جلوه گری مسحورکننده نورها در شهر قدیم شانگهای

شهر قدیمی شانگهای که سابقا با نام شهر چینی (Chinese city) شناخته می‌شد، با یک دیوار احاطه شده بود. این دیوار در سال 1912 برچیده شد. این منطقه از شانگهای مسافران تور چین را با معماری‌های سنتی شگفت‌انگیز، معابد، باغ‌ها و غذاهای سنتی عالی شیفته خود می‌کند. شب‌ها وقتی ساختمان‌ها با چراغ‌های رنگارنگ نورپردازی می‌شوند و مردم برای وقت گذراندن و تفریح به این منطقه می‌آیند، شهر قدیمی شانگهای زیبایی خاصی پیدا می‌کند.

جلوه گری مسحورکننده نورها در شهر قدیم شانگهای

با این که بیشتر ساختمان‌ها بازسازی شده‌اند با این حال از تاثیرگذاری‌شان چیزی کم نشده است. در بهار و پاییز یک نمایشگاه در معبد خدای شهر (City God Temple) برگزار می‌شود. در طول برگزاری فستیوال فانوس‌ها خیابان‌ها پر می‌شوند از فانوس‌های رنگارنگ. به نظر می‌آید شهر قدیمی شانگهای هیچ وقت نمی‌خوابد و همیشه پر است از مردم محلی و همچنین مسافران تور چین: کسانی که نمی‌خواهند به هیچ عنوان شانس لذت بردن از این محله تماشایی را از دست بدهند.

بازدید از معماری‌های باستانی و امتحان مزه غذاهای خوشمزه سنتی، سوغات کسانی است که در تور چین از این محله پر جنب و جوش و سرزنده‌ی شانگهای دیدن می‌کنند. هر زمانی از سال برای دیدن شهر قدیمی شانگهای مناسب است. فستیوال توریسم شانگهای در اکتبر برگزار می‌شود. در زمان فستیوال می‌توانید از هنرهای فولکلور، غذاهای سنتی و نمایش‌های ویژه لذت ببرید. در شانگهای می‌توانید به راحتی و با اتوبوس به این محله بیایید.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "جلوه گری مسحورکننده نورها در شهر قدیم شانگهای"

بزرگراه‌های معروف شانگهای شب‌ها با نورهای آبی نورپردازی می‌شوند. این نورپردازی‌ها نه تنها این جاده‌ها را زیبا می‌کنند، بلکه جلوه‌ای آینده‌نگرانه به این شهر می‌دهند. آسمان‌خراش‌هایی که در پس‌زمینه این بزرگراه‌ها دیده می‌شوند، مربوط به منطقه Pudong شانگهای هستند.

شانگهای برای افق زیبایش بین مسافران تور چین مشهور شده است. مسافران از سراسر چین و از دیگر کشورهای دنیا در گروه‌های بزرگ به شانگهای آمده و یکی از اولین کارهایی که می‌کنند این است که به منطقه Bund یا طبقه بالایی یک هتل معروف رفته و منظره زیبای افق شهر را در طول رودخانه هوآنگپو می‌بینند.

مطمئنا این جمله را شنیده‌اید: وقتی در رم هستید، مانند اهالی رم رفتار کنید. به همین ترتیب وقتی در تور چین به شانگهای رفتید سعی کنید این شهر را از نقطه نظر مردم این شهر تجربه کنید، مطمئن باشید ضرر نمی‌کنید. اگر چه بسیاری از توریستها در بازدید از این شهر نقاط توریستی معروف را انتخاب...

ما می‌دانیم که برای کسانی که اولین بار به تور چین می‌روند، این کشور همراه با مردم و زبانشان می‌تواند تجربه‌ای عجیب و خاص باشد. اگر قصد دارید به عنوان توریست به شانگهای، یکی از مدرن‌ترین و جهانی‌ترین شهرهای دنیای امروز بروید، احتمالا از خود سوال می‌کنید که در این شهر در بحث...

شانگهای همیشه شهری افسون‌کننده بوده است، بنابراین جای تعجب ندارد که فضاهای رمانتیک را می‌توان در همه جای این بندر بین‌المللی پیدا کرد. از روزهای پر جنب و جوش دهه 20 گرفته تا چراغ‌های درخشان امروز این متروپولیس، شانگهای همیشه جوی عاشقانه داشته است. سوال این است که در مدت تور چین...

شانگهای شهر گرانی است و بعضی از جاذبه‌های گردشگری شانگهای برای یک خانواده 4 نفره می‌توانند بیشتر از 200 یوان هزینه داشته باشند. اما کارهای رایگان زیادی وجود دارد که می‌توانید در مدت تور چین در شانگهای انجام دهید. با ما همراه باشید.

دیدگاه های مرتبط با جلوه گری مسحورکننده نورها در شهر قدیم شانگهای

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021