وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

اکران فیلم (ماهی) در اسپانیا

این سومین بار است که فیلم «ماهی» در اسپانیا اکران شده که آخرین اکران آن در پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم میکه اسپانیا اتفاق افتاد.

اکران فیلم (ماهی) در اسپانیا

جشنواره میکه اسپانیا با تمرکز بر فیلم‌هایی درباره کودکان و نوجوانان برگزار شده که در پنجمین دوره‌ آن میزبان سه فیلم ایرانی بوده است.

در این جشنواره فیلم‎های ماهی ساخته سامان حسین‌پور از نوع داستانی، عمو نوروز ساخته فرخنده ترابی از نوع انیمیشن، و گیسو ساخته سارا حصاری در بخش کودکان زیر 12 سال، به نمایندگی از ایران حضور داشتند. در این جشنواره فیلم‌هایی از کشورهای دیگر مانند لهستان، هلند، اسپانیا، آمریکا، اروگوئه، آلمان، استرالیا، روسیه، چک، ایرلند، انگلیس، عربستان، آرژانتین، مکزیک، هند و ایتالیا به چشم ‌می‌خورند.

پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم «میکه» اسپانیا از 19 تا 26 فوریه در شهر والنسیا برگزار می‌شود. داستان این فیلم مربوط به پیرمرد و پیرزنی می‌باشد که با معضلات ناشی از کمبود آب روبرو هستند.

فیلم ماهی سومین و به یادماندنی‌ترین اثر سامان حسین‌پور بوده که با حمایت شرکت آبفا و تهیه کنندگی حوزه هنری کردستان به مرحله تولید رسیده است. این فیلم کوتاه تاکنون در ده‌ها جشنواره بین‌المللی شرکت کرده و توانسته چندین جایزه بگیرد.

به "اکران فیلم (ماهی) در اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران فیلم (ماهی) در اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021