تور نمایشگاه گوانجو 2018

شهر گوانگجو (Guangzhou)، مرکز استان گوانگ دونگ (Guangdong)، در جنوب کشور چین قرار گرفته است. شهرهای شنزن (Shenzhen)، فوشان (Foshan)، مناطق خود مختار ماکائو (Macau) و هنگ کنگ (Hong Kong) از مناطق و شهرهای شناخته شده چین هستند که همگی در جنوب شهر گوانگجو قرار گرفته‌اند. این شهر شناخته شده چین، در ایران با نام‌های مختلفی خوانده می‌شود: گوانگجو، گوانجو، گوانژو و گوانگژو. گوانجو و گوانگجو مصطلح‌ترین این نام‌ها هستند. برای ما ایرانی‌ها نام شهر گوانگجو چین یادآور نام نمایشگاه Canton Fair (نمایشگاه گوانجو) یا نمایشگاه صادرات و واردات چین (China Import and Export Fair) است.

تور نمایشگاه گوانجو 2018

تور گوانجو فاز 1 نمایشگاه *پرواز ماهان* شناسه تور: 11 تور گوانجو فاز 1 نمایشگاه *پرواز ماهان* تور گوانجو 5 الی 11 روز نمایشگاه Canton شروع قیمت: 5,890,000 تومان 10 ، 12 ، 13 و 15 اپریل 2018 (بهار 97) تور گوانجو فاز 2+1 نمایشگاه *ماهان* شناسه تور: 121 تور گوانجو فاز 2+1 نمایشگاه *ماهان* تور گوانگجو 8 الی 16 روز نمایشگاه Canton شروع قیمت: 6,290,000 تومان 12 ، 13 ، 15 و 17 اپریل 2017 (بهار 97) تور گوانجو فاز 3+2+1 نمایشگاه *ماهان* شناسه تور: 142 تور گوانجو فاز 3+2+1 نمایشگاه *ماهان* تور گوانجو 18 و 20 روز نمایشگاه Canton شروع قیمت: 8,690,000 تومان 15 و 17 اپریل 2018 (بهار 97) تور گوانجو فاز 2 نمایشگاه *ماهان* شناسه تور: 101 تور گوانجو فاز 2 نمایشگاه *ماهان* تور گوانگجو 5 الی 9 روز نمایشگاه Canton شروع قیمت: 5,790,000 تومان 19 ، 20 و 22 اپریل2018 (بهار 97) تور گوانگجو فاز 3+2 نمایشگاه *ماهان* شناسه تور: 24 تور گوانگجو فاز 3+2 نمایشگاه *ماهان* تور گوانگجو 11 و 13 روز نمایشگاه Canton شروع قیمت: 6,490,000 تومان 22 و 24 اپریل 2018 (بهار 97) تور گوانگجو فاز 3 نمایشگاه *ماهان* شناسه تور: 27 تور گوانگجو فاز 3 نمایشگاه *ماهان* تور گوانگجو 6 روز نمایشگاه Canton شروع قیمت: 5,390,000 تومان 29 اپریل 2018 (بهار 97) تور گوانجو 97 فاز 1 نمایشگاه + تایلند شناسه تور: 104 تور گوانجو 97 فاز 1 نمایشگاه + تایلند تور گوانجو 6شب + تور پاتایا 4شب شروع قیمت: 8,990,000 تومان 24 فروردین (13 اپریل 2018) بهار 97 تور گوانجو*پرواز CZ* فاز 3 شناسه تور: 2 تور گوانجو*پرواز CZ* فاز 3 تور گوانگجو نمایشگاه CantonFair شروع قیمت: 5,990,000 تومان 30 اکتبر (پاییز 96)
تعداد تورها: (24)

نمایشگاه واردات و صادرات چین (نمایشگاه گوانگجو) تا پیش از این با نام نمایشگاه کالاهای صادراتی چین شناخته می‌شد. این رویداد تجاری بین‌المللی و همه جانبه، تاریخی طولانی داشته و بزرگترین نمایشگاه تجاری چین از لحاظ گستردگی عرصه‌ی نمایشگاه، تعداد شرکت‌کننده و حجم معاملات تجاری است. نمایشگاه گوانگجو که عنوان بهترین و اولین نمایشگاه چین را با خود یدک می‌کشد، هر سال دو بار در فصل‌های بهار و پاییز در مرکز بین‌المللی گردهمایی و نمایشگاهی گوانگجو (مجموعه Pazhou) برگزار می‌شود. این نمایشگاه در هر یک از دوره‌هایش در 3 فاز و هر فاز به مدت 5 روز برگزار می‌شود. توسعه نمایشگاه گوانگجو در این سال‌ها نشان می‌دهد که چگونه چین در مسیر باز کردن درهای تجارتش به روی دنیا، دستاوردهای بیشتر و بیشتری کسب کرده است. نمایشگاه گوانجو بهترین سکو برای شرکت‌های چینی برای اتصال به بازارهای بین‌المللی و جایگاهی عالی برای اجرا شدن سیاست‌های چین در مورد رشد تجارت خارجی است. نمایشگاه گوانجو، پنجره، سمبل و تجسم حضور چین در جامعه جهانی است.

