وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

برگزاری همایش نوروز، میراث صلح

چهارمین همایش ملی نوروز، میراث صلح با حضور اندیشمندان، متفکران و محققان ایرانی، 17 و 18 اسفند ماه در تالار همایش های موزه ملی برگزار می‌شود.

برگزاری همایش نوروز، میراث صلح

به گزارش ایلنا، در این همایش که با ده نشست علمی در تالارهای همایش پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، موزه ملک، موزه پست و پژوهشکده تخصصی آرامستان دنبال می‌شود و همچنین 42 مقاله علمی با موضوع نوروز و صلح در آن ارایه خواهد شد.

در مراسم اختتامیه این همایش که در تاریخ 18 اسفندماه از ساعت 30. 9 تا 14 در تالار همایش‌های موزه ملی برگزار خواهد شد بسته علمی و فرهنگی همایش شامل کتاب‌های مربوط به نوروز در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

در حاشیه این همایش نیز نمایشگاه عکس نوروز بر پا بوده و از سه جلد کتاب مجموعه مقالات مردم‌شناسی نوروز، نوروز آئین صلح و زندگی و چکیده مقالات همایش نوروز، میراث صلح رونمایی می‌شود.

حضور علاقه مندان در این همایش که با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، مرکز اسناد فرهنگی آسیا، پژوهشگاه منطقه‌ای دانشگاه شهید بهشتی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهران، مرکز مطالعات فرهنگ عامه صدا و سیما، سازمان بهشت زهرا، پژوهشکده تخصصی آرامستان برگزار می‌شود، آزاد است.

مراسم گشایش این همایش ساعت 14روز یکشنبه هفدهم اسفند در تالار همایش‌های موزه ملک برگزار می‌شود.

 

به "برگزاری همایش نوروز، میراث صلح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری همایش نوروز، میراث صلح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021