وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

جواهرات تایلندی

کشور تایلند از زیباترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید می‌باشد. این کشور بزرگترین صادرکننده سنگ‌های قیمتی و جواهرات می‌باشد و شهر بانکوک تبدیل به یکی از مراکز جهانی است که عمده تراشیدن سنگهای قیمتی آن شده است. 

جواهرات تایلندی

بیشتر طلافروشی‌های کشور تایلند در مناطق چینی قرار گرفته است و بزرگترین آنها، یاووارات(Yaowarat) در بانکوک می‌باشد. طلای تایلند به خاطر درجه خلوص آن، خیلی زرد می‌باشد و جواهرات تایلندی ارزان می‌باشند چرا که هزینه کار در تایلند بسیار پایین می‌باشد و اجرت ساخت جواهرات زیاد نمی‌باشد. فروشگاه‌های بزرگ و جواهر فروشی ‌های بی‌تردید امن ترین مکان برای خرید جواهرات تایلندی هستند. اگر از مغازه‌های کوچکتر و یا بنا به توصیه یک دوست جدید یا راننده توک توک از جایی خرید نمایید، بدانید که تعداد زیادی کلاهبردار به فروش جواهرات و سنگ های قیمتی در این کشور می‌پردازند.

 در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و شناخته شده هستند. جواهرات تایلندی هم از این زیبایی استفاده کرده‌اند.

کشور تایلند صادرکننده سنگ‌های قیمتی می‌باشد و بانکوک تبدیل به یکی از مراکز عمده تراشیدن سنگ‌های قیمتی جهان می‌باشد. کسانی که درباره سنگ‌های قیمتی تایلندی مطلع هستند هم با احتیاط و با دانش کامل در تور تایلند این کار را می‌کنند. این کشور فرصت‌های عالی برای خرید سنگ‌های قیمتی با کیفیت دارد. سنگ‌های قیمتی که می‌توانید معامله خوبی با خرید آنها انجام بدهید. یاقوت کبود، یاقوت سرخ، و جید یا همان یاقوت سبز از جواهراتی هستند که می‌توانید خریداری نمایید. تجربه کمی در زمینه کیفیت و برش الماس دارند باید احتیاط نمایند. برای اینکه فریب نخورید فقط از فروشندگان معتبری که اسامی شان در فهرست Jewel Fest Club یا انجمن تاجران سنگ های قیمتی و جواهرات تایلند ( TGITA ) ثبت شده است.

قدمت تولید نقره‌جات در تایلند به قرن‌ها قبل باز می‌گردد و نقره‌جات تایلندی به خاطر کیفیت تولید عالی، در جهان معروف می‌باشند. نقره‌جات تایلندی از جمله لوازم زینتی، از نوع نقره استرلینگ می‌باشند، که طبق مقررات دولت تایلند برای رضایت مشتریان بین المللی به این صورت تولید می‌کنند. در تور تایلند به مراکز شناخته شده این کشور مراجعه نمایید.

طلاهای زینتی و جواهرات تایلندی در این کشور با قیمت مناسبی برای فروش دارند. زیرا هزینه های کار در تایلند بسیار پایین هستند. طلای تایلند معمولاً در یاووارات (Yaowarat) محله چینی‌ها در بانکوک خرید و فروش می‌گردد، در این مکان چندین طلافروشی به ترتیب در کنار بلوار اصلی قرار دارند. قیمت‌ها براساس بات وزنی و کیفیت ساختی که برای آن قلم طلا لازم است تعیین می‌کنند.

اخبار و مقالات مرتبط با "جواهرات تایلندی"

سفر و گردش بدون توجه به خوراک، برای خیلی از ما کسل کننده است، اما خیالتان راحت در تایلند خبری از کسالت غذایی نیست، آشپزهای تایلندی خوراکی های لذیذی را برایتان آماده کرده اند و آنقدر تنوع زیاد است که تصمیم گرفتیم در مقاله ای محبوبترین آنها را به شما معرفی کنیم.

باغ ارکیده بونگ سای تایلند (Bang Sai Orchid Garden)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. این جاذبه برای کسانی که به طبیعت علاقه دارند می‌تواند یک انتخاب مناسب برای بازدید می‌باشد.

در هر کشوری می‌توان جاذبه‌های عجیبی برای بازدید پیدا کرد که شما را به حیرت واخواهد داشت. در این مقاله شما را با دو جاذبه عجیبی که می‌توانید در تور تایلند، از دیدن آن‌ها متعجب شوید، آشنا خواهیم کرد.

کشو تایلند با جاذبه‌هایی همچون سواحل آفتابی متعدد، تفریحات آبی و مدرن مهیج، رستوران‌هایی با غذاهای بی‌نظیر، سایت‌های غواصی  مشهور و طبیعتی دیدنی گردشگران زیادی را با تور تایلند به سوی خود جذب می‌کند.

شهر بانکوک که یکی از زیباترین شهرهای جهان است در سسال 2016 به عنوان پرگردشگرترین شهر جهان شناخته شده است. بنابراین بد نیست قبل از همراهی با تور تایلند با سیستم حمل و نقل این شهر آشنا شوید.

گران ترین قهوه دنیا را چگونه تهیه می‌کنند؟ این سوالی است که در این مقاله پاسخ آن را خواهیم داد. هر کیلو از این قهوه 1100 دلار قیمت دارد که با نحوه فراوری آن هم در این مقاله آشنا خواهید شد.

دیدگاه های مرتبط با جواهرات تایلندی

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021