جاذبه های عجیب تایلند

در هر کشوری می‌توان جاذبه‌های عجیبی برای بازدید پیدا کرد که شما را به حیرت واخواهد داشت. در این مقاله شما را با دو جاذبه عجیبی که می‌توانید در تور تایلند، از دیدن آن‌ها متعجب شوید، آشنا خواهیم کرد.

جاذبه های عجیب تایلند

موزه بدن انسان (Human Body Museum) تایلند

یکی از موزه‌های  عجیبی که می‌توانید در تور تایلند به بازدید آن بروید، موزه های جهان را می توان موزه بدن انسان دانست. در این موزه عجیب تمامی حالات مختلف از بدن 14 انسان در سنین مختلف به نمایش گذاشته شده است. این اجساد از ژاپن هستند و بیشتر مخاطبان آن دانشجویان پزشکی و یا تحصیلات مرتبط هستند. این موزه در میدان سیام در دانشگاه پزشکی Chulalongkorn قرار گرفته است. 

معبد وانگ سائن سوک (Wang Saen Suk) تایلند

یکی از بهترین معابدی که در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و شناخته شده هستند. مجسمه‌های عجیب و غریب و تا حدودی ترسناک در این معبد وجود دارد. این مجسمه‌ها به خوبی اعتقاد مردم بومی تایلند و مراسم مذهبی آن دوران را به نمایش گذاشته است. مردم محلی و حتی گردشگران تور تایلند نیز نام معبد را جهنم تایلند، نام داده‌اند. درصد مردم تایلند بودایی می‌باشند. در آیین بودا جهنم به نام ناراکا Naraka خوانده شده و اعتقاد بر این می‌باشد که زمانی که خدای فیا یوم Phya Yom نامه اعمال خوب و بد را بررسی خواهید کرد. فرد گناهکار تا مدتی به شکل کارهای بد خود درآمده که برای این شکل‌ها مجسمه‌هایی ساخته‌اند.

اخبار و مقالات مرتبط با "جاذبه های عجیب تایلند"

اگر به دنبال یک معماری ترکیبی شرقی و غربی هستید موزه تای هوآ زیباترین آن است، موزه تای هوآ واقع در خیابان کرابی (Krabi Road)، یکی از خوش‌نماترین ساختمان‌های سبک چینی و پرتغالی شهر پوکت است که هم به لحاظ ظاهری جذابیت‌های فراوانی دارد و هم تاکنون به خوبی از آن نگهداری شده است. 

سفر و گردش بدون توجه به خوراک، برای خیلی از ما کسل کننده است، اما خیالتان راحت در تایلند خبری از کسالت غذایی نیست، آشپزهای تایلندی خوراکی های لذیذی را برایتان آماده کرده اند و آنقدر تنوع زیاد است که تصمیم گرفتیم در مقاله ای محبوبترین آنها را به شما معرفی کنیم.

باغ ارکیده بونگ سای تایلند (Bang Sai Orchid Garden)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. این جاذبه برای کسانی که به طبیعت علاقه دارند می‌تواند یک انتخاب مناسب برای بازدید می‌باشد.

کشو تایلند با جاذبه‌هایی همچون سواحل آفتابی متعدد، تفریحات آبی و مدرن مهیج، رستوران‌هایی با غذاهای بی‌نظیر، سایت‌های غواصی  مشهور و طبیعتی دیدنی گردشگران زیادی را با تور تایلند به سوی خود جذب می‌کند.

شهر بانکوک که یکی از زیباترین شهرهای جهان است در سسال 2016 به عنوان پرگردشگرترین شهر جهان شناخته شده است. بنابراین بد نیست قبل از همراهی با تور تایلند با سیستم حمل و نقل این شهر آشنا شوید.

گران ترین قهوه دنیا را چگونه تهیه می‌کنند؟ این سوالی است که در این مقاله پاسخ آن را خواهیم داد. هر کیلو از این قهوه 1100 دلار قیمت دارد که با نحوه فراوری آن هم در این مقاله آشنا خواهید شد.

دیدگاه های مرتبط با جاذبه های عجیب تایلند

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021