایلند هستند. پوکت از نظر مکانی و در دسترس بودن بهترین موقعیت را برای خدمات رسانی به کل منطقه دارد. کائو لک یک مکان ایده آل برای متمرکز شدن در بخش تایلند شمالی دریای آندامن است. آئو نانگ نیز یک مکان بسیار آرام و چشم گیر در خط ساحلی زیبای کرابی در خلیج فانگ نگا می‌باشد و جزیره فی فی هم مشتاقان آفتاب و مسافران را برای تجربه یک زندگی جزیره‌ای به سوی خود جذب می‌کند. 

هین دائنگ یکی از بهترین مکان‌ها برای غواصی با نماهایی زیبا از زیر آب است این محل بهترین مکان برای بازدید کوسه‌های پشت خاکستری است که در کنار دیواره‌های ساحلی شنا می‌کنند. همچنین این مکان دومین خانه در دریای آندامن برای وال‌کوسه ها و سفره ماهی‌ها می‌باشد. با دیدار از هین دائنگ شما هیجان غواصی در کنار بزرگترین دیواره عمودی تایلند را تجربه خواهید کرد. در همان حوالی منظره غارهای کوچک و بزرگ به هیجان این ماجراجویی می‌افزایند.

جزایر تماشایی سیمیلان با مناظر زیبای زیر آبی که دارد یکی از بهترین مکان‌های برای غواصی در تور تایلند به شمار می‌رود. صخره‌های سنگی بزرگی که در عمق آب‌های این جزیره دارد، نیاز دارد که یک غواصی حرفه‌ای باشید. شما می‌توانید از روی قایق تفریحی یا قایق سفرهای دریایی روزانه به غواصی بروید. ریشلیو راک یکی از مشهورترین سایت‌های غواصی تایلند و دنیا می‌باشد و در صدر مکان‌های غواصی به همراه وال کوسه‌ها قرار گرفته است. 

فصل غواصی در تایلند

شما می‌توانید در تمام طول سال در تایلند به غواصی بپردازید. بهترین شرایط آب و هوایی برای غواصی در دریای آندامن از ماه نوامبر تا آوریل و بهترین زمان برای دیدن وال کوسه ها ماه فوریه می باشد و سفره‌ ماهی‌ها نیز که در تمام سال در دریا قابل مشاهده هستند. قابلیت مشاهده تا عمق 30 متری دریا به چشم می‌خورد، دمای هوای داخل دریاها معمولا بین 28 تا 31 درجه سانتیگراد و شرایط سطح آب در ماههای منتهی به سال معمولا آرام می‌باشد. از پایان ماه می تا اکتبر بادهای موسمی شروع به وزیدن کرده و سطح آب در دریای آندامن طوفانی است که به این ترتیب برخی سایت‌های غواصی همچون سیمیلان، ریشلیو راک و هین دائنگ از دسترس خارج خواهد شد.  از ماهی می تا آگوست که دریای آندامن فصل کم رونق خود را دارد، در خلیج تایلند بهترین زمان برای غواصی به شمار می‌رود.

در تور تایلند با شنا و غواصی می‌توانید با دنیای زیر آب آشنا شوید، دنیای زیر آب یک دنیای جدید به روی شما باز خواهد کرد.

فصل قایقرانی در پوکت

قایقرانی و غواصی مکمل یکدیگر هستند. از ابتدای ماه اکتبر تا اواسط ماهی می معمولا می‌توان به راحتی در آب‌های تایلند قایقرانی کرد. در ضمن برخی قایق‌های تقریحی و سفرهای شبانه دریایی در جزایر فی فی در تمام طول سال آماده به فعالیت هستند.

اخبار و مقالات مرتبط با "غواصی در تایلند"

شهر بانکوک که یکی از زیباترین شهرهای جهان است در سسال 2016 به عنوان پرگردشگرترین شهر جهان شناخته شده است. بنابراین بد نیست قبل از همراهی با تور تایلند با سیستم حمل و نقل این شهر آشنا شوید.

گران ترین قهوه دنیا را چگونه تهیه می‌کنند؟ این سوالی است که در این مقاله پاسخ آن را خواهیم داد. هر کیلو از این قهوه 1100 دلار قیمت دارد که با نحوه فراوری آن هم در این مقاله آشنا خواهید شد.

اگر بخت با شما یار باشد و در زمان تور تایلند یکی از محبوب‌ترین فستیوال‌های تایلند برگزار می‌شود. فستیوال‌های تایلندی با شور هیجان خاصی برگزار می‌شوند که باید به در آنها شرکت کنید، تا بهتر متوجه شوید.

تایلند یکی از زیباترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. پارک های ملی تایلند بهترین مکان برای ماجراجویی در دل طبیعتی زیبا و رویایی هستند. این پارک ها فرصت بازدید از حیات وحش را هم به شما خواهند داد.

یکی از جاذبه‌هایی که باید در تور تایلند انجام بدهید، ماساژ تایلندی است. در هر جای کشور تایلند می‌توانید مراکزی را پیدا کنید که خدمات ماساژ تایلندی را برای ارائه دارند. در این مقاله شما را بیشتر با این مهارت دستی آشنا خواهیم کرد.

تایلند از زیباترین کشورهای جنوب شرقی آسیا است. تایلند کشوری با تفریحات آبی متنوع است که در این مقاله به معرفی شادترین آن‌ها پرداخته‌ایم. در این مقاله همچنین شما را برای انتخاب بهترین محل برای انجام بهترین تفریحات آبی آشنا خواهیم کرد.

دیدگاه های مرتبط با غواصی در تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021