وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

تایلند، میزبان انجمن گردشگری ASEAN

امسال رویداد انجمن گردشگری ASEAN 2018 را تایلند میزبانی می‌کند و قصد دارد با انتخاب چیانگ مای برای محل برگزاری این گردهنمایی، این شهر را به عنوان مقصد ثانویه گردشگری خود معرفی نماید. در ادامه با آوای بورالان همراه باشید.

تایلند، میزبان انجمن گردشگری ASEAN

تایلند برای میزبانی انجمن گردشگری ASEAN 2018 در چیانگ‌مای آماده می‌شود. تایلند برای ششمین باراست که میزبانی انجمن گردشگری آسه‌آن (ATF) را برعهده دارد، اما برای اولین بار است که به چیانگ مای برای تبلیغ مقصد ثانویه خود نقل مکان کرده است. تایلند در تاریخ 22 تا 26 ژانویه 2018، در نمایشگاه و کنوانسیون چیانگ مای (CMECC)، میزبان 37امین انجمن گردشگری آ سه آن (ATF 2018) است.

اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا بیشتر با نام اختصاری آسه‌آن شناخته می‌شود. این رویداد، بزرگ‌ترین رویداد گردشگری منطقه آ سه آن است. این انجمن سالانه در میان 10 کشور آ سه آن برگزار می‌شود. تایلند میزبان این رویداد برای ششمین بار است، اما برای اولین باراست که آن را به چیانگ‌مای می‌آورد و هدف آن تبلیغ سیاست‌های مقصد دوم گردشگری خود چیانگ‌مای، ایجاد شغل‌های بیشتری در مناطق روستایی، توزیع بهتر درآمد گردشگری و برجسته کردن ارتباطات تایلند با کشورهای غربی منطقه مکونگ بزرگ است.

آقای یوتاساک، مدیر اداره گردشگری تایلند گفت:

امسال ما افتخار می‌کنیم که برگزارکننده انجمن گردشگری آ سه آن هستیم. ما خوشحال هستیم که به‌صورت قدرتمند با مجموعه‌ای از محصولات تایلندی در کمپین Visit ASEAN@50 شرکت می‌کنیم.

ATF تنها فرصت سالانه برای بخش‌های عمومی و خصوصی صنعت گردشگری و همچنین گردشگری آ سه آن است تا با هم به بحث و گفتگو در مورد مسائل و روند صنعت گردشگری آسه آن بپردازند.

رویدادهای این یک هفته شامل؛ جلسات وزرای گردشگری آ سه آن و سازمان‌های گردشگری آن‌ها، گروهای بخش خصوصی که ارائه‌دهنده هتل‌های آ سه آن، رستوران‌ها، آژانس‌های مسافرتی، اپراتورهای تور و شرکت‌های هواپیمایی است. ملاقات دو جانبه ای نیز با شرکایی مانند روسیه، چین، ژاپن، هند و کره جنوبی برگزار می‌کنند. امسال برای اولین بار یک جلسه با وزرای چین نیز برگزار خواهد شد.

به "تایلند، میزبان انجمن گردشگری ASEAN" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایلند، میزبان انجمن گردشگری ASEAN"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021