وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

درخشش بازیکنان ایران در اروپا

رضا قوچان‌نژاد، علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فرد، سردار آزمون و مسعود شجاعی از بازیکنان ایرانی هستند که در اروپا خوش درخشیده‌اند.

درخشش بازیکنان ایران در اروپا

شجاعی هافبک کشور ما که عضو تیم پانیونیوس می‌باشد، در سال 2016 به عنوان بهترین هافبک این تیم شناخته شد.

کریم انصاری‌فرد با جدا شدن از لیگ پرحاشیه ایران به پیشنهاد المپیاکوس یونان پاسخ مثبت داده و قرارداد همکاری امضا نمود. مهاجم اردبیلی در تیم پیشین‌ خود یعنی پانیونیوس عملکرد درخشانی داشته و تیم آن در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار دارد و انصاری‌فرد تا به حال گل‌های حساسی برای پانیونیوس زده است.

سردار آزمون در لیگ روسیه جایگاه خوبی داشته و تا به حال به او پیشنهادات زیادی شده است. سردار آزمون که محبوبیت زیادی در روسیه داشته، لقب سومین بازیکن برتر این کشور در سال 2016 را به خود اختصاص داده است. سردار آزمون را می‌توان یکی از بازیکنان خوب اروپا در نظر گرفت.

قوچان‌نژاد دیگر بازیکن ما در اردویسه شنبه شب پیروزی برای تیم اروپایی خود رقم زد. رضا قوچان نژاد در مقابل دن‌هاگ در ترکیب اصلی هیرنفین قرار دارد و دوبار دروازه حریف را باز نمود تا  توانست همچنان تیم خود را رده چهارم لیگ قرار دهد.

گلزنی علیرضا جهانبخش در لیگ هلند بازتاب گسترده‌ای داشت. تیم آلکمار در این فصل از رقابت‌های لیگ با تکیه برتوانایی‌های بازیکن ایرانی خود نتایج خوبی را کسب کرده. این تیم در آخرین دیدار خود، حریف خود را سه به یک از پیش‌رو برداشت و در رده پنجم اردویسه لیگ هلند قرار داشت که جهانبخش دو گل به ثمر رسانده و یک پاس گل نیز به هم تیمی‌ خود داده است.

به "درخشش بازیکنان ایران در اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش بازیکنان ایران در اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021