تور ایتالیا

ایتالیا این کشور شگفت انگیز در جنوب اروپا واقع شده است و شکلی شبیه به چکمه دارد و یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در سراسر دنیا به شمار می‌آید. دلایل متعددی اثباتگر این شهرت و محبوبیتند که از میان آن‌ها می‌توان به گنجینه‌های هنری، مد، چشم‌اندازهای مسحور کننده و غذاهای بسیار لذیذ اشاره کرد. سفر با تور ایتالیا تجربه‌ای منحصر بفرد برای هر آنکس که شیفته فرهنگ و هنر است به همراه خواهد داشت. با این وجود برای بازدید از تمامی جاذبه‌های این کشور تاریخی زمانی به درازای یک عمر لازم است. پس ساکتان را ببندید، بند کفش‌هایتان را محکم کنید و خود را برای سفری در زمان آماده نمایید، چرا که زیبایی‌های این سرزمین همانند سیاهچاله‌‌ای فضایی شما را به دنیایی دیگر خواهند برد.

مطالعه بیشتر تور

چرا تور ایتالیا

ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده است و با کشورهای اتریش، فرانسه، واتیکان، سن مارینو، اسلوونی و سوئیس هم مرز است. پایتخت آن رم است و اقلیم غالب آن مدیترانه‌‌ای. بخش‌های شمالی آن مشرف به کو‌ه‌های آلپ است و بخش‌های جنوبی آن گرم و خشک. جمعیتی در حدود 60 میلیون نفر دارد و آرایش قومی آن ایتالیایی‌های آلمانی تبار، فرانسوی تبار و اسلوونی تبار (در بخش‌های شمالی) و ایتالیایی‌های آلمانی تبار و یونانی تبار (در بخش‌های جنوبی) را شامل می‌شود. مذهب غالب آن کاتولیک رومی است و جوامع پروتستان، یهودیان و جامعه در حال رشد مسلمانان مهاجر را نیز در بر می‌گیرد.

ممکن است بارها از ایتالیا و تاریخچه غنی‌اش شنیده باشید، اما همچنان سفر به این گنجینه تاریخی وسوسه‌تان نکرده باشد. ناامید نشوید! اکنون 10 دلیل قانع کننده پیش رویتان قرار دارد که امید می‌رود حس کنجکاویتان را اندکی تحریک نمایند. سفر با تور ایتالیا تجربه‌ای متفاوت با هر آنچه که تا کنون دیده یا شنیده‌اید خواهد بود. پس به خواندن ادامه دهید تا شاید شگفتی و عظمت آنچه که تاکنون تنها در تصاویر برایتان ملموس بوده است را با تمام وجود احساس کنید و غرق در زیبایی موزون سازه‌هایی شوید که چون کتابی سنگی برگ برگ وجودشان آکنده از قصه‌هایی تلخ و شیرین گشته است و گوشی شنوا و روحی آزاد را برای بازگو کردنشان طلب می‌کنند.

خود را برای سفری در زمان آماده نمایید! شهرهای افسانه‌ای رم، ونیز، فلورانس و میلان نام‌های غریبی نیستند. چه چیز روحتان را اغنا خواهد کرد؟ شهرهای این سرزمین آن را به شما خواهند داد؛ از حال و هوای تاریخی و باستانشناسانه تا شور عاشقانه‌ای که روح‌تان را تسخیر خواهد نمود. از نرمی و زلالی آب حوضچه‌های رومی تا سختی و شکوه کلیساهای رنسانسی فلورانس، همه و همه طعم شیرین لحظه‌هایی را به همراه دارند که تجربه‌شان تنها در سفر با تور ایتالیا ممکن خواهد بود. سفیدی روز یا سیاهی شب تفاوتی نخواهد کرد، هر لحظه چون تجربه‌ای ناب انتظار کشف شدن را می‌کشد. گاه می‌توان در شوق دیدار از سازه‌‌ای باستانی در صفی طویل به انتظار ایستاد و گاه می‌توان در کنجی دنج از میدانی رومی در پس زمینه‌ای آهنگین به مرور خاطرات نشست.

