وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

بازپخش سخنان رئیس جمهور در چین

رئیس جمهور ایران در مصاحبه اخیر خود در مورد سوریه اظهار نظر کرده است. سخنان او در رسانه‌های چین بازتاب گسترده‌ای داشته است.

بازپخش سخنان رئیس جمهور در چین

رسانه‌های گروهی چین مصاحبه زنده تلویزیونی آقای روحانی را به طور گسترده‌ای بازتاب دادند و به انتشار بخش‌های مختلف سخنان وی پرداختند. تلویزیون مرکزی چین با پخش بخشی از این گفت و گوی تلویزیونی اشاره کرد: حسن روحانی رئیس جمهوری ایران با استقبال از مذاکرات صلح سوریه بر مبارزه فراگیر با تروریسم و البته دیپلماسی به عنوان راهی مهم و اثر گذار در برقراری ثبات و صلح در این کشور و حتی خاورمیانه تاکید کرده است. رئیس جمهوری ایران تاکید دارد تهران برای پیشبرد صلح، ثبات و امنیت در خاورمیانه و سوریه و توسعه کشورهای منطقه تلاش می‌کند و بر این اهداف متمرکز شده است.

وب سایت Global Times چین هم در گزارشی به گفت و گوی تلویزیونی حسن روحانی توجه ویژه نشان داده و آورده است: روحانی تروریسم را یک تهدید منطقه‌ای و جهانی می‌داند و تاکید کرده که ایران در زمینه مبارزه با تروریسم با کشورهای منطقه از جمله عراق و سوریه همکاری کرده است. روحانی همچنین از دیگر کشورها و جامعه بین‌المللی خواسته است به مختصات جغرافیایی سوریه احترام گذاشته و حق حاکمیت و مرزهای رسمی این کشور را محترم بشمارند.

به "بازپخش سخنان رئیس جمهور در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازپخش سخنان رئیس جمهور در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021