مبالغه نیست اگر بگوییم 50 سال توسعه تجارت خارجی چین، بر روی معاملاتی که در نمایشگاه کانتون انجام شده صورت گرفته است. در طول برگزاری این نمایشگاه در این سال‌ها حدود 30 مقام ارشد در سطح رئیس جمهوری و 84 مقام در سطح معاون نخست وزیر از 78 کشور دنیا از نمایشگاه گوانجو دیدن کردند. نمایشگاه کانتون تاثیر فراوانی بر تجارت خارجی چین از شش دهه پیش، از زمانی که شروع به کار کرده داشته است. این نمایشگاه اتصال چین و دنیای بیرون را بهبود بخشید و نمایشگر تصویر کنونی چین و موفقیت‌های توسعه‌ای این کشور است. خریداران از سراسر جهان به نمایشگاه گوانجو می‌آیند تا تامین‌کننده‌ها را پیدا کرده و با آخرین محصولاتی که در چین ساخته شده‌اند آشنا شوند. این نمایشگاه میزبان کمپانی‌های تجاری، کارخانه‌ها، بنگاه‌های علمی تحقیقاتی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های خصوصی است. این شرکت‌های پیشرو در چین از این نمایشگاه به عنوان سکویی برای گسترش تجارت خود در سطح بین‌المللی و به نمایش گذاشتن جدیدترین پیشرفت‌ها در صنعت کاریشان استفاده می‌کنند. در سال‌های گذشته این نمایشگاه همچنین محلی بوده برای شرکت‌های خارجی تا محصولات و خدمات خود را به بازار در حال گسترش چین معرفی کنند.

نگاهی کوتاه به تاریخ نمایشگاه گوانجو

نمایشگاه گوانجو کار خود را در سال 1957 در شهر گوانگجو (با نام سابق کانتون) در مرکز استان گوآنگ‌دونگ آغاز کرد. نمایشگاه گوانگجو در آن زمان تنها مکانی بود که خریداران خارجی می‌توانستند به فروشندگان چینی دسترسی پیدا کنند. این نمایشگاه به صورت مشترک توسط وزارت تجارت و فرمانداری استانی گوآنگ‌دونگ ایجاد شد. مدیریت و سازماندهی این نمایشگاه توسط مرکز تجارت خارجی چین انجام می‌شود. نمایشگاه گوانگجو با هدف شکستن ممنوعیت‌ها و تحریم‌های دولت‌های کاپیتالیستی و پیدا کردن منابع جدید برای گسترش تجارت خارجی در دهه 1950 راه‌اندازی شد؛ دهه‌ای که در آن دولت چین تنها با 20 کشور روابط معمولی دیپلماتیک داشت و 80 درصد تجارت خارجی چین با کشورهای سابقا سوسیالیستی انجام می‌شد. چین در آن زمان به گام برداشتن در جاده‌ای به سمت تجارت جهانی نیاز داشت. گوانجو برای موقعیت جغرافیایی ایده‌آلش در نزدیکی به ماکائو و هنگ کنگ و رابطه تاریخی و فرهنگی خوبش با کشورهای دیگر برای به راه‌اندازی این نمایشگاه انتخاب شد. گوانگجو محلی است که صنایع تولیدی چین در این بخش از کشور متمرکز شده‌اند؛ همین موضوع تاثیر به سزایی در جذابیت این رویداد تجاری داشته است.

از زمان گشایش تاکنون، نمایشگاه به صورت مداوم دو بار در سال برگزار شده است. نمایشگاه گوانجو حتی در اوایل دهه 1960 در سال‌های تحول اجتماعی سیاست یک گام بزرگ به جلو (Great Leap Forward)، انقلاب فرهنگی در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 و حتی شیوع سارس در 2003 بدون توقف برگزار شد. اولین دوره نمایشگاه تنها میزبان 1223 خریدار بین‌المللی از 19 کشور و منطقه دیگر دنیا بود. 98 درصد آن‌ها از هنگ کنگ بودند. تخمین زده می‌شود تا دوره 119ام، کل حجم صادرات این نمایشگاه به عدد 1.2 تریلیون دلار و تعداد شرکت‌کنندگان خارجی به 7.64 میلیون نفر رسیده است. محوطه نمایشگاه در مجموع 1.18 میلیون متر مربع مساحت داشته و تعداد غرفه‌داران داخلی و خارجی نمایشگاه از عدد 24 هزار گذشته است. با داشتن 356 هزار متر مربع فضای سربسته نمایشگاهی، این نمایشگاه هم اکنون در مقام سوم جهان قرار دارد. در هر دوره از نمایشگاه گوانجو حدود 200 هزار خریدار از 210 کشور از سرتاسر دنیا خود را به این رویداد تجاری مهم می‌رسانند.

تحولات ساختاری در نمایشگاه گوانجو

مدیریت و ساختار نمایشگاه گوانجو در طول سال‌ها تکامل یافته تا بازتاب‌دهنده محبوبیت روز افزونش و نقشش در تجارت چین باشد. اولین نمایشگاه گوانجو در سالن نمایشگاهی اجناس صادراتی چین برگزار شد. در طول سال‌ها نام نمایشگاه و محل برگزاریش تغییرات زیادی کردند. در سال 2008 نمایشگاه گوانجو دستخوش تغییرات قابل توجهی شد. این اصلاحات شامل تغییر به سه فاز در هر برگزاری بود؛ فازهایی که هر کدام 5 روز به طول می‌انجامند. پیش از این نمایشگاه در دو فاز و در دوره‌های 6 روزه برای هر فاز برگزار می‌شد. فازهای نمایشگاه در زمان حاضر با فرجه‌های 3 روزه نسبت به هم برگزار می‌شوند. تغییرات زیادی نیز در دسته‌بندی محصولات (36 به 50 دسته‌بندی) و بخش‌های نمایشگاهی صورت گرفت. همراه با این تغییرات، مجتمع جدید نمایشگاه گوانگجو در سال 2008 افتتاح شد و با اسم مرکز بین‌المللی نمایشگاهی و کنفرانسی گوانگجو نامگذاری شد. بزرگترین مرکز نمایشگاهی آسیا در جزیره Pazhou در شهر Guangzhou قرار گرفته است. زیرساخت‌های جدید اجازه به روز رسانی‌های قابل توجه در اندازه و مدت زمان برگزاری نمایشگاه را داد و کمک کرد موقعیت نمایشگاه به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری چین و یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های دنیا تثبیت شود.

