بازدید از شهر پای در تور تایلند

باوجود زیاد بودن راه‌ها و جاده‌های چیانگ مای، گاهی ترافیک سنگینی حوالی ورودی‌های این شهر وجود دارد. در این مواقع شاید بهترین مکان شهر پای باشد.

بازدید از شهر پای در تور تایلند

این شهر در شمال چیانگ مای قرار داشته و کمتر از چهار ساعت با آن فاصله دارد. شهر پای درمقایسه با چیانگ مای کوچک‌تر و خلوت‌تر است و برای رهایی از شلوغی نیز می‌توان کنار رودخانه رفت. باوجود اینکه شهر پای همچنان سرسبز است اما رشد، توسعه و محبوبیت شهر پای در دهه گذشته رشد چشمگیری داشت. از آن زمان تاکنون جاذبه‌های شهر پای باقی مانده و گردشگران زیادی با هر بودجه و ملیتی را در تور تایلند به سوی خود می‌کشاند. تعداد گردشگران تور تایلند که پس از مراجعه به این شهر تصمیم گرفتند که این شهر را ترک نکنند زیاد است.

اما در تور تایلند چندان به توصیفات کتابچه‌های راهنما اکتفا نکنید زیرا در اکثر این کتاب‌ها از این شهر با عنوان "شهری ساکت و شهر هیپی‌ها" نام برده می‌شود. رشد صنعت گردشگری باعث شد تا بسیاری از هیپی‌ها از شهر پای نقل مکان کرده و به نقاط ساکت‌تری در تپه‌های خارج از شهر بروند. با این حال زندگی شبانه که حول محور مسافران کوله به دوش می‌چرخد در این شهر کوچک برخلاف اندازه‌اش، بلافاصله بعد از چیانگ مای قرار دارد. خوشبختانه تعداد غذاخوری‌های ارگانیک و گیاهی، مغازه‌های فروش آبمیوه و گزینه‌های خوراکی سالم در این شهر وجود دارد.

نکته: میراث شهر پای به عنوان یک مکان سالم همواره در حال رشد است. در این شهر می‌توانید مجموعه وسیعی از غذاهای ارگانیک و گیاهی (که اغلب در همان نزدیکی کاشت می‌شوند)، مغازه‌های فروش آبمیوه طبیعی و بسیاری گزینه‌های دیگری را که برای داشتن یک سبک زندگی سالم نیاز است، بیابید. مراکز یوگا، تای چی (tai chi)، کی گونگ (qi gong)، مراکز مدیتیشن، کارگاه‌های بهبودبخشی جامع، همگی جزو فرصت‌ها و امکاناتی هستند که برای بهبود سلامتی و ارتقا دانش در تور تایلند می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

منبع: trip savvy
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از شهر پای در تور تایلند"

نام منطقه لامپانگ در لیست گردشگری تور تایلند در میان دیگر مناطق معروف شمال تایلند، کمی ناشناخته است و شاید دلیل آن موقعیت جغرافیایی لامپانگ است زیرا این منطقه برخلاف پای (Pai)، چیانگ رای (Chaing Rai) و مای هونگ سون (Mae Hong Son) در جنوب شهر چیانگ مای (90 دقیقه فاصله) قرار دارد.

شهر چیانگ دائو که در شمال شهر چیانگ مای قرار دارد حدود 90 دقیقه با آن فاصله دارد. این شهر محلی برای بازدید از صخره‌ها و پرتگاه‌های سنگی زیبا و خوش منظره در تور تایلند است و کوهستان Doi Chaing Dao، سومین کوهستان مرتفع تایلند، با ارتفاعی بالغ بر 7135 فوت در این منطقه قرار دارد. اگرچه این کوهستان...

اگرچه برای رفتن به مای هونگ سون باید بیش از 1000 پیچ و بریدگی جاده را در طول 6 ساعت رانندگی از شهر چیانگ مای تحمل کنید، اما بی شک این منطقه یکی از بهترین‌های شمال تایلند است. این شهر کوچک با 7000 نفر جمعیت به حدی به میانمار نزدیک است که می‌توانید به راحتی از آنجا به میانمار بروید. تاثیرات...

شهر چیانگ رای درمیان شهرها و اماکن شمال تایلند یک تافته جدا بافته به حساب می‌آید. این شهر با جمعیت حدود 75000 نفر، به مراتب کوچک‌تر از چیانگ مای است. اما این شهر علیرغم کوچکی سرشار از بازرگانی و تجارت، دانشگاه‌های مختلف و روح زندگی و زندگی روزمره است که البته باعث شده این شهر ترافیک...

سفر و گردش بدون توجه به خوراک، برای خیلی از ما کسل کننده است، اما خیالتان راحت در تایلند خبری از کسالت غذایی نیست، آشپزهای تایلندی خوراکی های لذیذی را برایتان آماده کرده اند و آنقدر تنوع زیاد است که تصمیم گرفتیم در مقاله ای محبوبترین آنها را به شما معرفی کنیم.

باغ ارکیده بونگ سای تایلند (Bang Sai Orchid Garden)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. این جاذبه برای کسانی که به طبیعت علاقه دارند می‌تواند یک انتخاب مناسب برای بازدید می‌باشد.

دیدگاه های مرتبط با بازدید از شهر پای در تور تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021