دهکده‌هایی که به مثابه شاهکاری هنری، بازی با رنگ‌ها را در حد اعلای خود در قالب سازه‌هایی گرم و دلنشین به تصویر کشیده‌اند و چون استادی کهنه‌کار عاشقانه بر بوم طبیعت قلم زده‌اند. در این میان سینکو تره (Cinque Terre) با دهکده‌های مدهوش کننده‌‌اش چون جواهری هزار نقش بر فراز صخره‌هایی سرد گسترده گشته است و ناخواسته برای پیمایش و کنکاش آنچه که در پهنه‌ای دیگر رقم نخواهد خورد، پای رهگذران را توانی جادویی می‌بخشد. تصاویری که در جای جای این ناحیه ثبت می‌گردند شوقی انکارناشدنی را برای بازگشت و سفری دوباره با تور ایتالیا در دل زنده خواهند کرد.

جزایری با آبی به زلالی اشک چشم و سواحلی با شن‌های ابریشمی. برخی از این جزایر تا به کنون مسکون نبوده‌اند و تا به اندازه‌ای بکر هستند که سبزی درختانشان چشم‌ها را خواهد زد. سیسیل (Sicily)، ساردینیا (Sardinia)، کاپری (Capri) و البا (Elba) از شاخص‌ترین این جاذبه‌های طبیعیند. کرانه‌ای را برگزینید و در حالی که گرمی آفتاب پوستتان را لمس می‌کند به موسیقی امواج گوش بسپارید.

دریاچه‌های رویایی با آبی فیروزه‌ای همانند آهنربایی جذبتان خواهند کرد و حرکت جادویی قایق در طول امواج آبیشان تجربه‌ای بی‌بدیل خواهد بود. در این میان دریاچه گاردا (Lake Garda) با مناظر بسیار زیبایش از جایگاه ویژه‌ای در میان جاذبه‌های گردشگری تور ایتالیا برخوردار است. اما نام قایق که به میان می‌آید، کم لطفی است که ونیز پر احساس را فراموش کنیم. این شهر زیبا عاشقانه‌ترین لحظات را در امتداد کانال‌های آبیش رقم خواهد زد و همواره ذهنتان را درگیر این پرسش می‌سازد که چه هنگام می‌توان دوباره بازگشت!

کوهستان‌های برفی با پیست‌هایی گرم! طرفداران اسکی و کوهنوردی در پیست‌های ناحیه کوهستانی آلپ غافل گیر خواهند شد! اسکی بر دامنه‌های پر شیب کوه‌های آلپ از پرطرفدارترین تفریحات زمستانه به شمار می‌آید. اما در فصل تابستان این صخره‌های خوش منظره این ناحیه‌اند که کوهنوردان را به سوی خود فرا می‌خوانند.

سواحل جادویی با آب‌هایی گرم. آب تنی، حمام آفتاب و نوشیدن لمونادی خنک در حالی که بر شن‌های گرم ساحل آرمیده‌اید تنها بخش کوچکی از آن چیزی است که در سواحل این کشور انتظار گردشگران تور ایتالیا را می‌کشد. در این میان ساحل آمالفی (Amalfi Coast) از محبوبترین‌ها به شمار می‌رود و با بناهایی که همچون نگینی در شب بر صخره‌ها می‌درخشند بهشتی زمینی را در مقابل دیدگان گسترده است.

طاق‌نماها، معابد، فواره‌ها و قلعه‌هایی که می‌توان تب قدرت سیری ناپذیر امپراطوران رومی را بر دیواره‌هایشان مجسم کرد، جرقه‌های شوقی باستانشناسانه را روشن و تاریخ را ورای تمام کلیشه‌هایی که آن را ملالت آور خوانده‌اند ذره ذره به مزاجمان شیرین خواهند کرد. فروم رومی (Roman Forum) ، کولوسئوم (Colosseum) و فواره تروی (Trevi Fountain) که بر شکوه رم، قلب تاریخی ایتالیا افزوده‌اند، در برنامه سفر تمامی گردشگران تور ایتالیا گنجانده شده‌اند و آماده بازگوی هرآنچه‌اند که با چشم دیده و با وجودشان چشیده‌اند. اما این را هم بدانید که دیدار مجددتان با این شهر کهن (رم) میسر نخواهد شد مگر آن زمان که سکه‌ای را در آب تروی رها نمایید. گویی طبع مادی گرایانه شاهان این سرزمین آب‌هایش را نیز تسخیر نموده است!

