وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

این آژانس مسافرتی برای عروسک پولیشی شما تور مسافرتی طراحی می کند

فقط به این دلیل که شما پول یا وقت برای رفتن به مسافرت ندارید، به این معنی نیست که عروسک پولیشتان نباید به سفر تفریحی برود. یا حداقل این تئوری پس ذهن این کمپانی سفر ژاپنی به نام Unagi Travel است، آژانسی که برای عروسک ها تعطیلات طراحی می کند.

این آژانس مسافرتی برای عروسک پولیشی شما تور مسافرتی طراحی می کند

با حدود 50 دلار، Unagi Travel عروسک محبوب شما را می گیرد و آن را به تور توکیو یا تور کاماکورا می برد. آن ها هر روز عکس های عروسک شما را در کنار نقاط تاریخی شهر مانند Historic Asakusa، عبادتگاه Meiji Jingu و بالای برج توکیو بر روی فیس بوک قرار می دهند.

یک سر به هشتگ unagitravel در اینستاگرام بزنید و ماجراجویی های این عروسک ها را ببینید. مانند Worried Potato که تجربه سواری قطار در این شهر شلوغ را داشته یا عروسکهایی که از Yokohama Tower، چهارمین برج بلند ژاپن دیدن کرده اند. بعضی از اسباب بازی های خوش شانس در TED Talk هم شرکت کرده اند.

برای فرستادن رفیق پولیشی خود به سفر زندگی سازش، تمام کاری که باید بکنید این است آنلاین این تور را رزرو کنید، عروسک خود را به توکیو بفرستید، ماجراجویی هایش را دنبال کنید و سپس منتظر برگشتش شوید. در مجموع عروسکتان 2 یا 3 هفته ای در توکیو خواهد بود.

به "این آژانس مسافرتی برای عروسک پولیشی شما تور مسافرتی طراحی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این آژانس مسافرتی برای عروسک پولیشی شما تور مسافرتی طراحی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021