در اوایل کارش، این نمایشگاه بیشتر نشان‌دهنده ارتباط قوی بین چین و شوروی سابق بود؛ ولی به گونه‌ای فزاینده، مناطق و کشورهای دیگر در نمایشگاه شرکت کردند. اوایل بیشتر از آسیا بودند و بعدها و نه خیلی دیرتر از باقی جهان در این نمایشگاه شرکت کردند. آماری که نمایشگاه در سال 2012 منتشر کرد نشان می‌دهد که حدود 54 درصد بازدیدکنندگان از آسیا، 21 درصد از اروپا، 15 درصد از آمریکا، 7 درصد از آفریقا و 3 درصد از اقیانوسیه هستند.

بازدیدکنندگان نمایشگاه گوانگجو 2018

متخصصان از سراسر جهان و از تجارت‌ها و صنایع مختلف در نمایشگاه گوانجو شرکت می‌کنند. این بازدیدکنندگان، عمده‌فروشان، تولیدکنندگان و تاجرانی هستند که از گوشه و کنار جهان آمده‌اند تا گستره بزرگی از محصولاتی که در داخل سرزمین چین ساخته می‌شوند را ببینند. بسیاری از کمپانی‌های دارای غرفه در نمایشگاه، بنگاه‌های صرفا تجاری هستند که مالک هیچ بنگاه یا کارخانه تولیدی نمی‌باشند. این اتفاق بعضی مواقع به این دلیل ساده می‌افتد که تمام تولیدکنندگان نمی‌توانند از پس هزینه‌های اجاره غرفه‌ها بر آیند و در نتیجه ترجیح می‌دهند ارائه و نمایش محصولات خودشان را به بنگاه‌های تجاری بسپارند.

امروزه شرکت در نمایشگاه گوانجو فرصتی فوق‌العاده گران‌بها در اختیار تجار قرار می‌دهد تا متوجه شوند که محصولات تولید شده در چین می‌توانند از لحاظ استاندارد و کیفیت به اندازه اجناس دیگر نقاط دنیا  قابل اعتماد باشند. شرکت‌کنندگان می‌توانند با آخرین طراحی‌ها و محصولات صنعت خودشان آشنا شده و حتی فرصت این را دارند که طراحی‌های خودشان را برای ساخت نمونه اولیه به تولیدکنندگان بدهند. شرکت‌کنندگان در نمایشگاه باید در نظر داشته باشند که به خاطر محبوبیت بالای نمایشگاه گوانجو در سرتاسر جهان، بسیاری از رقیبان مستقیم و غیر مستقیمشان همین حالا هم منابع خود را از نمایشگاه تامین کرده و شبکه تامین‌کنندگی توسعه یافته خود را ساخته‌اند.

بسیاری از نمایشگاه‌های تجاری شامل نمایشگاه‌های هنگ کنگ، شنزن و فوشان، کم و بیش همزمان با برگزاری نمایشگاه گوانجو برگزار می‌شوند. این اتفاق به شما امکان این را می‌دهد در یک سفر به چین تعداد زیادی شریک تجاری احتمالی پیدا کنید. این واقعیت که تعداد زیادی محصول در حوزه کاری شما در این نمایشگاه در یک زمان و در یک مکان جغرافیایی ارائه می‌شوند، شما را در موقعیت خوبی برای چانه‌زنی برای پیدا کردن بهترین قیمت‌ها قرار می‌دهد. این موقعیت منحصر به فرد شانسی عالی در اختیارتان قرار می‌دهد که در زمان تور نمایشگاه گوانجو بتوانید موفقیتی عالی در زمینه کارتان داشته و تاثیری مثبت بر عملکرد مالی تجارتتان بگذارید. در ساده‌ترین حالت خریداران و شرکت‌کنندگان این فرصت را دارند تا نمونه‌های محصولات را از نزدیک دیده، با نماینده‌ی کمپانی‌ها به انگلیسی صحبت کرده و در همان لحظه جواب برای سوال‌های خود پیدا کنند.

غرفه‌داران نمایشگاه گوانگجو 2018

کمپانی‌های چینی دلایل زیادی برای نمایش محصولاتشان در نمایشگاه گوانجو 2018 دارند. نمایشگاه گوانجو یکی از موثرترین کانال‌هایی است که تولیدکنندگان می‌توانند محصولات خود را معرفی کنند. این حضور نیازمند برنامه‌ریزی‌های همه جانبه با اهداف بازاریابی مشخص و دقیق، تحت یک چارچوب کلی استراتژی‌های تجاری است. وقتی که این کارها درست و مطلوب انجام شود کمپانی می‌تواند نتیجه سرمایه‌گذاری خود را ببیند. نمایشگاه گوانجو فرصتی عالی برای تولیدکنندگان و بنگاه‌های تجاری ایجاد می‌کند تا تجارت خود را توسعه دهند و ابزاری کارآمد برای بازاریابی و شبکه‌سازی با تعداد زیادی خریدار بالقوه در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. از نقطه نظر شرکت‌ها و کارخانه‌ها، نمایشگاه گوانجو فرصتی عالی برای تثبیت موقعیت برندشان است. حضور در نمایشگاه می‌تواند آگاهی نسبت به یک برند را افزایش داده و تصویر و تجارت یک شرکت را بهبود دهد.