معابد و کلیساهایی که هنر را در کاملترین حد خود به نمایش گذارده‌اند، با جزئیاتی باورنکردنی مهارت تکرار ناشدنی هنرمندان عصر رنسانس و باروک را در معرض دیدگان گسترده‌اند و گردشگران تور ایتالیا را مسحور خود خواهند نمود. در این میان معبد پانتئون (Pantheon، رم) از پر جاذبه‌ترین‌ها به شمار می‌رود چرا که گنبد عظیمش بی‌هیچ حفاظی همچنان استوار برجای مانده است.

وعده‌هایی دلپذیر که سخت‌ترین رژیم‌ها را خواهند شکست! تنوع غذایی این کشور گردشگران تور ایتالیا را وسوسه خواهد کرد و به طعمی فراموش ناشدنی در ذهنشان بدل خواهد شد. پیتزا، پاستا و پروشیتو از محبوب‌ترین‌های این سرزمین کهنند و هیچ سفری بی‌تجربه‌شان کامل نخواهد شد. اما شیرینی بستنی ایتالیایی (جلاتو) را نیز فراموش نکنید. اگر روز گرمی را برای بازدید از زیبایی‌های رم برگزیدید، با بستنی خنک، در میدانی از شهر در حالی که به تماشای دیگر گردشگران نشسته‌اید از خود پذیرایی کنید.

ایتالیا بیشترین تعداد میراث جهانی به ثبت رسیده یونسکو را در خود جای داده است و طیف وسیعی از سایت‌های تاریخی، از نقاشی‌های ماقبل تاریخ در غارها تا برج بسیار مشهور پیزا را در گنجینه‌های فرهنگی و هنری خود شامل شده است. ناحیه Val d'Orcia، برج‌های سن جیمینیانو (San Gimignano، توسکانی) و کلیسای جامع پینزا (Cathedral in Pienza، توسکانی) از دیگر موارد مثال زدنی به شمار می‌روند.

و در آخر این جشنواره‌های پر شور این کشورند که سالانه هزاران گردشگر را مجذوب خود می‌سازند و از شاخص‌ترینشان کارناوال ونیز است که زنان و مردان، پوشیده در لباس‌هایی عجیب و پنهان شده در پشت نقاب‌هایی بسیار زیبا و پر نقش در آن حاضر می‌شوند.

سوغاتی چه بخریم

در مدت تور ایتالیا اگر قصد خرید سوغاتی برای دوستان و عزیزان خود را دارید، عطر می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در این میان عطر فروش‌های فلورانس  می‌توانند گزینه‌های منحصر بفردی را در اختیارتان قرار دهند.

اگر از طرفداران کیف‌های زنانه، کت‌ یا دستکش چرمی هستید، فلورانس را فراموش نکنید. اجناس چرمی در رده‌ها مختلف کیفیتی و قیمتی در چرم فروشی‌های فلورانس در دسترسند.

سرامیک‌های توسکان زینت بخش هر میزی خواهند بود. دیس، پارچ، تنگ و گلدان‌های توسکان تنها بخشی از آنچیزی است که آشپزخانه‌تان را مزین خواهد کرد. در این میان فروشگاه Sbigoli Terrecotte، کارگاهی سنتی و خانوادگی است که محل مناسبی برای خرید کردن به شمار می‌رود.

کفش از دیگر اقلامی است که توجه هر گردشگری را در ایتالیا جذب خواهد نمود. بوتیک‌های فلورانس (Roberto Ugolini) بهترین گزینه‌ها را در اختیارتان قرار خواهند داد. 

لوکس پسندان میلان و فروشگاه‌هایی که ظریف‌ترین و هنرمندانه‌ترین تن پوش‌های دنیا را در معرض فروش قرار داده‌اند فراموش نکنند. حتی اگر قصد خرید ندارید از فروشگاه‌هایی که به برندهایی چون فندی (Fendi)، گوچی (Gucci) و دولچه گبانا (Dolce Gabbana) اختصاص یافته‌اند دیدن نمایید و مسحور مهارت طراحان این سرزمین شوید.

