بازدید از غارهای مقدس باتو در تور مالزی

غارهای باتو (Batu) در منطقه Gombak و در نزدیکی شهر کوالالامپور در کشور مالزی قرار دارند. این تپه سنگ‌آهکیِ معروف، تعداد زیادی غار را در درونش جای داده و مکانی مقدس است. تعداد زیادی از مردم محلی و گردشگران تور مالزی هر سال از این غارها دیدن می‌کنند. مجموعه معبد ساخته شده در این غارها، در سرتاسر تپه پخش شده است. بخش اصلی تپه، غار معبد (Temple Cave) است که در بالای آن قرار دارد و با بالا رفتن از 276 پله در دسترس است.

بازدید از غارهای مقدس باتو در تور مالزی

این مکان شگفت‌انگیز نه تنها به خاطر طبیعت خارق‌العاده‌اش، بلکه به خاطر مجسمه‌های بلند قامت آیین هندو که در جای جای این منطقه قرار داده شده‌اند، به یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های مالزی تبدیل شده است. بهترین راه برای دیدن این منطقه در تور مالزی استفاده از تورهای راهنما است. این تورها تاریخ و قسمت‌های مهم غارهای باتو را به شما معرفی می‌کنند. در ضمن مراقب میمون‌های بازیگوش نیز باشید. این میمون‌ها علاقه خاصی به دزدیدن بطری‌های آب و وسایل شخصی شما دارند. البته سر و کله زدن با این موجودات تجربه‌ای مفرح برایتان خواهد بود.

مجموعه غارهای باتو مکانی مذهبی و تاریخی است که می‌تواند تجربه شما از تور مالزی و سفر به کوالالامپور مدرن را غنی‌تر کند. توصیه می‌شود در سفرتان به این کشور فرصت بازدید این مکان حیرت‌آور را از دست ندهید. هوا در تمام طول سال در این منطقه گرم است؛ بنابراین تمام سال وقت مناسبی برای این تاریخ‌گردی هیجان‌انگیز خواهد بود. غارهای باتو در 13 کیلومتری شمال کوالالامپور قرار دارند. مسیر راه‌آهن به سمت غارها فوق‌العاده زیبا است.

منبع: Places To See In Your Lifetime
اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از غارهای مقدس باتو در تور مالزی"

معبد چالونگ (Wat Chalong)، یکی از  زیباترین معابد کشور تایلند است که به شما توصیه می‌کنیم در تور پوکت به بازدید آن بروید، این معبد در قرن 19 ساخته شده است و یکی از شاهکارهای معماری این جزیره به شمار می‌رود. 

معبد په پونگ (WAT PAH PONG)، یکی از جاذبه‌های محبوب در شهر چیانگ مای کشور تایلند است. این معبد در واقع صومعه بودائی است که معماری زیبایی هم دارد.

معبد پهارا سینگ (wat phra singh chiang mai)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تاریخی شهر چیانگ مای است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن بروید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا این جاذبه در بین مردم تایلند محبوبیت بالایی دارد.

معبد سوآن داک (wat suan dok)، یکی از زیباترین جاذبه‌هایی است که می‌توانید در تور تایلند در شهر زیبای چیانگ مای به بازدید آن بروید. این معبد با معماری جالبی که دارد یکی از بهترین جاذبه‌های این شهر به شمار می‌رود.

معبد وانسانگ وارارام پاتایا (Wat Yansangwararam)، یکی از جاذبه‌های تاریخی تور پاتایا است که در فاصله 12 کیلومتری این شهر قرار گرفته است. شهر ساحلی پاتایا علاوه بر جاذبه‌های طبیعی و تفریحی جاذبه‌های تاریخی شاخصی مانند این معبد دارد.

رودخانه چائوپرایا بانکوک (Chao Phraya River Bangkok)، یکی از جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید آن‌ بروید. در این مقاله شما را با تاریخچه این رودخانه استراتژیک در کشور تایلند آشنا خواهیم کرد.

دیدگاه های مرتبط با بازدید از غارهای مقدس باتو در تور مالزی

امتیاز دهید:
نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021