وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

توالت های عمومی تازه در انتظار مسافران تور چین

مسئله پیش پا افتاده‌ای به نظر می‌آید، ولی تاثیر مهمی در میزان رضایت شما در سفر دارد. چین در تلاشی بی‌وقفه برای بهبود زیرساخت‌های گردشگری خود در نظر دارد، سرویس‌های بهداشتی در مناطق توریستی را افزایش داده و کیفیت بهداشتی سرویس‌های موجود را بهبود دهد.

توالت های عمومی تازه در انتظار مسافران تور چین

دولت چین به تازگی از طرحی برای تقویت گردشگری در این کشور رونمایی کرده است. چین قصد دارد بین‌ سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰، حدود ۲۹۰ میلیارد دلار در صنعت گردشگری سرمایه‌گذاری کند. این به معنای افزایش سالانه ۱۴ درصدی سرمایه‌گذاری در این بخش مهم است. شهرهای صنعتی قدیمی و همچنین شهرهای دارای منابع طبیعی در شمال چین برای تقویت گردشگری ترغیب شده و دولت قول داده در این مناطق پایگاه‌های ویژه گردشگری ایجاد کند. در چند وقت اخیر چند شهر چین که منابع ذغال‌سنگ آنها تمام شده بود، معادن را به پارک‌ تبدیل کرده‌اند.

یکی از مهمترین اولویت‌های طرح ۴ ساله تقویت گردشگری چین، ایجاد تحولی در سرویس‌های بهداشتی عمومی در این کشور است. بسیاری از گردشگران تور چین نسبت به وضعیت بهداشتی و کمبود این سرویسها اعتراض داشتند. قرار شده ۱۰۰ هزار سرویس بهداشتی در چین طی این بازه زمانی ساخته و یا نوسازی شود. سرمایه‌گذاری میلیارد دلاری چین در افزایش و نوسازی سرویس‌های بهداشتی، حاکی از اهمیت این موضوع به ظاهر پیش پا افتاده در صنعت گردشگری است. سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری چین رشد سالانه ۱۲ درصدی را برای اقتصاد این کشور تا سال ۲۰۲۰ به همراه خواهد داشت.

دولت چین پیش‌بینی کرده که گردشگران داخلی تا سال ۲۰۲۰ سالانه ۶.۴ میلیارد سفر را به ثبت می‌رسانند، در حالی که در سال ۲۰۱۵ میزان سفرهای داخلی در چین ۴ میلیارد سفر بوده است. شمار سفرهای گردشگران خارجی نیز سالانه به ۱۵۰ میلیون سفر خواهد رسید، در حالی که سال گذشته این آمار ۱۳۴ میلیون سفر بوده است.

به "توالت های عمومی تازه در انتظار مسافران تور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با توالت های عمومی تازه در انتظار مسافران تور چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021