بهترین زمان سفر با تور ایتالیا

بهترین زمان سفر به ایتالیا ماه آوریل تا ماه ژوئن و اواسط ماه سپتامبر تا ماه اکتبر است. در طول ماه‌های مذکور دمای هوا به طور معمول مناسب است و جمعیت گردشگران کمتر. این موقع از سال اصطلاحاً فصل کم گردشگر یا Low Season خوانده می‌شود. سفر در هنگام فصول کم گردشگر سه فرصت ویژه را بدست می‌دهد:

1. می‌توانید از بازدیدهای خود لذت ببرید و از عمده جاذبه‌های این کشور دیدن نمایید چرا که جمعیت گردشگران بسیار محدود است و نیازی به ایستادن در صفوف طویل انتظار نیست.

2. می‌توانید فرهنگ و سبک واقعی زندگی مردم ایتالیا را بی‌واسطه و از نزدیک لمس کنید چرا که در این موقع از سال عمده مردم بومی هستند.

3. در نهایت می‌توانید سفری کم هزینه‌تر نیز داشته باشید.

از ماه ژوئیه تا اوایل ماه سپتامبر که زمان تعطیلات رسمی ایتالیا است، این کشور آکنده از جمعیت گردشگران می‌گردد. هزینه اقامت در هتل‌های رم و فلورانس در طول ماه‌های مه و ژوئن در بالاترین حد خود قرار دارد. در فصل تابستان هوا در تمامی نقاط ایتالیا گرم است اما مناطق جنوبی بالاترین دما را دارند. با این وجود اگر در این فصل با تور ایتالیا سفر می‌کنید شهرهایی چون میلان و تورین را از آن خود کرده‌اید چرا که در این موقع از سال جمعیت گردشگران در پایین‌ترین حد خود قرار دارد و هتل‌های رم و فلورانس با تخفیف‌هایی قابل توجه خدمات رسانی می‌کنند.

گردش در ایتالیا

آیا به دنبال راه‌هایی مقرون به صرفه جهت تردد در سطح شهرهای ایتالیا هستید؟ این امر امکان‌پذیر است و بسته به برنامه سفر گردشگران تور ایتالیا متغیر. اگر قصد بازدید از شهرهای متعددی را دارید، به صورت گروهی یا خانوادگی سفر می‌کنید و بار سفرتان زیاد است، اجاره ماشین، ارزانترین گزینه محسوب می‌شود و هزینه‌ای معادل 40 تا 60 یورو در روز را در بر خواهد داشت. البته باید هزینه سوخت، خطر تصادف کردن و دزدیده شدن خودرو را نیز در نظر بگیرید.

سفر با هواپیما در مدت تور ایتالیا از دیگر گزینه‌های جابه‌جایی در میان شهرهای این کشور است. اگر بار سفرتان سبک است، مقصدتان فرودگاه‌هایی دارد که دسترسی به آن‌ها از مرکز شهر مقرون به صرفه است و در فصل کم گردشگر یا Low Season سفر می‌کنید، هواپیما گزینه‌ای مقرون به صرفه محسوب می‌شود. بسته به نوع هواپیمایی که با آن سفر می‌کنید، هزینه سفرتان متغیر خواهد بود. به عنوان مثال پرواز با هواپیمایی آلیتالیا از رم به مقصد فلورانس در ماه اوت هزینه‌ تقریبی 115 یورو را در بر خواهد داشت. این درحالی است که سفر مذکور در ماه نوامبر هزینه‌ تقریبی 100 یورو را به همراه دارد.

قطار گزینه مطمئنی برای آن دسته از گردشگران تور ایتالیا است که بار سفرشان کم است و تنها قصد بازدید از تعداد محدودی از شهرها را دارند. سفر با قطار بسته به مقصدتان هزینه‌های متفاوتی را در بر خواهد داشت. توجه داشته باشید که خطوط راه‌آهن به ندرت از مراکز شهری ایتالیا عبور می‌کنند و ممکن است 10 تا 15 دقیقه پیاده‌روی برای رسیدن به مرکز شهر لازم باشد. ایستگاه‌های مترو نیز گزینه دیگری برای دسترسی به سایت‌های گردشگری یا مراکز تاریخی شهرها (از محل ایستگاه قطار) به شمار می‌روند. در شهرهایی چون آمبریا (Umbria) و توسکانی (Tuscany) که بر فراز تپه واقع شده‌اند، به طور معمول ایستگاه‌ها بر پای تپه‌ واقع شده‌اند و اتوبوس‌ ممکن است غالباً در حرکت نباشد و این بدین معناست که باید خود را برای پیاده‌روی و کوهنوردی آماده نمایید. ترنیتالیا (Trenitalia، شرکت حمل و نقل ریلی ایتالیا) معمولاً بلیط‌هایی را با قیمت‌های مناسب در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. بلیط خود را زمانی خریداری نمایید که از برنامه سفر خود مطمئن هستید. بلیط‌هایی که امکان تغییر رزرواسیون را به دفعات نامحدود به دست می‌دهند به طور تقریبی 25 درصد گرانتر از سایر بلیط‌ها هستند. بهترین محل خرید بلیط در خود ایستگاه می‌باشد که البته ممکن است برای آن نیز صفی وجود داشته باشد.

