وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

روبن در مورد رفتن به چین می گوید

در حالی که نقل و انتقالات چند وقت اخیر باشگاه‌های چین سر و صدای فراوانی به راه انداخته، از گوشه و کنار اظهارنظرهای متفاوتی در مورد این لیگ شنیده می‌شود. برخی لیگ چین را بی‌آینده می‌دانند و برخی به آن به چشم یک فرصت جدید نگاه می‌کنند. آرین روبن اعلام کرده اگر از لیگ چین پیشنهاد داشته باشد به آن فکر خواهد کرد.

روبن در مورد رفتن به چین می گوید

آرین روبن هم اکنون در بایرن مونیخ بازی می‌کند، اما قرارداد او با این تیم پایان فصل جاری تمام خواهد شد. هنوز مشخص نیست این بازیکن سرشناس در بایرن باقی خواهد ماند یا این تیم را ترک می‌کند. روبن درباره آینده فوتبالی خود اعلام کرده تمدید کردن قراردادم مشکل کنونی من نیست و دلیلی ندارد که به آن فکر کنم. نهایت تلاش خود را می‌کنم تا در ادامه فصل بدرخشم و بهترین بازی‌ها را برای بایرن به نمایش بگذارم. دوست دارم بار دیگر قهرمانی را با بایرن در بوندسلیگا و لیگ قهرمانان اروپا به دست آورم.

روبن گفته اگر سران بایرن تمایلی برای تمدید قراردادم نداشته باشند، دنیا به پایان نمی‌رسد. هر باشگاهی این اختیار را دارد که تصمیمی را که دوست دارد بگیرد. یک بازیکن نیز اختیار دارد که به تیمی که دوست دارد برود. روبن درباره لیگ چین گفته نمی‌توانم بگویم دوست دارم در چین و یا آمریکا به میدان بروم اما این طبیعی است که احتمال بازی کردن در این دو لیگ وجود داشته باشد. درست است که من بازیکن بایرن مونیخ هستم ولی همواره با همسرم درباره آینده فوتبالی‌ام صحبت می‌کنم. خانواده برایم مهم‌تر از هر چیزی است. ممکن است در لیگ چین و یا آمریکا بازی کنم یا در بایرن بمانم. هنوز تصمیم نهایی را نگرفتم.

به "روبن در مورد رفتن به چین می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روبن در مورد رفتن به چین می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021