وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

برنامه های جدید تایلند و علی بابای چین

علی بابا یکی از قدرتمندترین شرکت‌های تجارت الکترونیک در آسیا و جهان است. این شرکت قصد دارد در زمینه‌های مختلف با تایلند همکاری کند و این کشور را در توسعه فناوری‌های دیجیتال کمک کند.

برنامه های جدید تایلند و علی بابای چین

تایلند و یکی از بزرگترین شرکت‌های اینترنتی چین یعنی علی بابا برای انجام طرح‌هایی برای توسعه تجارت الکترونیک در تایلند با هم همکاری خواهند کرد. این قرارداد در دفتر اصلی علی‌بابا در هانگزو به امضا رسیده است. گفته می‌شود که امضای این قرارداد بین وزارت تجارت تایلند و علی‌بابا مطابق با سیاست‌های دولت تایلند در مسیر راهبردهای اقتصاد دیجیتال این کشور است. این همکاری نشان می‌دهد که فصل جدیدی در شراکت بخش‌های دولتی و خصوصی کشورها با سازمان‌هایی در سطح جهانی و پلت‌فرم‌های پیشرو تجارت الکترونیک و نیز موسسات علمی در آینده باز خواهد شد.

حوزه‌های اصلی این مشارکت تحت این عناوین هستند:

  • گروه لازادا که اکثر سهام آن را علی‌بابا خریداری کرده آموزش تجارت الکترونیک به 30 هزار شرکت کوچک و متوسط تایلندی را به عهده خواهد داشت. این شرکت تجارت و تخصص خود را نیز با دولت تایلند به اشتراک خواهد گذاشت تا به ایجاد یک پلت‌فرم تجارت الکترونیک ملی در تایلند کمک کند.
  • آموزش حدود 10 هزار نفر در حوزه تخصصی فناوری دیجیتال در تایلند.
  • علی‌بابا و لازادا قصد دارند تجارت و تخصص‌های خود را در حوزه زنجیره تامین و سیستم‌های تدارکات با شرکت پست تایلند به اشتراک بگذارند.
  • کمک به تایلند برای تبدیل شدن به یک مرکز فناوری دیجیتال و مراکز داده منطقه‌ای در جنوب شرق آسیا.

به "برنامه های جدید تایلند و علی بابای چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های جدید تایلند و علی بابای چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021