سفر با اتوبوس نسبت به گزینه‌های مذکور زمان‌برتر است و ممکن است چندان راحت نباشد اما روشی بسیار جالب و هیجان‌انگیز جهت ملاقات با مردم محسوب می‌شود. این وسیله برای مقصدهایی مناسب است که خطوط ریلی در آن‌ها موجود نیست. بلیط اتوبوس هزینه‌ای معادل 1.20 تا 2 یورو را در برخواهد داشت.

استفاده از تاکسی‌ نیز روشی دیگر جهت تردد در سطح شهرهای ایتالیا است. سفرهای درون شهری با تاکسی‌ هزینه‌ای معادل 10 تا 15 یورو را به همراه خواهد داشت. تاکسی‌ها عمدتاً در مجاورت ایستگاه‌های قطار و اتوبوس واقع شده‌اند و همین امر دسترسی به آن‌ها را بسیار ساده نموده است.

ایتالیا بیش از 6437 کیلومتر ناحیه ساحلی را شامل شده است. جهت دسترسی به جزایر، دریاچه‌ها و شهر زیبای ونیز، سفرهای دریایی می‌توانند گزینه‌ای جالب و متفاوت باشند. اگر در مدت تور ایتالیا به جزایر بزرگی مانند ساردینیا یا سیسیل سفر می‌کنید، کشتی‌های تفریحی که در طول شب حرکت می‌کنند جایگزینی برای هواپیما محسوب می‌شوند. در ساحل آمالفی کشتی‌های مسافربری متعددی برای سفر به جزایر کاپری (Capri)، ایشیا (Ischia) و پروسیدا (Procida) قرار دارند چرا که عمده بزرگترین کمپانی‌های کشتی‌های مسافربری در این محل واقع شده‌اند.

قیمت تور ایتالیا

تور ایتالیا همانند دیگر تورهای مسافرتی و تفریحی، با قیمت‌هایی متنوع در بازار گردشگری ایران در دسترس است. از آنجایی که این کشور در مرکز اروپا واقع شده است و به بسیاری از شهرهای اروپایی پرواز مستقیم دارد، تورهای تک و ترکیبی آن با سایر کشورها، از تنوع بسیاری برخوردارند. به طور معمول میانگین تعداد شب‌های اقامت در ایتالیا 7 شب است. ترکیب شهرهای رم، فلورانس، میلان و ونیز در غالب تورها به چشم می‌خورد. در برخی از تورهای خاص مانند تورهای کشتی کروز، بازدید از شهرهای جنوا، ناپل، باری، لا اس پزیا، پیزا، جزیره ساردنیا، کاپری و پالرمو نیز امکان پذیر است.

ارزان‌ترین تور ایتالیا، تور 5 روزه رم است که به علت وجود پرواز مستقیم از تهران به رم و تنها  بازدید از یک شهر، کمترین هزینه را برای مسافران به همراه خواهد داشت. هزینه تور 5 روزه‌ رم، با توجه به پرواز، هتل و فصل سفر، رقمی در حدود 5 الی 6 میلیون تومان خواهد بود. گزینه بعدی تور رم + فلورانس است که به لحاظ قیمتی در رده ثانوی قرار می‌گیرد. از آنجایی که مسافت مابین رم و فلورانس با قطارهای سریع السیر یا اتومبیل طی می‌شود، قیمت‌ها از حدود 6 تا 7 میلیون تومان در نوسان است.