توصیه‌هایی برای مسافران تور نمایشگاه گوانجو 2018

نمایشگاه گوانجو فوق‌العاده بزرگ است و برای این که تضمین شود شما از تمام مزایای بالقوه سفرتان بهره خواهید برد، نیاز دارید برنامه‌ریزی‌های لازم را برای بازدید از نمایشگاه انجام دهید. اول از همه در زمان بازدید از نمایشگاه نیاز است که خود را برای مواجهه با فرهنگ جدید آماده کنید، مخصوصا اگر اولین بار است که به چین می‌روید. برای تسهیل در ارتباط با شرکت‌های چینی بسیاری از بازدیدکنندگان خارجی از خدمات ترجمه‌ای استفاده می‌کنند. این کار در بیشتر مواقع حیاتی است، نه تنها برای زبان بلکه برای اطمینان حاصل کردن از این که تفاوت‌های فرهنگی موجبات سوءتفاهم‌های احتمالی را پدید نیاورند. البته برای کسانی که انگلیسی را به خوبی صحبت می‌کنند بازدید از نمایشگاه آنچنان سخت نخواهد بود، چرا که بیشتر نماینده‌های شرکت‌های حاضر در نمایشگاه می‌توانند انگلیسی صحبت کنند یا کسانی را استخدام کرده‌اند که آن‌ها را در برقراری ارتباطات کمک کنند. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند بیرون از نمایشگاه دانشجویانی را به عنوان مترجم با روزی 150 یوان استخدام کنند.

در نمایشگاه تعداد زیادی گزینه دارید. عملکرد شما در نمایشگاه تاثیری فوق‌العاده بر موفقیتتان دارد. در نتیجه داشتن آمادگی خوب قبل از شرکت در نمایشگاه فوق‌العاده ضروری است. پیدا کردن تامین‌کننده‌ای که می‌خواهد صادرات انجام دهد آسان است، ولی پیدا کردن شرکتی که بتواند نیازهای شما را برآورده کند چالش‌برانگیز خواهد بود. غیر از وب‌سایت رسمی نمایشگاه گوانجو، فهرست‌های آنلاین زیادی وجود دارند که شما را کمک می‌کنند تا تحقیقات خود را از قبل انجام دهید تا بتوانید تامین‌کنندگان احتمالی خود را بشناسید. از آنجا که تامین‌کننده‌های بالقوه زیادی وجود دارند خوب است که شما بدانید کجا می‌روید و هیچ فرصتی را از دست ندهید. دسته‌بندی‌های مختلف محصولات به وضوح از هم جدا شدند و هر کدام در سالن‌ها و بخش‌های جداگانه چیده شده‌اند. بعد از یافتن آن‌ها قدم بعدی سر زدن به آن‌ها و دیدن محصولاتشان و بحث در مورد تجارت با آن‌ها است. در پنج روز هر فاز شما باید طوری برنامه‌ریزی کنید تا جای ممکن از نمایشگاه بهره ببرید. بهترین راه این است که از قبل بدانید باید به سراغ چه کسانی بروید. بسیاری شماره غرفه‌های مورد نظر خود را دانسته و بازدید از باقی غرفه‌ها را بعد از بازدیدهای اصلی خود قرار می‌دهند. استفاده دقیق از نقشه نمایشگاه می‌تواند شما را خیلی کمک کند. در انتهای هر روز احتمال این وجود دارد که دستانتان پر شده باشد از کاتالوگ‌ها و مدارکی که در طول روز جمع کرده‌اید. همراه بردن یک ساک چرخ‌دار کوچک، فوق‌العاده توصیه می‌شود. علامت زدن نکات مهم در همان لحظه شما را در مرور بعدی کاتالوگ‌ها بسیار کمک خواهد کرد.

دانستن تمام جنبه‌های محصولتان و جزئیات تولیدش بسیار حیاتی است. شما باید سوالات مهم بپرسید و در مورد جزئیات فوق‌العاده واضح باشید. وقتی شما طوری صحبت کنید که مشخص کند در مورد محصول اطلاعات دارید، تامین‌کننده شریک تجاری جدی‌تری را مقابل خود می‌بیند. دانستن قیمت‌ها قبل از حضور در نمایشگاه ایده بسیار خوبی است. گاهی بازدید از کارخانه‌ها بعد از نمایشگاه به اندازه تمام بحث‌های داخل نمایشگاه مهم است. چنین درخواستی غیر معمول نیست و بار دیگر نشان می‌دهد شما در تجارت خود با آن شرکت جدی هستید. و در آخر این نکته را فراموش نکنید که تجارت در نمایشگاه گوانگجو نه با دلار و نه با یوان بلکه با کارت ویزیت انجام می‌شود. همراه داشتن کارت ویزیت فراموش نشود.

بازدید از شهر گوانگجو در تور گوانجو 2017

گوانجو که سابقا با نام کانتون شناخته می‌شد، سومین شهر بزرگ چین بوده و به خاطر موقعیت خاصش نسبت به رودخانه مروارید (Pearl River) سال‌ها است که یکی از مراکز اصلی تجارت و بازرگانی چین به شمار می‌رود. دسترس‌پذیری آسان به هنگ کنگ و ماکائو این شهر را به مرکز فرهنگی، تحصیلی، علمی، اقتصادی و سیاسی استان گوآنگ‌دونگ تبدیل کرده است. با اعمال سیاست درهای باز در سال 1978 گوانجو به عنوان شهر پیشگام در توسعه اقتصادی چین شناخته شد. کلان شهر گوانگجو امروزه شهری مشهور از نظر فرهنگی با تاریخی 2000 ساله است. با داشتن یکی از سریع‌ترین رشدها در میان شهرهای آسیا، گوانجو در زمینه توریسم نیز رشد پر سرعتی داشته است. این شهر با جو بین‌المللیش، غذاهای لذیذ کانتونیش و زندگی شبانه پر جنب و جوشش گردشگران تور گوانجو 2017 را از سرتاسر جهان به خود جذب می‌کند. گزینه‌های به نظر بی پایان خرید و نزدیکی به دیگر شهرهای مهم آسیا دیگر دلایلی هستند که مردم را از سراسر جهان به این نقطه از چین می‌کشند.

گوانجو شهری مشهور است و کلی جاذبه گردشگری برای گشتن و دیدن دارد. غیر از تعداد زیادی معبد، موزه، باغ و ساختمان‌های تاریخی می‌توانید از جاذبه‌های مدرن شهر نیز لذت ببرید.

