وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

مسافرت ایرانی ها به تایلند، 30 درصد افزایش می یابد

به گزارش آژانس خدمات مسافرتی، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی ایرآسیا ایکس تایلند روز جمعه پیش‌بینی کرد تعداد گردشگران ایرانی که سال جاری میلادی به این کشور جنوب شرق آسیا سفر می‌کنند به 120 هزار نفر افزایش یابد.

مسافرت ایرانی ها به تایلند، 30 درصد افزایش می یابد

نادا بوراناسیری مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی ایرآسیا ایکس تایلند با اشاره به راه‌اندازی خط پروازی ایرآسیا تایلند بین بانکوک - تهران از حدود یک ماه دیگر، پیش‌بینی نمود تعداد گردشگران ایرانی که به تایلند سفر می‌نمایند امسال با افزایش بیش از 30 درصدی مواجه گردد.

وی افزود تعداد گردشگران ایرانی که سال گذشته میلادی به تایلند سفر کردند با افزایش 20 درصدی به 88 هزار نفر رسید. مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس تایلند اعلام کرد که این نخستین پرواز در مسیرهای طولانی این شرکت هواپیمایی است و هر هفته سه پرواز مستقیم بین بانکوک - تهران برقرار می‌گردد. این شرکت همچنین بین بانکوک - مسقط پایتخت عمان در هفته سه پرواز مستقیم برقرار می‌نماید. مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس تایلند گفت که لغو تحریم‌های اقتصادی علیه ایران، تهران را به یک مرکز جدید اقتصادی و بازار گردشگری در حال ظهور تبدیل نموده است. ویرا روچ پوچ چانارات وزیر فرهنگ تایلند اردیبهشت ماه جاری اخیرا در سفر به تهران، ایران را دروازه ورود تایلند به مبادلات فرهنگی منطقه دانست.

به "مسافرت ایرانی ها به تایلند، 30 درصد افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسافرت ایرانی ها به تایلند، 30 درصد افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021