کامل‌ترین تورهای تفریحی برای مسافرینی که بار اول است به این کشور سفر می‌کنند، ترکیب تورهای رم، فلورانس و ونیز در در مدت 8 روز خواهد بود که به لحاظ قیمتی با توجه به پرواز، نوع خدمات، درجه هتل و نوع وسیله سفر از رم به فلورانس یا ونیز، از 6 تا 10 میلیون تومان در نوسان است. نمونه‌های 10 روزه تورهایی که سفر به شهرهای میلان یا پیزا را در خود دارند از گران‌ترین تورهای ایتالیا محسوب می‌شوند و اغلب هزینه‌ای حدود 8 الی 12 میلیون تومان را در بر خواهند داشت.

چرا تور ایتالیا آوای بورالان؟

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان جزو معدود آژانس‌های VIP سفارت ایتالیا می‌باشد که امکان اخذ ویزای این کشور را در قالب تورهای انفرادی و گروهی به دست می‌دهد. از این رو تورهای آوای بورالان مسیری قابل اعتماد در اخذ ویزای شنگن به شمار می‌روند. لازم به ذکر است که ثبت ویزای شنگن در پاسپورت گردشگران، کمک شایانی در جهت اخذ ویزای کشورهایی چون آمریکا و کانادا خواهد بود.

آوای بورالان طی سال‌ها تجربه در اجرای تورهای اروپایی و بررسی ترکیب‌های گوناگون سفر به این کشور، ارائه دهنده بهترین پیشنهادات سفر به ایتالیا در قالب تورهای ترکیبی 8 روزه رم، فلورانس و ونیز است. از آنجایی که مدت زمان پرواز تا رم بیش از 5 ساعت است و اختلاف ساعت ایران و ایتالیا چیزی در حدود دو ساعت و نیم است، پیشنهاد می‌شود که سفر به این کشور تاریخی در قالب یک تور با حداقل 8 روز اقامت در فضایی کاملا لوکس با ترکیب شهرهای رم، فلورانس و ونیز انجام پذیرد.

شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان در طراحی تورهای خود همواره با انتخاب برترین هتل‌های لوکس 4 و 5 ستاره در بهترین نقاط شهرهای رم، فلورانس، ونیز، میلان، پیزا و سایر شهرهای ایتالیایی با دسترسی آسان به مراکز خرید، رستوران‌ها، ایستگاه‌های قطار و مترو و ارائه بهترین و کامل‌ترین برنامه‌های سفر، موفق به کسب رضایت مسافرین خود شده است.

تور اروپا 12روز (ایتالیا+فرانسه+اسپانیا) شناسه تور: 151 تور اروپا 12روز (ایتالیا+فرانسه+اسپانیا) رم 4شب + پاریس 4شب + بارسلون 3شب شروع قیمت: 13,890,000 تومان 19 شهریور (تابستان 96) تور 8 روز ایتالیا + فرانسه شناسه تور: 79 تور 8 روز ایتالیا + فرانسه تور 4 شب رم + 3 شب پاریس شروع قیمت: 9,890,000 تومان 6 مهر (تعطیلات محرم) تور ترکیبی اروپا (9 روز) ایتالیا + فرانسه ظرفیت تکمیل شناسه تور: 129 تور ترکیبی اروپا (9 روز) ایتالیا + فرانسه 4 شب رم + 4 شب پاریس شروع قیمت: 10,980,000 تومان 4 مرداد (تابستان 96) تور ایتالیا 8 روز ظرفیت تکمیل شناسه تور: 78 تور ایتالیا 8 روز 2شب ونیز+ 2شب فلورانس + 3شب رم شروع قیمت: 8,890,000 تومان 12 مرداد (تابستان 96) تور 12روز اروپا (ایتالیا + فرانسه + اسپانیا) ظرفیت تکمیل شناسه تور: 30 تور 12روز اروپا (ایتالیا + فرانسه + اسپانیا) رم 4شب + پاریس 4شب + بارسلون 3شب شروع قیمت: 12,980,000 تومان 29 مرداد (تابستان 96) MSC Splendida Cruise تور کشتی کروز اروپا 8 روز شناسه تور: 20 تور کشتی کروز اروپا 8 روز تور ایتالیا + اسپانیا + فرانسه شروع قیمت: 8,980,000 تومان 11، 18 و 25 تیر و... (تابستان 96) MSC Orchestra Cruise تور  کشتی کروز اروپا 8 روز مدیترانه غربی شناسه تور: 133 تور کشتی کروز اروپا 8 روز مدیترانه غربی تور ایتالیا، فرانسه، اسپانیا شروع قیمت: 8,980,000 تومان 9، 16 و 23 تیر و... (تابستان 96) MSC Meraviglia Cruise تور کشتی کروز ترکیبی اروپا 8 روز شناسه تور: 135 تور کشتی کروز ترکیبی اروپا 8 روز تور ایتالیا، مالتا، اسپانیا و فرانسه شروع قیمت: 9,980,000 تومان 12، 19، 26 تیر و... (تابستان 96)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعداد تورها: (35)