در بالای برج کانتون (Canton Tower) می‌توانید نمایی سراسری و فوق‌العاده زیبا را از شهر ببینید. برج 455 متری کانتون نه تنها سکوی تماشای منظره، بلکه یک چرخ و فلک افقی (Bubble Tram) خارق‌العاده دارد که در حلقه‌ای دور تا دور آخرین طبقه برج می‌چرخد. این چرخ و فلک مرتفع‌ترین در نوع خودش در جهان بوده و دیدن منظره‌های به یاد ماندنی از شهر را برای عاشقان هیجان به ارمغان می‌آورد.

اگر در تور گوانگجو از تکاپو و شلوغی مرکز شهر خسته شدید می‌توانید سری به کوهستان Baiyun بزنید. این منطقه تفریحی به خاطر سرسبزی فوق‌العاده‌اش به شُش شهر مشهور شده است. جاذبه‌های خوش‌منظره این منطقه آن را در لیست واجب‌های سفرتان به گوانجو قرار می‌دهد. یک تله کابین در دامنه کوه شما را به بالای پارک می‌رساند.

پارک تفریحی Chimelong Paradise کار خود را در سال 2006 آغاز کرد و اگر به دنبال سواری‌های هیجان‌انگیز و رعب‌آور هستید نباید رفتن به این پارک را در مدت تور گوانجو به هیچ عنوان از دست دهید. 70 سواری مختلف شامل یک ترن هوایی 10 حلقه‌ای، سریع‌ترین ترن هوایی موتور سیکلتی و اولین ترن هوایی اسکیتی آسیا در این پارک وجود دارند. تفریحات این پارک تضمین می‌کنند که یک روز عالی همراه با خانواده‌تان خواهید داشت.

جزیره شامیان (Shamian) در شش کیلومتری غرب منطقه محبوب Tianhe قرار گرفته است. در این جزیره می‌توانید از قدم زدن در فضایی ساکت و آرامش‌بخش، در میان ساختمان‌های قدیمی به سبک اروپایی لذت ببرید. عبور و مرور وسایل نقیله موتوری در خیابان‌های جزیره محدود شده و بیشتر خیابان‌های شهر به پیاده‌راه تبدیل شده‌اند.

با یک سواری دو ساعته با اتوبوس از گوانجو می‌توانید به تپه نیلوفر آبی (Lotus Hill) برسید. مناظر زیبای این منطقه اتمسفری افسانه‌ای خلق کرده‌اند. صخره‌های ماسه سنگی سرخ و درختان سرسبز و مهار نشده، همراه با غارهای خوش‌منظره، این منطقه را به مقصدی عالی برای لذت بردن از طبیعت زیبای چین در مدت تور گوانجو تبدیل کرده‌اند.

جای تعجب ندارد که گوانجو در میان 10 منطقه محبوب توریستی چین قرار دارد. در واقع گوانجو آن قدر دیدنی دارد که نمی‌توانید همگی آنها را در یک تور گوانگجو ببینید؛ مخصوصا اگر برای شرکت در نمایشگاه گوانجو به این سفر رفته باشید. نمایشگاه گوانجو در بهترین فصول سال برگزار می‌شود. بنابراین حتما برنامه‌ریزی کنید که برترین جاذبه‌های شهر را در سفرتان ببینید.

گوانجو در بین مردمش با نام شهر گل‌ها شناخته می‌شود. وجود درختان همیشه سبز و گل‌های شکوفه کرده در تمام سال باعث شده گوشه گوشه شهر پر از باغ‌های زیبا شود و همه جا سبزی را ببینید. مردم گوانجو به معنای واقعی عاشق گل‌هایشان هستند. در زمان فستیوال‌ها تمام پارک‌های شهر نمایشگاه‌های گل و گیاه برگزار می‌کنند و خیابان‌های شهر به شکلی باشکوه با گل‌های تازه تزئین می‌شوند.

آشپزی کانتونی در تمام جهان مشهور است. چیزی که از این نوع آشپزی در دنیای غرب شناخته می‌شود حتی گوشه‌ای از لذیذی و طراوت نسخه واقعیش را ندارد. به خاطر موقعیت خوش اقبالانه گوانجو در دلتای رودخانه مروارید، تنوع سفره اهالی این شهر فوق‌العاده گسترده است. یک شوخی در چین وجود دارد که می‌گوید کانتونی‌ها هر چیزی که پرواز کند را می‌خورند غیر از هواپیما و هر چیزی که پا داشته باشد غیر از مبلمان. البته که چنین چیزی یک مبالغه محض است؛ کافی است یک بار یک dim sum لذیذ میل کنید تا برای همیشه عاشق این آشپزی شوید. تازگی و خوش طبعی غذاهای گوانجو آن را بی‌رقیب می‌کند. گوانجو به معنای واقعی بهشت عاشقان خوراکی است. امتحان کردن این غذاها مطمئنا شما را از محدوده راحتی‌تان خارج می‌کند ولی اگر جرات این کار را به خرج دهید پا به قلمرویی فرای تصورتان خواهید گذاشت. رستوران‌های گوانجو آماده‌اند تا ذائقه شما را غافلگیر کنند. در تور گوانجو سر زدن به آن‌ها را به هیچ عنوان از دست ندهید.

