بازدید از دنیای سافاری و پارک دریایی در تور تایلند

با بازدید از دنیای سافاری و پارک دریایی (Safari World and Marina Park) در تور بانکوک، روزی شاد و مفرح را در کنار خانواده سپری کنید. تنوع دیدنی‌ها و سرگرمی‌ها، این پارک را به یکی از مفرح‌ترین مکان‌های تور تایلند برای همه تبدیل کرده است. پارک دنیای سافاری که میزبانی گرم تایلندی‌ها را به همراه دارد، برای کودکان همچون بهشتی است. این پارک بزرگ به دو بخش اصلی تقسیم شده است: پارک سافاری و پارک دریایی که دارای نمایش‌های متعددی است.

بازدید از دنیای سافاری و پارک دریایی در تور تایلند

دنیای سافاری در تور تایلند

در طی سفر 5 کیلومتری سافاری در تور بانکوک، امکان بازدید از حیواناتی از آفریقا و آسیا در حیات وحشی شبیه به آفریقا فراهم است. در این پارک هزاران حیوان از قبیل کرگدن، گوزن، خرس، گورخر، زرافه و انواع پرنده‌های گرمسیری در زیستگاه طبیعی‌شان وجود دارند. اگر در ماشین و در حال رانندگی در سافاری به این حیوانات نزدیک شوید، امکان گرفتن عکس‌هایی زیبا و خاطره انگیزی از تور تایلند فراهم می‌شود.

تماشای غذا خوردن ببر در سافاری تور بانکوک

محوطه مجزایی با دو دروازه، جایگاه شیرها و ببرهای بنگال است. هر روز صبح راس ساعت 10، به شیرها و ببرها غذا داده می‌شود و گردشگران می‌توانند این تجربه فراموش نشدنی را تماشا کنند.

پارک دریایی تور بانکوک

دومین بخش پارک، پارک آبی است که در واقع مثل باغ وحشی است که دارای چندین نمایش است و می‌توانید در این قسمت قدم بزنید. برای بچه‌های کوچک‌تر در درب ورودی، کالسکه و چرخ کودک برای کرایه وجود دارد. در این قسمت از پارک حیواناتی مثل شیر دریایی، اورانگوتان، کانگورو، میمون، کروکودیل، خوک خرطوم دراز، انواع پرنده‌های گرمسیری و ماهی‌های بزرگ وجود دارند. بچه‌ها عاشق تراس موجود در سافاری تور تایلند هستند. از این تراس که در ارتفاع بالاتری از سطح زمین قرار دارد، بچه‌ها می‌توانند زرافه‌ها را از نزدیک تماشا کرده و یا به آن‌ها غذا بدهند. سطل‌های غذای مخصوص زرافه‌ها به قیمت 40 بات به فروش می‌رسد. پس از ناهار ساعت 1:45 بعداز ظهر نمایش دلفین‌ها شروع می‌شود. در این نمایش این حیوانات باهوش و دوست داشتنی تعدادی از ترفندهایی را که آموزش دیده‌اند اجرا کرده و با توپ بازی می‌کنند و مرتب در آب پشتک می‌زنند.

دنیای کوچک پرندگان

دنیای کوچک (Mini World) جایی است که شما به همراه کودکانتان امکان برخورد نزدیک با انواع پرندگان مختلف را پیدا می‌کنید. در این بخش، محلی نیز برای نگهداری پرندگان بزرگ گرمسیری و محوطه کوچک‌تر دیگری برای نگهداری پرندگان کوچک‌تر مثل طوطی‌های کوچک دم دراز وجود دارد. اگر شروع به غذا دادن به این پرنده‌ها کنید، خیلی سریع تعداد زیادی از آن‌ها روی دست و شانه شما می‌نشینند و این برای کودکان تجربه‌ای دوست داشتنی در تور تایلند رقم خواهد زد.

سافاری روی رودخانه در تور بانکوک

در سافاری روی رودخانه در تور تایلند، گردشگران در قایق سوار شده و حدود 30 دقیقه از میان جنگل می‌گذرند و این تجربه برای کودکان بسیار سرگرم کننده و جالب است. در طول مسیر می‌توانید در حال گوش دادن به صدای جنگل، انواع حیواناتی که در جنگل زندگی می‌کنند را نیز مشاهده کنید (البته این حیوانات واقعی نیستند). سافاری روی رودخانه در بخش پارک دریایی قرار دارد.

نمایش‌ها

جنگ جاسوس‌ها (Spy War) یک نمایش بی‌نظیر میدانی همراه با انفجار، تیر اندازی و بدلکاری‌های مسلحانه است. نمایش کابوی (Cowboy show) شما را به غرب وحشی قدیمی می‌برد و دارای چندین بخش هیجان انگیز است. در این نمایش، کابوی‌ها و شخصیت‌های منفی با تفنگ و نبردهای تن به تن با یکدیگر می‌جنگند. از دیگر جاذبه‌های این پارک می‌توان به نمایش فیل‌ها، دنیای سفید (White World)، نمایش اورانگوتان‌ها، هیجان قایق سواری روی رودخانه آمازون (شبیه سازی شده) و نمایش شیرهای دریایی اشاره کرد.

