وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

رضایت پژو از بازگشت به بازار ایران

شرکت پژو به طور رسمی با ایران خودرو همکاری تازه ای را شروع کرده و قرار است با همکاری کمپانی پژو-سیتروئن فرانسه، پنج خودرو 301، 208، 508، 2008 و 5008 تولید شوند. رضایت پژو از بازگشت به بازار ایران حاکی از ادامه همکاری بین این دو شرکت خودروسازی می‌باشد.

رضایت پژو از بازگشت به بازار ایران

شرکت‌های ایران خودرو، سایپا و همچنین آرین موتور به صورت شراکتی به ساخت و فروش خودروهای پژو به مدت چهار سال، در دوران اوج تحریم‌ها ادامه داده اند، اما گروه پژو-سیتروئن فروش آنها را تا سال 2016 در آمار خود لحاظ نمود.

سه برند خودروسازی فرانسوی پژو-سیتروئن شامل پژو، سیتروئن و دی اس در سال پیش، بیش از سه میلیون خودرو به فروش رسانده‌اند که 233 هزار دستگاه از آنها تحت توافق طرفین در ایران تولید شده اند.

بازگشت گروه پژو-سیتروئن فرانسه به کشور ایران سبب تشکیل جوینت ونچر با شرکت‌های ایران خودرو، سایپا و شراکت با آرین موتور گردید.

شرکت پژو فروش خوبی در ایران داشته و  12.3 درصد فروش آن به کمک فروش خودرو در ایران می‌باشد و این در صورتی است که فروش جهانی برند سیتروئن 1.7 درصد و دی اس 16 درصد کاهش یافته است.

ان فیلیپ ایمپاراتو، مدیر برند پژو با توجه به فروش خوب پژو در ایران، احساس رضایت خود را اعلام نمود. ماکسیم پیکات مدیر گروه اروپا این شرکت، به بی اف ام بیزنس اعلام نمود: از بازگشت آمار فروش پژو در ایران خوشحال بوده و این روند را مرحله‌ای تازه در همکاری‌های بین ایران و فرانسه می‌داند.

اروپا بازار اصلی گروه پژو-سیتروئن به حساب می‌آید که میزان فروش آن 3.6 درصد رشد کرده است.

به "رضایت پژو از بازگشت به بازار ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت پژو از بازگشت به بازار ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021