از مجتمع‌های تجاری شیک و زیبا که با ارائه گستره متنوعی از لباس‌های با برندهای داخلی و بین‌المللی هر مد دوستی را ذوق‌زده می‌کنند تا بازارهای دلربایی که در آن‌ها تقریبا هر چیزی را که از ذهنتان بگذرد را می‌توانید پیدا کنید، همه نوع فرصت خرید در گوانجو وجود دارد. گوانجو به معنای واقعی کلمه، بهشت خرید است. در این شهر می‌توانید انواع و اقسام لباس، محصولات الکترونیکی، کفش، کیف دستی، لوازم جانبی و دیگر محصولات را با قیمت‌های فوق‌العاده پایین بخرید. در این شهر همچنین می‌توانید لباس‌های طراحان معروف را نیز البته با قیمت‌های بالاتر پیدا کنید. در تور گوانجو فرصت‌های خرید زیادی دارید؛ از خیابان‌هایی که در آنها مغازه بعد از مغازه به خط شده‌اند تا مجتمع‌های بزرگی که در طبقات مختلف آنها فروشگاه‌ها پخش شده‌اند و تقریبا همه چیز می‌فروشند. مراکز خرید عمده در گوانجو را فراموش نکنید. در این عمده‌فروشی‌ها می‌توانید با قیمت‌های خیلی پایین انواع اجناس مانند چای، سوغاتی، صنایع دستی و لباس را پیدا کنید. گوانجو بزرگترین و پر رونق‌ترین مرکز تجاری در جنوب چین است، بنابراین جای تعجب ندارد که این مقدار فرصت برای خرید در اختیار گردشگران قرار دارد. یک چیز را مطمئن باشید دست خالی از تور گوانجو بر نمی‌گردید.

چرا تور نمایشگاه گوانجو آوای بورالان؟

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان به عنوان قدیمی‌ترین مجری تور نمایشگاه گوانگجو از دوره 96 در سال 1383 تا امروز، طی این سالها از مسیرهای گوناگونی مسافرین را برای بازدید از این نمایشگاه اعزام کرده است. شرکت آوای بورالان یکی از شرکتهای اصلی چارتر کننده پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان با ایرباس‌های مدرن A340 به مقصد گوانگجو بوده و از زمان شروع پروازهای هواپیمایی ماهان در خرداد سال 1392 اقدام به چارتر این پرواز نموده است. در ضمن این شرکت اولین برگزار کننده تورهای ترکیبی بازدید از نمایشگاه گوانگجو چین به همراه بازدید از نمایشگاه HKTDC هنگ کنگ با پرواز هواپیمایی امارات می‌باشد.

مشخصات نمایشگاه گوانجو 2018

سال تاسیس
تاسیس 1957
وبسایت
www.cantonfair.org.cn
محل برگزاری
مجتمع نمایشگاهی صادرات و واردات چین (China Import and Export Fair Pazhou Complex)
دوره برگزاری
2 بار در سال * بهاره و پاییزه * در سه فاز
بازه برگزاری
هر فاز 5 روز
بلیت
100 یوان
ساعات کاری
از ساعت 9:30 صبح الی 18:00
تاریخ برگزاری

دوره 123 * بهار* فروردین و اردیبهشت 1397 ( Apr & May 2018 )

  1. فاز 1 : 15 به 19 اپریل (26 به 30 فروردین)
  2. فاز 2 : 23 به 27 اپریل (3 به 7 اردیبهشت)
  3. فاز 3 : 1 به 5 می (11 به 15 اردیبهشت)

محصولات و خدمات نمایشگاه گوانجو 2018 (Canton Fair Guangzhou)

فاز 1
الکترونیک: لوازم الکترونیک و لوازم برقی خانگی، محصولات کامپیوتر، محصولات الکتریکی، لوازم الکتریکی منزل
تجهیزات نورپردازی و روشنایی: سیستم روشنایی، منبع نور، اتصالات نور
وسایل نقلیه و قطعات یدکی: دوچرخه، موتور سیکلت، قطعات خودرو، وسایل نقلیه غیر ساخت و ساز
انواع ماشین‌آلات: تجهیزات برق، برق، ماشین آلات بزرگ، مجموعه تجهیزات، ماشین آلات عمومی، ماشین آلات کوچک، لوازم جانبی صنعتی، ابزار دوربین، ماشین آلات بافندگی و ...
سخت‌افزار: سخت‌افزارهای رایانه‌ای
ساختمان: مواد و مصالح دکور سازی و ساختمان سازی، تجهیزات بهداشتی و حمام
منابع انرژی: منابع جدید انرژی
فاز 2
تجهیزات نورپردازی و روشنایی: ظروف آشپزخانه و کارد و چنگال، سرامیک عمومی، وسائل خانه، محصولات مراقبت شخصی، لوازم آرایش، محصولات و مواد غذایی حیوانات خانگی
محصولات تبلیغاتی و هدایا: ساعت، ساعت مچی و ابزار بصری (اوپتیکال)، اسباب بازی، هدایای تبلیغاتی (شامل صنایع دستی، جواهرات و اشیای قیمتی، مدالها وحلقه های جایزه ای، انواع تقویم ، جعبه های هدیه و کارت)، محصولات جشنواره ای
دکوراسیون خانگی: سرامیک های هنری، صنایع دستی شیشه ای، محصولات بافندگی و محصولات دستی آهنی، دکوراسیون خانه، محصولات باغبانی، دکوراسیون سنگی و آهنی و تجهیزات آبگرم در فضای باز، مبلمان.
فاز 3
پوشاک و منسوجات و کفش: لباس مردانه و زنانه، پوشاک کودک، لباس زیر، لباس ورزشی، خز و چرم و محصولات مرتبط، لوازم جانبی مد، فرش و کفپوش خانگی، نساجی و مواد خام و پارچه، تابلو فرش و پرده های نقش دار
محصولات اداری، کیف، تفریح و سرگرمی: تجهیزات اداری و مخازن استفاده روزانه، مخازن چرم، مخازن پلاستیکی، کیفهای چرم، کیفهای چرمی PVC، کیف و لوازم جانبی، محصولات ورزشی، مسافرت و تفریح و سرگرمی
دارو، تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی: داروها، محصولات بهداشتی و تجهیزات پزشکی، پانسمان های پزشکی و یکبار مصرف
مواد و محصولات غذایی: انواع نوشیدنی‌ها، مواد خوراکی، تجیزات بسته بندی و صنایع مرتبط
جهت مشاهده جزئیات کامل‌تر محصولات نمایشگاه گوانجو 2018 کلیک کنید