ساعت نمایش‌ها

تمامی نمایش‌ها به جز غذا دادن به ببرها در بخش پارک دریایی برگزار می‌شوند. در سال 2017 زمان برگزاری این نمایش‌ها به شرح زیر است:

 • پارک دریایی
  • نمایش اورانگوتان سانس 1: 10:20 صبح
  • نمایش اورانگوتان سانس 2: 11:00 صبح
  • نمایش شیر دریایی سانس 1: 10:20 صبح
  • نمایش شیر دریایی سانس 2: 11:00 صبح
  • نمایش فیل‌ها: 11:40 صبح
  • نمایش کاوبی: 11:40 صبح
  • نمایش دلفین‌ها: 13:45
  • جنگ جاسوس‌ها: 14:45
  • نمایش پرندگان: 15:40
 • باغ وحش پارک سافاری
  • غذا دادن به ببرها: 10:00 صبح

غذاخوری و رستوران در پارک سافاری تور بانکوک

در همه جای پارک دریایی رستوران‌های متعددی وجود دارند که هم غذای تایلندی و هم غذای اروپایی سرو می‌کنند. از آنجا که هوا ممکن است در طول گردش در این پارک سافاری خیلی گرم شود، نوشیدن مقدار زیادی آب فکر بسیار خوبی است. برای بوفه ناهار می‌توانید از میان غذاهای تایلندی، هندی و غذاهای حلال انتخاب کنید.

محل دنیای سافاری و پارک دریایی

این پارک در حومه شمالی شهر بانکوک قرار دارد و حدود 45 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. یک سفر یک روزه کامل به این پارک می‌تواند هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان بسیار سرگرم کننده و جالب باشد.

ساعات کار

پارک سافاری همه روزه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر باز است. پارک دریایی همه روزه از ساعت 9 تا 5 بعد از ظهر اماده پذیرش گردشگران تور تایلند می‌باشد.

هزینه بهای ورودی دنیای سافاری و پارک دریایی در تور بانکوک

می‌توانید در تور بانکوک همزمان از هر دو پارک بازدید کرده و یا به صورت جداگانه به بازدید بپردازید. بهای بلیط ورودی در باجه فروش بلیط جلوی در اخذ می‌شود و به شرح زیر است:

 • دنیای سافاری و پارک دریایی
  • بزرگسالان: 1400
  • کودکان: 1100
 • فقط دنیای سافاری
  • بزرگسالان: 1000
  • کودکان: 900
 • فقط پارک دریایی
  • بزرگسالان: 1200
  • کودکان: 1000
 • سافاری روی رودخانه
  • بزرگسالان: 350
  • کودکان: 350
 • هزینه راهنمای سافاری
  • به ازای هر نفر: 45 بات

رده قدی کودکان حداکثر 140 سانتی متر است و ورودی برای کودکان زیر 100 سانتی متر رایگان است.

منبع: Renown Travel
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از دنیای سافاری و پارک دریایی در تور تایلند"

فستیوال سال نو چینی ها یکی از شادترین جشنواره‌های کشور تایلند است که درماه فوریه برگزار می‌گردد. این فستیوال در خیابان‌های بانکوک و  در نیمه شب برگزار می‌گردد و نمایش‌های متنوعی برای بازدید دارد.

باغ وحش دوزیت (dusit zoo bangkok)، یکی از جاذبه‌هایی است که در تور تایلند می‌توانید با خانواده به سراغ آن بروید. باغ وحش دوزیت بانکوک خانه بیش 1600 حیوان است که در مناطق گرمسیری به زندگی می‌پردازند.

مرکز "دنیای اقیانوس" (Ocean World) یک آکواریوم عظیم است که در مرکز شهر بانکوک قرار دارد و گردشگران تور تایلند می‌توانند در آن حیوانات حیرت انگیز دریایی مثل خرچنگ‌های غول پیکر، سفره ماهی‌ها و کوسه‌ها و زندگی زیبای دنیای زیر آب را از نزدیک مشاهده کنند. بازدید از این اکواریوم خاطره‌ای...

مجموعه Art in Paradise (هنر در بهشت) که به موزه هنر تعاملی معروف است، یکی از جاهایی است که در تور بانکوک باید حتما از آن بازدید کرد. در این مجموعه می‌توانید در فضاهای سه بعدی خلق شده، عکس‌های جالبی بگیرید.

کیدزانیا (KidZania)، آخرین و بدون شک خلاقانه‌ترین تازه وارد به صحنه آموزشی بانکوک است. مطمئن باشید با رفتن به این مرکز در تور تایلند تجربه‌ای خواهید داشت که هیچ کجا آن را قبلا حس نکرده‌اید. میزان تفریح در این مرکز به سطح کاملا جدیدی انتقال یافته است. KidZania در اصل یک شرکت مکزیکی است و...

اگر در تور تایلند خود به بانکوک رفته‌اید و به دنبال یک جاذبه مناسب برای تمام خانواده و به دور از شلوغی جمعیت توریست‌ها هستید، از پارک Ancient Siam دیدن کنید. این پارک بیرون بانکوک قرار دارد. بسیاری هنوز این مجموعه را با نام شهر باستانی (Muang Boran) می‌شناسند، اما به این خاطر که پارک بسیار...

دیدگاه های مرتبط با بازدید از دنیای سافاری و پارک دریایی در تور تایلند

1 کاربر به "بازدید از دنیای سافاری و پارک دریایی در تور تایلند" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021