وبسایت آوای بورالان به آدرس جدید booralan.com منتقل شده است

آغاز نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری به میزبانی کیش

نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر کیش با حضور 120 شرکت داخلی و سفیر کشور پاکستان، وزیر مختار آلمان، نمایندگان تور اپراتورها و تعدادی از فعالان حوزه گردشگری افتتاح شد.

آغاز نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری به میزبانی کیش

به نقل از خبرگزاری ایرنا محمد محب خدایی (مشاور ارشد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش) در حاشیه این نمایشگاه با اشاره به توجه ویژه دولت به بخش گردشگری در دوران پساتحریم و موج استقبال گردشگران خارجی برای بازدید از کشور، به برنامه ریزی های به عمل آمده جهت افزایش پنج برابری گردشگران در برنامه ششم توسعه اشاره کرد.

وی افزود: جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری کشور و یکی از مراکز اصلی توسعه صنعت توریسم در دوران پسا تحریم، علاوه بر اقدامات گسترده خود درراستای جذب دو میلیون گردشگر در سال با استفاده از تمامی ظرفیت ها، در جهت تحقق اهداف کلان دولت تلاش می کند.

وی به استقبال خوب شرکت ها و سازمان های فعال حوزه گردشگری از نمایشگاه کیش اشاره کرد و گفت: برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تبادل علم و تجربیات فعالان موفق صنعت گردشگری است به همین منظور برپایی همایش های تخصصی و کارگاههای آموزشی از دیگر برنامه های جنبی نهمین نمایشگاه گردشگری کیش است.

خدایی به برگزاری همایش های حمل و نقل و گردشگری، همایش گردشگری، برند و بازار و همایش شهر گردشگری در سه روز برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این رویداد با حضور مسئولان بلند پایه کشوری، مسئولانی از سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، کارشناسان سازمان های مرتبط با صنعت گردشگری موضوعاتی تخصصی همچون بررسی زوایای مختلف حمل و نقل در توسعه گردشگری، نقش مناطق آزاد در توسعه برند ایرانی، تداوم حیات تجاری برند در گردشگری و تحول و توسعه شهری با نگرش شهر گردشگری بحث وبررسی خواهد شد.

وی از برگزاری دوره های آموزشی مانند دو کارگاه آموزشی "مارکوم" و "شهر گردشگری" خبرداد و افزود: این دوره ها از سوی برترین موسسه های آموزش عالی اروپایی و با ارائه گواهینامه به شرکت کنندگان در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری وسفر کیش از11 تا 14 اسفند درجزیره کیش برگزار می شود.

به "آغاز نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری به میزبانی کیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری به میزبانی کیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021