دیدگاه های مرتبط با نمایشگاه گوانجو 2018

11 کاربر به "نمایشگاه گوانجو 2018" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.6 از 5
امتیاز دهید:
29 دیدگاه

احمدرضا19 بهمن 1396

سلامً كدوم فاز مربوط به تجهيزات شهر بازي هستش ؟

پاسخ به احمدرضا

فرشاد14 مهر 1396

سلام من در مورد كاغذهاي دكراتيو و لمينت و ام دي اف ميخوام برم گوانجو در كدوم فاز بايد شركت كنم سپاس

پاسخ به فرشاد

سعید6 مهر 1396

با سلام خدمت شما،اگر امکان دارد یک نمونه کارت ویزیت مناسب ارائه فرمایید(منظور مشخصات و نوع اطلاعات موجود بر روی کارت ویزیت می باشد)،با تشکر

پاسخ به سعید

نظری2 مهر 1396

سلام لطفا کاملتر توضیح دهید قیمت مدت امکانات تور راهنما اب و هوا و غیره

پاسخ به نظری

ابرار8 شهریور 1396

با سلام لطفا بفرمایید دستگاههای بسته بندی و سورتینگ تو کدوم فاز هستش؟ممنون

پاسخ به ابرار

محمد6 شهریور 1396

با سلام و احترام:
از مطالب خوبتون و اطلاع رسانی های اولیه سپاسگذارم.
لطفا بفرمائید نقشه نمایشگاه و شماره غرفه ها و نوع قرار گیری در سالن ها کی قطعی میشه،فاز ۱+۲و همچنین لطفا اطلاعات تکمیلی در مورد تور و هتل باقی موارد رو به اطلاع بنده برسونید تعداد شش نفرسپاسگذارم

پاسخ به محمد

مسعود صولتی5 شهریور 1396

سلام خسته نباشید بنده در زمینه دستگاههای صحافی مانند کاتر ولمینت فعالیت دارم من رو راهنمایی کنید در ضمن تا به حال چین نرفتم

پاسخ به مسعود صولتی

ترکمن.مهدی5 شهریور 1396

با سلام و احترام؛
در خصوص ثبت نام تور پاییزه نمایشگاه کانتون،گوانجو(فاز1) برای دو نفر چقدر هزینه میگیره و برای تور 10 روزه از روز اول نمایشگاه تا 7روز بعد از آن و بازدید از تور های نمایشگاهی شهرهای اطراف در بخش سیستم های تهویه مطبوع در صورت برگزاری همزمان با نمایشگاه کانتون و پروازهای مربوطه و هزینه نوع کلاس پروازی پریمیوم و بیزینس بنده رو راهنمایی و مدارک لازم رو به بنده اعلام بفرمائید.
ارادتمندتان.ترکمن

پاسخ به ترکمن.مهدی

مونا باغبان21 مرداد 1396

سلام، برای محصولات تبلیغاتی به کدوم فاز باید برم؟ مواد غذایی چی؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پاسخ به مونا باغبان

کارشناس فروش آوای بورالان30 مرداد 1396

سرکار خانم باغبان
سلام
محصولات تبلیغاتی فاز دوم و مواد غذایی در فاز سوم هستند

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

میرمحنا کمالوند21 مرداد 1396

آقا ممنون از وب سایتتون، فقط برای فاز دو نمایشگاه گوانجو پاییز 96 بتا تایلند ترکیبی نمیزارید ؟

پاسخ به میرمحنا کمالوند

عباس نامور21 مرداد 1396

اطلاعات خوبی برای نمایشگاه گذاشتید، فقط تو اون قسمت که جزئیات محصولات نمایشگاه رو گذاشتید واقعیتش انقدر زیاده جزئیاتش که من گیج شدم، راهی برای سرچ کردن تو متنش هست؟
ممنون

پاسخ به عباس نامور

هادي22 خرداد 1396

با سلام و تشكر
فاز بندي نمايشگاه پائيزه و بهار يكي هست ؟
لطفا اگه امكان داره از طرق ايميل يا تلگرام تاريخ و قيمت تورهاي نمايشگاه پائيزه رو اطلاع رساني كنيد

ممنون

پاسخ به هادي

رضاخلیلی7 خرداد 1396

سلام.زمان برگزاری نمایشگاه پاییزه گوانگجو رو میخواستم و فرق نمایشگاه بهاره باپاییزه تو چیه که آنقدر بهاره رو تعریف میکنم باتشکر

پاسخ به رضاخلیلی

کارشناس فروش آوای بورالان8 خرداد 1396

جناب آقای خلیلی
با سلام
تاریخ برگزاری فازهای سه گانه نمایشگاه گوانجو چین (Canton Fair) در فصل پاییز 1396 به شرح زیر میباشد:
فاز اول: 15 لغایت 19 اکتبر 2017
فاز دوم: 23 لغایت 27 اکتبر 2017
فاز سوم: 31 اکتبر لغایت 4 می 2017

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

امير عسكرى16 فروردین 1396

باسلام،ممنون از اطلاعات خوبتون در مورد نمايشگاه گوانگجو،ميخواستم خدمتتون عرض كنم كه اسم دقيقش گوانگجو هستش(guang zhou)

پاسخ به امير عسكرى

کارشناس فروش آوای بورالان8 خرداد 1396

جناب آقای عسگری
با سلام
فرمایش شما کاملا متین میباشد. با توجه به تنوع زبان و لهجه در کشور چین، گوش مخاطبین مختلف آواهای مختلفی را برای کلمات واحد درک میکنند. نام شهر Guangzhou مرکز استان Guangdong نیز از این قاعده مثتثنی نمیباشد. آواهایی که به گوش ما ایرانیان میرسد میتواند گوانجو، گوانگژو، گوانژو، گوانگجو باشد که به سختی میتوان ادعا کرد کدام یک درست میباشد.

