وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

تحویل هواپیمای جدید ایرباس A321 به ایران

ایرباس اولین هواپیماى مدل A321 را در  طی مراسمی به ایران تحویل داد. خانواده ایرباس A320 خانواده‌ای از هواپیماهای لاغر پیکر از شرکت ایرباس هستند که ظرفیت جابجایی 90 نفر را دارند.

تحویل هواپیمای جدید ایرباس A321 به ایران

هواپیمای ایرباس فرانسه مدل A321  در طی مراسمی همراه با هیات‌ایرانی با هدایت خلبانان ایران‌ایر در فرودگاه تولوز، فرانسه را به مقصد مهرآباد تهران ترک کرد.

این هواپیما اولین فروند از هواپیماهای ایرباس می‌باشد که پیش قرارداد آن در اواخر سال پیش با سفر رئیس جمهور به پاریس بین ایران‌ایر و کمپانی ایرباس فرانسه امضا گردید و پس از نهایی گشتن قرارداد خرید 100 فروند هواپیما از ایرباس، فردا نخستین فروند آن وارد ایران می‌گردد.

مدیرعامل ایرباس، فابیس برژیر در طی برگزاری این مراسم اعلام نمود که با تحویل این هواپیما همکاری‌های بین ایران‌ایر و ایرباس به صورت رسمی آغاز می‌گردد و از امیدواری خود برای افزایش همکاری‌های بین دو کشور در این موضوع خبر داد.

فابیس برژیر اعلام نمود که طبق قراردادی که بین ایران‌ایر و ایرباس منعقد گشته، هواپیماهای بعدی نیز به تدریج به شرکت هواپیمایی ایران‌ایر تحویل داده خواهد شد.

همچنین اضافه نمود: قرارداد بین ایران‌ایر و ایرباس فرانسه برای خرید این هواپیماها با مجوز خزانه‌داری آمریکا و قوانین بین‌المللی منعقد گشته است.

به "تحویل هواپیمای جدید ایرباس A321 به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل هواپیمای جدید ایرباس A321 به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021