وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

انتخاب استویچف به عنوان مربی باشگاهی ایتالیا

مربی بلغارستانی، استویچف که پیش از این در تیم ترنتینوی ایتالیا فعالیت می‌کرد و عناوین زیادی را به همراه این تیم کسب کرده بود، بعد از نپذیرفتن سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران در یکی از باشگاه‌های ایتالیایی این سمت را پذیرفت. فدراسیون والیبال ایران بعد از اعلام به توافق نرسیدن با این مربی بلغارستانی قصد در نظر گیری گزینه‌های دیگری برای نشستن بر نیمکت تیم ملی کشور را دارد.

انتخاب استویچف به عنوان مربی باشگاهی ایتالیا

به گفته یکی از سایت‌های ایتالیایی، رادوستین استویچف، بهترین مربی بلغارستانی از حدود یک ماه پیش با فدراسیون والیبال ایران جهت آغاز فعالیتش به جای رائول لوزانو وارد مذاکره شده بود. این در حالی است که ایران با آناستازی، مندس، دجورجی و رزنده نیز مذاکره کرده بود.اما این مربیان نیز با ایران به توافق نرسیده بودند.

در روزهای اخیر در حالی که به نظر می‌رسید ایران و استویچف باهم به توافق برسند، در نهایت در روز چهارشنبه فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد که با این مربی بلغارستانی به نتیجه نرسیده است. 

با توجه به اینکه سرمربی تیم ملی ایتالیا، بلنجینی مطابق با خواسته فدراسیون این کشور باید بر تیم ملی تمرکز داشته باشد، او به زودی از تیم سری الف این کشور، Lubecivitanova کناره‌گیری می‌نماید و در پی آن رادوستین استویچف جانشین این مربی می‌شود. بازیکنانی چون پودراشچنی صربستانی، سیمونه پارودی، عثمانی خوآنتورنا، الساندروفی از ایتالیا و ویلیام پردی و میکا کریستینسن آمریکایی در این تیم حضور دارند.

 

به "انتخاب استویچف به عنوان مربی باشگاهی ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب استویچف به عنوان مربی باشگاهی ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021