پاسخ به کارشناس فروش آوای بورالان

سید مرتضی14 فروردین 1396

سلام. من بار اوله میخام سفر کنم برای کار. میخام همه چیز اوکی باشه حتی مترجم. لطف کنید توضیح کامل رو درج کنید.ممنون

پاسخ به سید مرتضی

صلاح الدین24 بهمن 1395

آقا قیمتهاتون چه خوب شده؟ لست سکندش شروع شد؟
ما که اومدیم

پاسخ به صلاح الدین

سمانه بازارگرد19 بهمن 1395

تورهای گوانجو 96 قیمتهاش چه خوبه با ماهان! با پروازای دیگه رو این نرخ ها میدن بعضیا هم گرونترن!
در مورد ویزاها سئوال داشتم! این ویزا انفرادی درست نشد ؟ خیلی گرون شده قیمتش! برای نمایشگاه از اون دعوتنامه آماده ها میاد شب عید یا نه؟ قیمت ویزا چی، درست میشه؟

پاسخ به سمانه بازارگرد

شمس لنگرودی30 دی 1395

سلام
واقعیتش اینه که تو چندباری که با ماهان رفتم به گوانجو زیاد ازش راضی نبودم، فقط خوبیش اینه که مستقیمه ولی بقیه چیزاش اصلا رضایت بخش نیست؟ یه بار چند سال پیش با پرواز سی زد رفتیم خیلی خوب بودريا، خیلی هواپیماش جمع و جور بود و پرواز راحتی هم داشتیم، راستش اون موقع از رو اجبار با پرواز CZ که غیر مستقیم بود رفتم چون ماهان جا نداشت و کلی با آژانسی که برام گرفته بود دعوا کردم، قبلش فکر میکردم اینکه از شهر ارومچی که تاحالا اسمش رو نشنیده بودم میره برام سخت بود ولی مجبور چون بودم رفتم. اما جالب بدونید که مسرش خیلی کوتاه بود، حدود 3 ساعت و خورده ای در حد تهران استانبول رفتیم تا ارومچی اونجا 1 ساعت هم نشد، پیاده شدیم چک ویزا کردن سوار پرواز شدیم یه آبی هم به دست و رومون زدیم. از اونجا هم 4 ساعت نشد تا گوانجو. پرواز و برخورد پرسنلش بویژه تو مسیر ارومچی به گوانجو خوب بود. از ماهان که در هرصورت بهتر بود.
دیدم مسیر چینتون رو برای عید با CZ گذاشتین، اگر برای گوانجو هم با سی زد داشتین به من خبر بدین یه 5 تایی هستیم با دوستان.
البته اگر بیان چون مغازه هاشون تو این حادثه و آتش سوزی ساختمون پلاسکو الان فهمیدم که کلا سوخته و از بین رفته.

پاسخ به شمس لنگرودی

رحیم کرمی27 دی 1395

سلام
با پرواز امارات هم دارید؟

پاسخ به رحیم کرمی

رکسانا مخبر27 دی 1395

سلام
میخواستم بدونم برای لوازم آرایش کدوم فاز رو باید برم؟ میتونم با خودم جنس بیارم؟ تو نمایشگاه امکان خرید هست؟
نمایشگاه پاییز بهتر هست یا نمایشگاه بهار؟

پاسخ به رکسانا مخبر

کلانی24 دی 1395

ما که آخر نفهمیدیم اسم این نمایشگاه چیه؟ هر جا یه چیز نوشته! بعضی جاها زده گوانجو، بعضی جاها نوشته گوانگجو، یکی دوجا هم زده بود گوانژو یا گوانگژو! فکر کنم درستش این باشه که اسم شهر گوانگجو نوشته میشه ولی بیشتر گوانجو شنیده میشه، نمایشگاه هم که منظور این تورهاست یعنی تور گوانجو درستش کانتون فیر هست که نمایشگاه صادرات و واردات چین هم بهش میگن.
یه سئوال هم داشتم: برای تور نمایشگاه گوانجو 96 که اولین نمایشگاه تو سال 2017 هم هست برای فاز سه تا کی وقت داریم ثبت نام کنیم؟
شنیدم ویزاهای چین الان مشکل دارن!؟ درسته؟ برای نمایشگاه ویزای انفرادی نمیشه گرفت؟

پاسخ به کلانی

اکرم محقق19 دی 1395

ممنون از اطلاعات سایتتون در باره نمایشگاه گوانجو چین، برای نمایشگاه بعد از عید فاز 1 و فاز 2 تا په زمانی فرصت ثبت نام داریم؟

پاسخ به اکرم محقق

ناصر سریع القلم15 دی 1395

سلام
تور نمایشگاه گوانجو رو کی باید بیاییم برای ثبت نام؟ الان دلار بالا و پایین میشه شما قیمتهاتون همینه که اینجا زدین یا اضافه نرخ هم میگیرید؟

پاسخ به ناصر سریع القلم

رضا انوری15 دی 1395

سلام
برای تور گوانجو فروردین 96 الان میشه ثبت نام کرد یا زوده؟ برای فاز یک؟ فاز دو و سه چی؟ باید قبل عید ثبت نام کنیم؟

پاسخ به رضا انوری

عادل14 دی 1395

لطفا مشخصات بازارهای خرید گوانجو رو هم بگذارید داخل سایت

پاسخ به عادل

سعید صحافی14 دی 1395

نقشه گوانجو رو هم میشه بفرستید برام

پاسخ به سعید صحافی
نظرتان را در مورد این سفر با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021