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا"

14 کاربر به "تور ایتالیا" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.3 از 5

فائزه حاتمى22 فروردین 13965

با سلام
ما خانواده ى چهار نفره قصد سفر به اروپا در حوالى ٢٠تير به مدت هفت الى هشت روز داريم.
كشور مقصد يكى از موارد زير باشد:
١_كشور هاى اسپانيا و پرتغال
٢_كشور هاى ايتاليا و اسپانيا
٣_كشور ايتاليا همراه با كشتى كروز
٤_كشور اسپانيا همراه با كشتى كروز
لطفا پكيج خود را به شماره ى زير اعلام يا تلگرام نماييد

پاسخ به فائزه حاتمى

کمال ترکوندی23 اسفند 13955

چقدر تورهای ایتالیاتون متنوع هستش
تشکر بابت سایت خوبتون

پاسخ به کمال ترکوندی

هومن22 دی 13954

نقص مدارک اگر داشته باشیم باز هم میفرستید سفارت برای اقدام ویزا؟

پاسخ به هومن

کیارش ناروند16 دی 13955

تور ایتالیا نوروز 96 نمیخواهید بزارید؟ تور ترکیبی ایتالیا با کشورهایی مثل فرانسه هم اگر برای عید بزارید خوبه.
لطفا برام ایمیل کنید و ه متلگرام بزنید زود
مرسی از سایت خوبتون

پاسخ به کیارش ناروند

مونیکا کلامی15 دی 13955

سلام
با تشکر از اطلاعات مفیدتون
تور اروپا و تور ایتالیا نوروز 96 رو کی میزارید؟

پاسخ به مونیکا کلامی

قناعتی15 دی 13955

تور نوروز 96 ایتالیا ویا سایر کشورهای اروپایی رو ندارین؟

پاسخ به قناعتی

ناهید8 دی 13954

قیمتهای عید تور ایتالیا هنوز آماده نشده؟

پاسخ به ناهید

هانیه ج3 دی 13954

موقع فستیوال Del Maggio فلورانس بودم که علارغم شلوغی فراوان، خوشایند و خاطره انگیز بود برام

پاسخ به هانیه ج

صادقی29 آذر 13955

یکی از بهترین تجربه هام بود.

پاسخ به صادقی

شهرام29 آذر 13952

ترکیب رم و پاریس جالب بود. یه مقدار اطلاع رسانی ضعیف بود. اما اگه فرصتش پیش بیاد شاید دوباره برم. با این وجود دمتون گرم.

پاسخ به شهرام

کیارش عبیدی28 آذر 13954

فقط اون مسخره بازیهای کنار برج پیزا :))

پاسخ به کیارش عبیدی

ناصر28 آذر 13955

هر کی که دنبال یه تجربه جدیده باید این سفرو تجربه کنه. فکر نمی کنم حتی یک ثانیه هم تکراری بگذره. هتل هم خیلی خوب بود. یک مقدار زبان آدمو اذیت می کنه اما اونم بعد یه مدت حل می شه. غذاهای ایتالیایی هم حرف نداشت.

پاسخ به ناصر

سحر28 آذر 13953

خیلی با سفرهای قبلیم تفاوت داشت. اینکه می شد چند تا شهر رو در یک سفر ببینم خیلی خوب بود. فقط اگه ترانسفرش به موقع تر میومد خیلی خیلی بهتر می شد. با این وجود سفر خوبی بود.

پاسخ به سحر

ابراهیم28 آذر 13954

سفر جالب و خاصی بود. بویژه بازدید از رم. با توجه به هزینه پرداختی واقعا مقرون به صرفه بود. هتل و سایر امکانات جانبی هم در حد رضایت بخشی بودن. ارزش دوباره امتحان کردن رو داره.

پاسخ به ابراهیم
نظرتان را در مورد این سفر با ما درمیان بگذارید
TEL : 22902286 (10 Lines)